Klausimai apie Kreta – HeraklionasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kreta – Heraklionas
Kaip pailsėjote?Kokie bus nurodymai ir patarimai?Ekskursijos? aciu uz atsakymus
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki. Skaičiau, kad šiame viešbutyje absoliučiai visi gėrimai mokami. pasakyk man, ar taip?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
O ką galima nusipirkti šiame šeštadienio turguje? ar verta eiti?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Norėčiau turėti galimybę nusipirkti gultus tiesiai viešbutyje, o ne stačiotis palei krantą ieškodamas
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kiek šiuo metu (2013 m. vasara) nuomojasi automobilį, kurio tūris nuo 1,2 iki 1,6. ant automato? Greičiausiai skrisime į Hersonisą arba Heraklioną, arba Gouves kaimą.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
mūsų kelionių agentūros siūlo pusryčius ir vakarienes šiame viešbutyje
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Atmintinėje turistams rašoma, kad galima pasiimti iki 10 kg maisto liepos 3 d., skrendame, nežinome ką daryti, lagaminas dar nesupakuotas dėl maisto? 4 raginimas, prašau skubiai !!!!!!!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Ir ką?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 21 atsakymas
Keliaujame su vaikais, jie labai mėgsta nerti į vandenį (paskutinį kartą ilsėjosi viešbutyje buvo prieplauka, iš kurios laimingai nardė). Taigi turiu klausimą, ar galima ten nardyti?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man, kur galite eiti pasivaikščioti šalia viešbučio, ar netoliese yra parduotuvių, kuriose galima nusipirkti alyvuogių aliejaus, alyvuogių ir pan. Ar kas nors gali ką nors pasakyti apie šį viešbutį? Ar kambaryje yra WiFi?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar galite pasakyti, kuris paplūdimys yra šalia viešbučio? O gal tai ne paplūdimys, o prieplauka? Iš žemėlapių neaišku.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Su vyru vykstame 10 dienų į Hersonisą. Labai norime išsinuomoti automobilį ir pasivažinėti po pagrindinius lankytinus objektus 3-4 dienas. Todėl klausimas žinovams: ką galite pamatyti šiame regione? Ar kas nors turi nuorodą į vadovą? Ar įmanoma (ir kiek tai kainuoja) automobiliu nuvykti į Halkidikę? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Planuojame pakeliauti po salą.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pasakyk man fotografą ir apytiksles kainas))) ačiū)))
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
kas geriau poroms?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Svajojame apie aktyvų poilsį ir pramogas. Ar jų galima įsigyti Malyje?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Ar vietoje yra profesionalus fotografas? Kas galės fotografuoti už papildomą mokestį? Paprastai Turkijoje viešbučiuose būna fotografų! Ir aš nebuvau Graikijoje .... ir šis klausimas yra labai svarbus man ir šiame viešbutyje! Iš anksto dėkojame už atsakymą... Svetlana. [email protected]
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kokias programas rekomenduotumėte? dėkoju
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kokias ekskursijas galite rekomenduoti, SPA ir pan. Dėkoju
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Jei kas buvo ŠIAIS METAIS Kretoje, tai parašykit kokių teisių reikia norint išsinuomoti automobilį? Turi būti tarptautiniai, ar galime naudoti mūsų plastikinius (vėlgi, kokie išleidžiami dabar, ar galima užrašyti „Permis de conduire“?)
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar galite pasakyti, kokia muzika groja registratūroje?
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Graikijoje jų nebuvo. Pasiėmėme fortune 4 * viskas įskaičiuota, atvykimas į Heraklioną. Atsiliepimai apie 4* labai labai liūdni, jei pasiseka ir patenkame į blogą viešbutį, norime pasiimti mašiną (kaip ir visi, beveik) ir važiuoti kur gera. Ar svarbu kokios teisės? Jei teisės ne tarptautinio standarto, duos mašiną? Ar siūlote automobilių nuomą su automobilinėmis kėdutėmis? Kokia nuomos kaina parai? Ačiū visiems už rekomendacijas ir patarimus, Graikijoje dar nelabai suprantu.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kaip pasiimti dviratį į lėktuvą, ar galima jį laikyti viešbučio kambaryje
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ką rekomenduojate? Ir jie patiekia vyną iš čiaupo iš statinių ar buteliuose?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki, negalime išsinuomoti automobilio. Mes gyvensime toliau Kreta Amudaroje. Patarkite, kur galite vykti autobusu, kad neužtruktumėte per ilgai. O ar į Balos įlanką ir Ellafonisi paplūdimį galima nuvažiuoti įprastu autobusu, kiek tokiu atveju užtruks kelionė? O koks pigiausias būdas patekti į Mikėnus ir Santorinį?
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Sveiki, rugsėjį vykstame į Royal Heights Resort. Labai patiko iš nuotraukų, atsiliepimų, bet gėda, kad iki jūros ir artimiausios gyvenvietės daugiau nei 2 km. Ar galėtumėte man pasakyti, ar viešbutyje galite išsinuomoti transporto priemones ir dviračius? Dėkoju
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man, kiek kainuoja transporto nuoma viešbutyje (automobilis, motociklas, dviratis). Dėkoju.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »