Klausimai apie Kreta – HeraklionasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kreta – Heraklionas
pasakykite, kurios ekskursijos vargina, o kurias pageidautina aplankyti
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kaip pačiam už mažiausią kainą nuvykti į Santorinį? aciu uz atsakymus
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki!Apsistosime Hersonissos Palace 4* viešbutyje,pasakykite kokias ekskursijas verta leistis,kad būtų įdomios ir kur,kelionių organizatoriai brangūs?Ačiū už atsakymus!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki! Rugsėjo mėnesį vykstame į Hersonisą, norėčiau sužinoti į kokias ekskursijas reikėtų atkreipti dėmesį, nes. Tikiu, kad mums bus suteiktas didžiulis pasirinkimas, bet klausimas tikrai vertas! Vis dar domiuosi naktiniu gyvenimu - klubais..
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ką verta pamatyti Kretoje. Planuojame išsinuomoti automobilį ir važinėti po salą. Pasakyk man, kokie yra apytiksliai atstumai ir iki ko. Kada atrakcionai atsidaro ir kada užsidaro?Kiek kainuoja įėjimo bilietai.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Kas gali surengti individualias ekskursijas Kretoje ir kokios kainos mums trims turistams, norintiems pamatyti lankytinas vietas
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Pasakyk man, kas neseniai buvo Kretoje Heraklione, kokios yra ekskursijų kainos iš teztour ir kokios kainos perkant iš rankų, ty gatvėje ir kur galima rasti savarankiškų ekskursijų autobusų tvarkaraštį. Būčiau labai dėkingas jei atsakysi į mano klausimus! Ačiū iš anksto!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Sakykit, prašau, ar keltas plaukia iš Kretos ir kokios kainos (be ekskursijų) ir ar galima keltu patekti į Italiją ar kitas šalia esančias šalis? Ačiū už atsakymą
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Pirmą kartą Kretoje.Norėčiau daugiau sužinoti apie viešbutį,orus gegužę,nebrangias ekskursijas (ribotas biudžetas) Ačiū už atsakymus
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 20 atsakymų
Ilsimės nuo 2013-06-11--2013-06-21. Pasakykite man, kokias keliones geriau važiuoti ir jų kainas. Ką pirmiausia reikia pamatyti šioje saloje?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Pasakykite man arba pasidalykite nuoroda į autobusų tvarkaraštį apie. Kreta.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Gegužės mėnesį išvykstame ilsėtis į Kretos salą Malyje! Norėčiau iš anksto susiplanuoti biudžetą ir suprasti, kiek kainuos 1 dienos kelionė į maždaug. Santoniri (taksi į Heraklioną, kelto bilietai, pirmyn ir atgal, norime patys apeiti salą, o atgal į Maliją taksi), kad viską suprastume patys ar per operatorių ???? Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar kas nors žino, kas turi geriausias sąlygas? O gal biure yra rusakalbis darbuotojas? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį nuomojant automobilį? Ir dar vienas dalykas: ar geriau į Hersonisą pasiimti grynųjų ar galima visur atsiskaityti kortele?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ponai,kas ten nuomojo mašiną?Duokit porą patarimų,kurioje firmoje?kur?Kainos?Na verta vežtis ar ne?Ar ten važiuos mašina???Ačiū!! ! Ateisiu ir parašysiu atsiliepimą + -.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
man reikia išsinuomoti automobilį
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
skrenda 2012 vasara
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 24 atsakymai
Kelionių agentūra mums pasakė, kad nebūtina vykti į ekskursijas iš savo kelionių organizatoriaus (Pegaso). Norėčiau įdomios ir išbaigtos ekskursijos, o ne suglamžytos.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Kiek kainuoja automobilio nuoma? Kiek jų yra viešbutyje ir kiek už jo? Kiek kainuoja benzinas Graikijoje? kokios nuomos sąlygos, kokios gudrybės yra nuomoje, į ką atkreipti dėmesį, kad nebūtų popandose. Ar Ukrainos vairuotojo pažymėjimai išduodami Graikijoje? Kodėl sakoma, kad apsimoka išsinuomoti automobilį ir aplankyti salą pačiam, ar tiesa?
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 19 atsakymų
Kitą savaitę vyksime su draugu į Fortuna 3* HB turą. Viskas kaip įprasta – pardavė paskutinį kazoką ir išvyko atostogų. Kiek mažiausiai pinigų reikia pasiimti norint keliauti ir apsigyventi ekskursijose? Kur galima sutaupyti? :-)))
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 14 atsakymų