Klausimai apie ParyžiusVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Paryžius
Valgyti gatvės maistą ar užkandžius iš vietinių prekybos centrų. Gal kas turi patirties?
prieš 5 metus  •  9 prenumeratorių 23 atsakymai
Здравствуйте ! Я с подругой приезжаем в Париж вечером в среду и уезжаем в субботу вечером. Прилетаем в аэропорт Шарль Дэ голь и вылетаем оттуда же. Будем жить в 10 округе. Очень много информации прочитала, но не могу определиться какой проездной выгоднее брать. Мы хотим посетить все основные достопримечательсти в центре Парижа (посещения музеев и выставок) , Монмартр и так же поехать в Версаль. У нас есть студенческие карты ( ISIC), что уже подразумевает скидки определённые в том же Лувре, верно? Стоит брать paris visite или что-то другое? И ещё вопрос. Стоит ли брать paris museum pass? С учётом того, что у нас есть ISIC (но мы из Украины) и хотим посетить Лувр, Орсэ, Нотр Дам, Триумфальную арку, Версаль, Помпиду и тд. Подскажите, пожалуйста.
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Padėkite man išsirinkti kelionę - Prancūzija, Paryžius, autobusas, gegužės mėnesiui, išvykimas iš Kijevo. Pagarbiai Liudmila ir mano draugai.
prieš 8 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Draugai, pasidalinkite patirtimi, pasakykite man nebrangius ir patikrintus restoranus su vietine virtuve. Iš anksto dėkoju.
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Jei naudojatės metro kiekvieną dieną (planuoju gyventi viešbutyje prie metro, bet ne pačiame centre, 10 dienų) Kiek kainuoja metro ar geriau imti kelionės kortelę šiam laikotarpiui? Pasakykite man ekonomiškesnį variantą. Ačiū
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Noriu pasipiršti savo merginai. Bet, kad nebūtų banalu, nusprendžiau tai padaryti bet kur, tik Paryžiuje. Žinau, kad ji mano, kad šis miestas yra romantiškiausias pasaulyje. Tačiau nesinorėtų apsiriboti Paryžiumi. O kadangi Prancūzijoje būsiu pirmą kartą ir dar nežinau gražiausių ten vietų, nusprendžiau išsinuomoti mašiną ir pasivažinėti su mergina, ar galiu paieškoti vietos romantikui. kelionės po vedybų. Automobilį jau išsirinkau ir užsisakiau cars-scanner.com.Išskrendame sausio viduryje. Ar turite patarimų, ką turėtume aplankyti? Kuriame restorane turėčiau valgyti, kai siūlau? Dar neužsakiau viešbučio, gal galite patarti? Noriu ne labai brangaus, bet jaukaus. Ačiū visiems iš anksto.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 24 atsakymai
Vykstame į „Paris Gambling“ turą, norime patys pamatyti visą Paryžiaus grožį. Pasakykite, kokias įdomias vietas verta aplankyti, kur galima skaniai pavalgyti, apsipirkti, ar yra internetas viešbučiuose ar populiariose vietose?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Vaikinai, nurodykite Lyadurei adresą Eliziejaus laukuose arba netoliese.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki, su vyru būsime Paryžiuje 2 dienas, pasakykite ką geriau pamatyti ir kokiu maršrutu geriau eiti, kad pamatytumėte kuo daugiau įžymybių. Į Luvrą ir Eifelio bokštą važiuoti neplanuojame (nusprendėme jį palikti kitą kartą). Domina geriausias pėsčiųjų maršrutas. Iš anksto dėkoju!
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 17 atsakymų
Arbatpinigiai.Kiek įprasta palikti viešbutyje, restorane? Kur nėra įprasta išvykti?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Laba diena visiems! Gegužės 29 dieną važiuoju į Paris Chords turą ir kyla daug klausimų, gal kas gali padėti :) 1. Koks apytikslis kelionės biudžetas? 2. Ar prasminga savarankiškai lankytis Luvre, Monmartre, Versalyje ir Disneilende? Iš pradžių galvojo nusipirkti bilietą 5 dienoms už 52 eurus Vizite Paris, ir patys apžiūrėti visas įžymybes, bet kai kurie pažįstami juos atbaido, sako, kad Luvras toks didžiulis, kad mes patys ten pasiklydom, o su juo geriau būti. gidai visur.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Labai mažai dienų ir tiek daug ką pamatyti!! Į kokias ekskursijas verta važiuoti, o į kurias nekreipti dėmesio!!! Kokių suvenyrų galite nusipirkti!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Kas buvo Paryžiuje - pasakyk man, pliz, kiek vidutiniškai kainuoja pietūs ir vakarienė mieste? Kiek pinigų pasiimti už 8 dienas? Labai ačiū už atsakymą!
prieš 14 metus  •  8 prenumeratorių 17 atsakymų
Sakykite, kas iš Artekso skrido į Paryžių? Kaip buvo pasirinkta turo programa ir ar buvo sutapimų su programa? Kaip nevėlavo susitikimas oro uoste ir išvykimas atgal iš viešbučio? Birželio pabaigoje noriu surengti oro turą į Paryžių.Ačiū iš anksto.
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų