Grand Muthu Golf Plaza Hotel & Spa 5*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 10.010
pagrįstas
1 apžvalgos
9.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
10.0 Grynumas
10.0 Mityba
9.0 Infrastruktūra
Šis viešbutis, iš kurio atsiveria puikūs Atlanto vandenyno vaizdai, yra už 500 metrų nuo San Miguel de Abonos uosto ir šalia golfo aikštynų „Amarilla Golf“ ir „Golf Sur“. Čia tvyro ramybės ir harmonijos atmosfera. Svečius pasitinka gražus didelis viešbutis, kurio salę puošia žaluma ir fontanas, o erdvūs kambariai kviečia atsipalaiduoti ir pailsėti namuose, niekuo nesirūpinant. Viešbutis tinkamas tiek poilsiui kartu, tiek gausiai šeimai, kurios pagrindiniai komponentai yra reguliarumas, tyla ir vienatvė.Daugiau →
аватар anna.psrnk
 •  keliavo prieš 2 metų
Įvertinimas 10.0
Į Tenerifę skridome pirmą kartą ir prieš kelionę nelabai į sigilinome, ką ten veiksime. Be Teidė s ugnikalnio ir klimato į vairovė s, apie š ią salą nieko nebuvo ž inoma. Skridome su vyru ir trimis vaikais (8.6 ir 6 mė n. ) Kadangi keliaujame gana daž nai ir mū sų reikalavimai vieš buč iams nesikeič ia jau septynerius metus, tai iš visos š irdies noriu pagirti š į vieš butį , nes jis atitiko viską mū sų lū kesč iai. … Dar ▾ Į Tenerifę skridome pirmą kartą ir prieš kelionę nelabai į sigilinome, ką ten veiksime. Be Teidė s ugnikalnio ir klimato į vairovė s, apie š ią salą nieko nebuvo ž inoma. Skridome su vyru ir trimis vaikais (8.6 ir 6 mė n. ) Kadangi keliaujame gana daž nai ir mū sų reikalavimai vieš buč iams nesikeič ia jau septynerius metus, tai iš visos š irdies noriu pagirti š į vieš butį , nes jis atitiko viską mū sų lū kesč iai. Rami vieta, š varus didelis kambarys – pensininkų ir š eimų su vaikais rojus. Buvo niuansų , bet jie smulkū s. Pavyzdž iui, š alia esanč iame vieš butyje ketvirtadienį jie ž aisdavo bingo iki 22:00, o sekmadienį – karaokę iki 24:00. Bet tai buvo vienintelis „triukš mingas“ laikas. Kambariai ilgą laiką nebuvo atnaujinami. Baldai nė ra modernū s, bet atrodo neblogai. Vieš buč io personalas neį kyrus ir nepastebimas. Ir tai mums yra didž iulis pliusas.

Taip pat atskiras like tiesioginiam SKYUP skrydž iui (6 val. 10 min. ).
), individualus pervež imas (turistų maž ai) ir puikus gidas iš JOINUP (Inna), kuris atsakė į visus klausimus, visada susisiekė ir padė jo kiek galė jo. Dabar apie salą : galite ten skristi su vaikais, bet dauguma ekskursijų jums nebus prieinamos (negalė site į kopti į ugnikalnį (amž iaus riba), tas pats galioja tarpekliams, kalnams ir pan. iš tikrai graž ių vietų yra pė sč ių jų marš rutai, kam reikia š almo, ž ygio batų , lazdų ir daugiau nei 6 km pė sč iomis. Tač iau yra daug graž ių paplū dimių , ir jie visi skirtingi. Vaikams yra puikus zoologijos sodas ir vandens parkai. Reikia keliauti po ir per salą , kad pamatytum ir suprastum visą š itą grož į. Bet jei dar kartą skrisime, tai be vaikų .


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Loro parkas
Įvertinimas 9.6
Ispanija, Tenerifė (Kanarai)
Aktyvus poilsis, Gamta, Pramogos
Siamo parkas
Įvertinimas 10.0
Ispanija, Tenerifė (Kanarai)
Aktyvus poilsis, Pramogos

Отель с великолепными видами на Атлантический океан расположен в 500 метрах от гавани городка Сан-Мигель-де-Абона и рядом с полями для гольфа Amarilla Golf и Golf Sur. Здесь царит атмосфера спокойствия и гармонии. Гостей встречает прекрасный большой отель, холл которого украшен зеленью и фонтаном, а просторные номера приглашают расслабиться и отдохнуть в домашней обстановке, ни о чем не заботясь. Отель подойдет как для отдыха вдвоем, так и в кругу большой семьи, главными составляющими которого являются размеренность, тишина и уединение.

Vieta Отель расположен в 4 км от аэропорта Тенерифе Южный.
Plyaj
 • 3 ir toliau
Viešbutyje

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, Wi-Fi в общественных местах (бесплатно), 2 бара, 1 ресторан, 1 открытый бассейн, у бассейна зонтики, шезлонги: бесплатно (есть полотенца), терраса для загара.

 • kirpykla/grožio salonas
 • patalpos žmonėms su negalia
 • pervežimas į/iš oro uosto
Bolalar uchun
Pramogos ir sportas Отель находится рядом с гольф-полями Amarilla и Golf Sur.
 • SPA ar sveikatingumo centras
 • sauna/vonia/hamamas
 • skvošas
Kambarių aprašymas

В отеле 174 номера.

 • vonia / dušas
 • Plaukų džiovintuvas
 • saugus $
 • oro kondicionierius
 • kabelinė/palydovinė televizija
 • telefonas
 • virtuvė / virtuvėlė
 • arbatos/kavos virimo aparatas
 • mikrobangų krosnelė
 • šaldytuvas
 • balkonas/terasa
Adresas Avenida Galvan Bello, Golf del Sur 38620 San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Spain
Telefonai: Tel: +34 922 737 000
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Grand Muthu Golf Plaza Hotel & Spa
Klausimai ir atsakymai