Klausimai apie RodasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Rodas
Aprašymuose aikštelėse nuo 42 iki 64 kv. Tai mums be galo svarbu! Laukiame jūsų žinučių, iš anksto dėkojame!
prieš 6 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Planuojame aplankyti šį viešbutį liepos mėnesį. noriu prisiderinti...
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man Rodo viešbučius su smėlio įėjimu į jūrą, be vakarėlių ir, pageidautina, vaikų, šalia parduotuvių ir kavinių.
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Kada geriau (pelningiau - pigiau), o ne paplūdimio sezonu pirkti šeimos kelionę į Graikiją (rugpjūčio pabaigoje ar birželio pabaigoje)?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Sakykite, ar Esperides Beach Hotel ar Esperos Palace vandens kalneliai??? Kur geriausia animacija ir kuri vaikams patogesnė? Dėkoju
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kada geriau (pelningiau - pigiau), o ne paplūdimio sezonu pirkti šeimos kelionę į Graikiją (rugpjūčio pabaigoje ar birželio pabaigoje)?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena. Prašau pasakyti apie kainas: seifo nuoma, ar mokami gultai, skėčiai, rankšluosčiai, Wi-Fi kaina, galimos papildomos pramogos ant vandens. vidutinė ekskursijų kaina ir kt. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena. Ar šiame viešbutyje yra dienos / vakaro animacija? Ar yra skaidrių? Gal kas turi foto. Aš einu spalio pradžioje. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Padėkite man išsirinkti viešbutį. Pernai buvome Kretos saloje, o šiemet patariama vykti į Rodo salą. Kas buvo geras 3*,4*.Keliauja du suaugę ir vaikas 8m. Planuojame išvykti birželio 8-10 d. Koks oras šiuo metu? Viešbučio linija nesvarbu.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Skrendame liepos 13 d., o tai būtina!!! pasiimti su savimi?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pageidautina su vandens čiuožyklomis, gražus ir arti paplūdimys, netoli nuo miesto
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Ieškau atostogoms gegužės mėnesį su vaiku 2m. Pasakyk man, kad gegužės pradžia labai šalta? Ar plaukiojimas baseine yra tikras? ir antras klausimas. uosto komforto būrelis vaikui nuo 2 metukų bus smagus įdomus, skaičiau, kad yra "zebras" vaikams nuo 2 metų? (dukra eina į darželį, aktyvi, bendraujanti). O gal neverta skirti dėmesio šiam klubui?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Aš renkuosi iš viešbučių Rodo Amathys paplūdimyje ir Apollo paplūdimyje. Mane pirmiausia domina įplaukimas į jūrą, bet pakeliui ir kambarių būklė bei aptarnavimas. taip pat kuris is viesbuciu maziau triuksmu.Iš anksto labai aciu!!!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Surengėme ekskursiją 17 dienų, užsisakėme bilietus, tačiau viešbučiai šiam laikotarpiui pirmiausia buvo patvirtinti, o vėliau atmesti. Kitas pasiūlytas viešbutis kol kas tyli. Galite patys užsisakyti ekskursiją „bokking“, pervežimą iš viešbučio ir skristi per kompaniją. kaip ir lėktuvo bilietai būna su ekskursija po viešbutį.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki! Patarkite, kaip organizuoti vestuvių ceremoniją? Simboliška, pavyzdžiui, Falirakio paplūdimyje. Ko tam reikia (dokumentų)? Ačiū už atsakymus!!!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Gera diena. Ar įprasta duoti arbatpinigių (pavyzdžiui, kambarinei ar gyvenvietėje) kam))) kiek? papasakok man ekskursiją ar tiesiog kaip įdomu leisti laiką))) Aš einu spalio viduryje su 8 metų vaiku. Dėkoju
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Laba diena, domina: rankšluosčiai, skėčiai, gultai - už mokestį? Kaip? Saugus kambaryje arba kaip viešbučio paslauga, kiek, jei reikia mokėti? Papasakokite apie pramogų kainą. Kokios dar nenumatytos išlaidos? Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
pasakykite man, koks oras yra spalio viduryje nuo 7 iki 10 d. Kaip patogiai yra jūra? Galimybė pailsėti su vaikais. Dėkoju
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
pasakykite man, koks patogus oras ir vanduo spalio pradžioje 07-20/10 atostogoms su vaikais. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Važiuojam rugpjūtį.Kaip maitinimas vaikučiams 3m.Ar reikia su savimi pasiimti gelį,šampūną ir paplūdimio rankšluosčius? Pavyzdžiui, paplūdimys ir baseinai, nemokamas belaidis internetas šalia viešbučio ir kt.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, jei kas buvo Rode naujajame Mitsis Alila Resort & Spa 5 * viešbutyje, papasakokite apie tai plačiau
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Egipte su rankšluosčiais paplūdimiui problemų nekyla, bet kaip yra Rode ir ar galima be nereikalingų konfliktų pasiimti rankšluostį iš kambario. Dėkoju.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Princess Andriana Resort & Spa
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Prašome atsakyti [email protected]
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pirkome ekskursiją 11 dienų nuo birželio 21 d., informacijos apie viešbutį labai mažai. Į Graikiją vykstame pirmą kartą. Pasakykite man bet kokią informaciją apie viešbutį, jo vietą, aptarnavimą, paplūdimį, kambarius, bendrą įspūdį apie poilsį. Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją. Atvyksta mama ir suaugęs (15 m.) sūnus. aciu is anksto
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rugsėjo mėnesį planuojame atostogas, važiuojame su 9 metų vaiku. Mums reikia paplūdimyje saugaus, nebrangaus viešbučio ant šiltos, RAMIOS JŪROS kranto (tai būtina). Maitinimas - pusryčiai, kad kavinės nebūtų toli, animacija turėtų būti, paplūdimio kėdės ir rankšluosčiai nemokami.Labai svarbu - noriu nedidelio viešbučio, paskendusio žalumoje. Būčiau labai dėkingas, jei atsakytumėte.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »