Klausimai apie RodasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Rodas
Laba diena. Į Graikiją vykstame liepos pabaigoje 20 dieną, o mūsų pasirinkimas svyruoja tarp Kretos ir Rodo. Pirmiausia juos domina paplūdimiai, vėliau 3-4 žvaigždučių viešbučiai. Pasakyk man prašau!
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
Kaip maistas viešbutyje? ar galima be problemu papildyti degalu automobili? O kaip su banko kortelėmis? Koks dabar požiūris į turistus?
prieš 9 metus  •  9 prenumeratorių 16 atsakymų
Ar viešbučio kambaryje yra virdulys
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Ar galite pasakyti, ar šiame viešbutyje yra dietinis meniu vaikui?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
2014 m. birželio 1-8 dienomis vykstu į Falirakį. Ieškau draugų bendram poilsiui! Žygiai į diskotekas, barus, išvykos ​​po patį Rodą. Aš einu pati. Man 32 metai. Buvau ten pernai. Šiek tiek žinau apie pačią salą ir naktinį gyvenimą.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
sveiki, papasakokit kokie kambariai yra skirti 3 asmenu seimai vienas is musu vaikas 5 metu (norim su virtuve ir telekom) ar galima ir kiek kainuoja 2 savaites ekskursija i tai apytiksliai kainavo viešbutis, atsižvelgiant į išankstinį užsakymą? Ačiū.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar galima kur nors nuvykti? kaip apsipirkti?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Ar šalia viešbučio yra eilės parduotuvių, suvenyrų parduotuvių, kavinių ir kitos pramogų infrastruktūros? Ar galima vaikščioti vakarais?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki, gal kas gali pasakyti kiek kainuoja apsilankymas Rodo vandens parke.Iskaitant ir gėrimų ir greito maisto kainas.Jei pamenate, žinoma.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, prašau, nelabai brangus 5 * viešbutis su animacija rusų kalba. Kokios dar vakaro pramogos Rode?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar norint išsinuomoti motorolerį reikia licencijos? Ir kiek tai kainuoja? Ir nuo kokio amžiaus?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Liepos mėnesį ketiname vykti į maždaug. Rodas. Norėčiau ten keliauti automobiliu. Rezervuojant automobilį iškilo problema su amžiumi (20 metų). Ar apskritai ten galima išsinuomoti automobilį, jei amžius: 20 metų, vairavimo stažas 2 metai? O ar privaloma gauti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą? Juk rusiškai, ir taip viskas parašyta angliškai. Iš anksto ačiū už atsakymą!!!
prieš 14 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Važiuoju ten rugpjūčio pabaigoje su tėvais, man 23 metai ir kažkaip nenoriu leisti laiko tarp giminaičių ir jų draugų, kaip su jaunimu šiame viešbutyje ar kaip ten su klubais??
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų