Klausimai apie ParyžiusDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Paryžius
Norint atidaryti vizą keliaujant savarankiškai, ar galima užsisakyti apartamentus, ar geriau apsistoti viešbutyje? Ir ar reikia rezervuoti rezervacijai ar galima tai padaryti kitoje svetainėje? Prašau pasakyk man..
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Laba diena! Vykstame į oro turą Paryžių + atostogos Ispanijoje nuo incomaro, kelionei išduodama Ispanijos viza, nes. yra daugiau dienų. Ar kils problemų Paryžiaus oro uoste? Kelionių organizatorius tvirtina, kad viskas bus tvarkoje, bet norėčiau sužinoti ką nors, kas buvo panašioje situacijoje. Ačiū visiems iš anksto.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Выбираю авиабилет между компаниями AirBaltic и Austrian Airlines. Может кто-то подскажет, имел опыт,...стоит ли отдать предпочтение ЭйрБалтик? Нет ли у них задержек или какой-нибудь отрицательной репутации. Или стоит взять билет на австрийские авиалинии.??? И второе: никогда не летала с пересадкой, а здесь она будет, периоды указаны от 30 мин. до 6 часов.Какой период пересадки надо брать, чтобы не опоздать на следующий рейс.Я знаю что в некоторых компаниях, например Wizzai,женщину не пустили на посадку за 50 мин до отправления самолета...сказали что посадка закончена. Может это ограничение, только в этой компании...? Спасибо всем кто прокомментирует.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 20 atsakymų
Kas žino, kur galima nusipirkti nebrangų bilietą iš Kijevo į Paryžių? Wizzair kaip suprantu čia netinka, reikia imti du bilietus su persėdimu, o jei pirmas skrydis vėluoja, tai į antrą negali patekti, ko šiuo atveju net neįsivaizduoju . Todėl manau, kad ši kvaila parinktis neturėtų būti naudojama. Galbūt kas nors, skridęs iš Kijevo į Paryžių, nurodys tinkamą svetainę. Ir taip pat, kuris oro uostas yra geresnis, iš kurio lengviau patekti į centrą.Ačiū
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Aš važiuoju į Paryžių. Prašau pasakyti, kokia viza geriau vykti: privačiu kvietimu ar turistine viza. Kurį lengviau sutvarkyti?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Prancuzijos vizos prašiau lapkričio 7 d., šiandien yra lapkričio 22 d. Viza vis dar neparengta, esu nežinioje. Niekas negali duoti suprantamo atsakymo, bent apytiksliai, kada bus paruošta viza!!!!! Kreipiausi į Maskvą, nors pati esu iš Krasnodaro. Nervai ant ribos, ir net išmuštas noras vykti į Prancūziją))) Nesuprantu, ar mano dokumentai iš tikrųjų yra laikomi!!!!!! Ir jie nepametė mano paso!!!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Mėnesiui einu į kursus. Viskas pilnai apmokėta, bet visi patvirtinimai siunčiami faksu. Ar tai geras pasirinkimas norint gauti vizą?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Vykstame į Paryžių 6 dienoms. Pateikti Prancūzijos ambasadai. Bet aš neturiu nekilnojamojo turto, o sąskaita nėra ypač didelė. Kaip dabar Prancūzija išduoda vizas? Ar yra galimybė?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Atsisakė gauti vizą. Visi reikalingi dokumentai buvo 100% tinkamai parengti ir pateikti pilnai. Užtat pase jau trys Šangenai, atlyginimas didelis, darbas stabilus, pareigos aukštos. Ar kas nors praėjo atšaukimo procedūrą Prancūzijos konsulate Kijeve ir vėl pateikė dokumentus.
prieš 15 metus  •  20 prenumeratorių 89 atsakymų
Prašau pasakyk man!!!! Noriu į Paryžių. Jie siūlė ten nuvykti autobusu, bet pirmiausia reikia atidaryti Šengeną Lenkijai, o iš ten iškart galima patekti į Paryžių. Jau rasta žmonių, kurie užsiima panašiais „pervežimais“. Dabar sako, kad ne visi eina per muitines. Ketinu atsidaryti turistinę vizą (12-14 dienų), su mokamu viešbučiu, kiekvienos dienos grafiku ir t.t., o tada tiesiai į Paryžių. Paryžiuje užsiregistruokite į kalbos kursus ir pratęskite vizą.
prieš 15 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Faktas yra tas, kad aš noriu nuvykti į Paryžių, bet likti ten mažiausiai 3 mėnesius. Kaip tai padaryti? Kalbos nemoku, bet ten gyvena mano draugas. Galvojome atsidaryti turistinę vizą mėnesiui, o paskui, norėdami pratęsti viešnagę Paryžiuje, užsirašyti į kalbų kursus (kur baigus išduoda diplomą), taip pratęsiant vizą. Kas gali pasakyti, gal yra dar kokių variantų?Bėda ta, kad dabar pinigų nėra daug, todėl reikia kažkokio nebrangaus varianto. Ar kas nors gali pasakyti, kiek kainuoja viza, skrydis
prieš 15 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai