Klausimai apie Kreta – HeraklionasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kreta – Heraklionas
Ar turėčiau atsinešti savo paplūdimio rankšluosčius? Jei tai tik įkeitimas, tai normalu
prieš 6 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Rekomenduokite viešbutį Kretoje, kuriame maistas tiktų vienerių metų vaikui. Biudžetas: 2000 eurų 3 suaugusiems ir vaikui 1 m. Išvykimas rugpjūčio pabaiga-rugsėjo pradžia.
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Būsime 7 žmonės: Moteris su dukra ir anūke; Esu pensininkė ir 3 moterys. Dviejuose 2 kambarių apartamentuose: ar galime, ar yra kitų variantų?...)
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kai keliauju, viešbučio administratoriams ar savininkams visada atnešu ką nors rusiško. Kai užsiregistruoji, duodu arba šokolado, degtinės, suvenyrą. Ką rekomenduotumėte graikiškai dovanai?
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Gerbiami svetainės lankytojai, padėk man apsispręsti, pasakyk. Esame trys jaunuoliai, norime linksmo naktinio gyvenimo, gero paplūdimio ir nebrangaus. Žiūrime Graikijai tinkamas svetaines, bet vėlgi tik 2 žvaigždutės, abejojame. Pasakykite man viešbutį, o gal kitą kurortą ar net kitą šalį. IRO HOTEL man patiko už tokią kainą iš anksto dėkoju
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Vaikai 2 ir 4,5 metų, viešbutis aukštas ir ar skersvėjo teritorijoje? Ar jūros vandens temperatūra bus patogi vaikams? Ar yra šildomas baseinas vaikams? Kuriame pastate geriau užsisakyti kambarį?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Viešbučiai Nostos ir Niros apartamentai. Kas buvo, ar rekomenduotumėte šiuos viešbučius. Ką geriau rinktis ar geriau rinktis kitą viešbutį atostogoms rugsėjį. Norėčiau nebrangios su mini virtuve ir daug reikalingų infrastruktūrų.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kaip reikalai su vaistais Kretoje?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Ar Capsis Enteral Oasis yra geras viešbutis? Kaip atrodo paplūdimys? Kaip maistas? Skaičiai? Keliaujame su vaikais - vienam 7 metai, kitam 4 menesiai, nenoriu suklysti pasirinkdamas.. Arba patarkit ka nors gero. Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Jei koks nors dietinis maistas? Ar viešbutyje ar šalia jo galima nusipirkti ar išsinuomoti vežimėlį? Kokia dabar yra tikroji vandens temperatūra jūroje ir baseine? Dėkoju. mano adresas yra [email protected]
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
atskirame pastate esančių patalpų aprašymas, bei pastato aprašymas, pageidautina nuotraukos
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena visiems! Noriu paklausti tų, kurie buvo apie. Kreta – 11,5 metų vaikas (mergaitė, mėgstanti graikų mitus) susidomės ekskursijomis ar ne? O kokios yra geriausios ekskursijos? Iš anksto labai ačiū!!! :)))
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Pasakykite man, kas 2012 m. buvo Horizon Beach 3*. Pirmą kartą norime skristi į Graikiją per gegužės šventes. Tačiau yra daug neigiamų atsiliepimų. Prieš tai ilsėjomės Turkijoje ir Egipte 5*. Ar galite rekomenduoti kitus viešbučius?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »