Iberostar Anthelia 5*– Atsiliepimai

9
Įvertinimas 9.010
pagrįstas
9 apžvalgų
№3 viešbučio reitinge Tenerifė
8.8 Skaičius
9.5 Aptarnavimas
9.2 Grynumas
9.7 Mityba
8.8 Infrastruktūra
Viešbutis įsikūręs šalia paplūdimio didžiulėje teritorijoje su kaktusų parku, daugybe fontanų ir kanarėlių. Jį sudaro penki atskiri pastatai (maks. 5 aukštai, 70% kambarių yra su vaizdu į jūrą). 2010 m. šeštasis pastatas su Salomėjos VIP zona buvo paskirtas kaip atskiras Iberostar Grand Hotel Salome 5 *. Pastatytas 1999 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2017 metais. Penkių žvaigždučių viešbutis, jau įsitvirtinęs kaip vienas geriausių regione. Gurmaniška virtuvė, galimybė įvairiai leisti laisvalaikį vaikams ir suaugusiems, šalia vienas geriausių Tenerifės paplūdimių, taip pat patogūs kambariai. Viešbutis tinka bet kokios kategorijos turistams, įskaitant šeimas, verslo ir verslo keliones.Daugiau →
аватар RasenkoYulia
 •  keliavo prieš 4 metų
Įvertinimas 9.0
Pirmą kartą skrendu į Tenerifę . Pasirinkome gana populiarų vieš butį Iberostar Anthelia. Patiko kaina ir gera vieta. Atmosfera vieš butyje maloni, iš matuota, rami. Personalas tiesiog nuostabus – paslaugus, darbš tus, draugiš kas. Kelionę pirkome per TPG kelionių organizatorių . … Dar ▾ Pirmą kartą skrendu į Tenerifę . Pasirinkome gana populiarų vieš butį Iberostar Anthelia. Patiko kaina ir gera vieta. Atmosfera vieš butyje maloni, iš matuota, rami. Personalas tiesiog nuostabus – paslaugus, darbš tus, draugiš kas. Kelionę pirkome per TPG kelionių organizatorių . Vadovas greitai paruoš ė visus reikalingus dokumentus, skrydis buvo patogus, suorganizuotas pervež imas į vieš butį , susisiekimas beveik visą parą . Registratū roje mus sutiko svetingai, į sikū rė kambaryje. Kambarys erdvus ir š viesus. Yra visi reikalingi baldai – lova, stalas, foteliai, spinta, buitinė technika – kondicionierius, televizorius, mini baras. Vonios kambarys maž as. Kriauklė s buvo iš neš tos į koridorių , bet pasirodė visai patogu. Valymas kasdien, rankš luosč iai keič iami laiku. Maistas patiko, buvo daug vaisių , darž ovių , saldumynų , ledų , į vairių rū š ių mė sos, ž uvies, jū ros gė rybių . Vieš buč io teritorija didž iulė , yra keli baseinai, tarp jų ir š ildomi. Daug gultų . Kasdien vakarais siū lomos į vairios pramoginė s programos. „Wi-Fi“ veikia visame pasaulyje. Š alia vieš buč io yra daug parduotuvių , restoranų , pramogų vietų . Puikiai praleidome laiką . Ač iū už puikų aptarnavimą . Rekomenduojame vieš butį .
аватар koleso69
 •  keliavo prieš 10 metus
Įvertinimas 7.0
Vieš butis, mano nuomone, yra Tenerifė s TOP 10. Jam skirč iau visus 10 balų , jei ne vienas „bet“ – paplū dimys. Mė gstantiems ilsė tis prie baseinų (o vieš butyje jų yra du, su jū ros vandeniu ir didž iulis su gė lu vandeniu), nekyla klausimų , gulė kite, deginkitė s, maudykitė s. … Dar ▾ Vieš butis, mano nuomone, yra Tenerifė s TOP 10. Jam skirč iau visus 10 balų , jei ne vienas „bet“ – paplū dimys. Mė gstantiems ilsė tis prie baseinų (o vieš butyje jų yra du, su jū ros vandeniu ir didž iulis su gė lu vandeniu), nekyla klausimų , gulė kite, deginkitė s, maudykitė s. . . bet tiems, kurie myli jū ros maudynių daugiau teks eiti vingiuotu taku, tvyranč iais kvapais, primenanč iais nemokamą tualetą , są lygiš kai į rengtame paplū dimyje. Na, tai yra viskas, kuo galima skų stis. Visa kita yra virš uje, aptarnavimas, kambariai, teritorija, vieta ir ž inoma MAISTAS!
аватар irina.g
 •  keliavo prieš 10 metus
Įvertinimas 9.0
Jie greitai į siregistruoja į vieš butį . Yra rusiš kai kalbanč ių darbuotojų . Smė lio ir kreminė s spalvos kambarys yra erdvus ir patogus, viskas apgalvota ir elegantiš ka. Vonioje vonios reikmenys, chalatas ir š lepetė s. Dideli baseinai su daugybe gultų ir skė č ių . … Dar ▾ Jie greitai į siregistruoja į vieš butį . Yra rusiš kai kalbanč ių darbuotojų .
Smė lio ir kreminė s spalvos kambarys yra erdvus ir patogus, viskas apgalvota ir elegantiš ka. Vonioje vonios reikmenys, chalatas ir š lepetė s.
Dideli baseinai su daugybe gultų ir skė č ių .
Daug vietos vaikams, ž aidimų aikš telė s. poilsio zonos, yra graž us vaikiš kas laivas.
Vieš butis yra 10 minuč ių pė sč iomis nuo Fanabe paplū dimio (deš inė je vieš buč io pusė je) arba 15 minuč ių pė sč iomis promenada iki Playa del Duc paplū dimio (kairė je pusė je). Maisto š vediš kas stalas, labai skanus ir iš skirtinis, daug darž ovių ir salotų , gaspač as, ž uvis ir kepta mė sa, 5-6 rū š ių garnyrai, skanū s desertai ir labai skanū s ir svarbiausia natū ralū s ledai. Rekomenduoju labai gerą vieš butį .
аватар ata782
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 9.0
Puikus vieš butis ramioms atostogoms! Teritorija: Didelė ž alia (nors pagrindinę teritoriją už ima pastatai). Vieta: Gera vieta, š alia visos reikalingos laisvalaikio pramogos. Maistas: pusryč iams ir vakarienei nepagirti! ! ! (nors pastarosiomis dienomis jau "valgė "). … Dar ▾ Puikus vieš butis ramioms atostogoms!
Teritorija: Didelė ž alia (nors pagrindinę teritoriją už ima pastatai).
Vieta: Gera vieta, š alia visos reikalingos laisvalaikio pramogos.
Maistas: pusryč iams ir vakarienei nepagirti! ! ! (nors pastarosiomis dienomis jau "valgė ").
Aptarnavimas: Personalas mandagus, jokių priekaiš tų !
Kambariai: baldai ir santechnika, š velniai tariant, kiek pasenę . Kambarys pats į prasč iausias, nors terasa super. (Kaip minusą galima iš skirti lovą ant ratų , kuri karts nuo karto pradė davo važ inė ti po kambarį . )
Valymas: kasdien, nors chalatai nebuvo keič iami be jū sų praš ymo.
Baseinas: nė ra didelis, maks. gylis 1.35 m Vanduo sū rus, bet labai chloruotas. Gultai, ž inoma, neatitinka 5 * (paprasč iausias plastikinis). Rankš luosč ių – kiek nori.
Nors jei norė site prie baseino prigulti iki 10.00 val. , susidursite su gultų trū kumu, nes 70% jų tuš ti, bet už imti rankš luosč iais.
Apskritai atostogos buvo geros.
Patarimas:
1. Nemokė kite už vakarienę kelionių organizatoriuje, nes maistas vieš butyje kokybiš kas, bet beveik toks pat. O ant krantinė s yra daugybė restoranų su rusiš ku meniu, didž iulė mis geriausio maisto porcijomis ir prieinamomis kainomis. (Supratome – apsimoka ir į vairiau kasdien vakarieniauti skirtinguose restoranuose).
2. Reikia eiti į paplū dimį , kuris iš ė jus iš vieš buč io deš inė je (300 - 400 metrų ) Playa del Duque, kur smė lis baltesnis ir ramesnis.
аватар NatalyIspaniya
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 10.0
Vieš butis „Iberostar Anthelia Park 5 *“ yra idealus pasirinkimas atostogoms iš rankiausiems. Viskas labai gerai apgalvota ir harmoninga. Apskritai pirmą kartą atsiduriu situacijoje, kai realiai vieš butis pasirodė geresnis nei nuotraukoje. Registratū roje beveik visi darbuotojai kalba rusiš kai. … Dar ▾ Vieš butis „Iberostar Anthelia Park 5 *“ yra idealus pasirinkimas atostogoms iš rankiausiems.
Viskas labai gerai apgalvota ir harmoninga. Apskritai pirmą kartą atsiduriu situacijoje, kai realiai vieš butis pasirodė geresnis nei nuotraukoje. Registratū roje beveik visi darbuotojai kalba rusiš kai. Nuosavas priė jimas prie paplū dimio yra privalumas, nes Tenerifė je visi paplū dimiai yra savivaldybė s. Be to, paplū dimys buvo š iek tiek toliau (100-150 m) nuo „vandens pramogų “, daugybė s restoranų , parduotuvių ir „judė jimo“. Todė l buvo galima ramiai ir nedvejodami degintis su virš utine puse. Per 5 minutes nuo vieš buč io yra keli prekybos centrai, o paplū dimyje esanč iuose restoranuose galite labai skaniai ir nebrangiai pavakarieniauti (palyginti su vieš buč ių kainomis). Mane maloniai nustebino visuose restoranuose esantis rusiš kas meniu .
Kalbant apie ekskursijas, iš karto pasakysiu, kad apkeliavau visą salą : Teidė s ugnikalnis, Maskos tarpeklis, Orotavos senamiestis, Drakono medis, kuriam 1000 metų , vyno degustacija ir kt. Tač iau ryš kiausi į spū dž iai liko apsilankius Loro parke (spektaklis su kailiniais ruoniais, banginiais, banginiais ž udikais, papū gomis – nepaliks abejingų ) ir Siamo parke (vandens parkas – 100 kartų geresnis už vandens parkus Ukrainoje visais atž vilgiais ir bent 2 kartus pigiau).
аватар
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 9.0
Labai padorus ir grazus viesbutis, viskas daroma tik pirma klase, aptarnavimas tiesiog tobulas, net mano zmona neturejo klausimu nei personalui, nei administracijai, kas net kazkaip keista))) net ir paprasciausi kambariai labai patogū s, be to viesbutyje yra tiesiog viskas ir jis yra labai arti komercinio centro, tad tikrai yra kur nueiti, bet kartu ten labai ramu, kas labai dž iugina. … Dar ▾ Labai padorus ir grazus viesbutis, viskas daroma tik pirma klase, aptarnavimas tiesiog tobulas, net mano zmona neturejo klausimu nei personalui, nei administracijai, kas net kazkaip keista))) net ir paprasciausi kambariai labai patogū s, be to viesbutyje yra tiesiog viskas ir jis yra labai arti komercinio centro, tad tikrai yra kur nueiti, bet kartu ten labai ramu, kas labai dž iugina.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 9.0
Prieš savaitę grį ž ome iš Tenerifė s. Ilsė jomė s nuo 2010-08-23 iki 2010-08-27. Norė č iau pasidalinti į spū dž iais su visais besidominč iais. Poilsis tiesiog super! ! ! Nė ra nė menkiausio perdė to, kad Tenerifė yra vieta, kur kiekvienas gali rasti atostogas pagal savo skonį ir biudž etą . … Dar ▾ Prieš savaitę grį ž ome iš Tenerifė s. Ilsė jomė s nuo 2010-08-23 iki 2010-08-27. Norė č iau pasidalinti į spū dž iais su visais besidominč iais. Poilsis tiesiog super! ! ! Nė ra nė menkiausio perdė to, kad Tenerifė yra vieta, kur kiekvienas gali rasti atostogas pagal savo skonį ir biudž etą . O salos grož is nepaliks abejingų . Iš karto noriu pasakyti, kad mū sų atostogos tapo nuostabiai į domios ir turiningos mū sų gido Olavi dė ka. Jo kultū ra, taktiš kumas ir kantrybė , ž inių jū ra apie salą ir visus jos kampelius daugiausia nulė mė mū sų į spū dž ius. Mano nuomone, nei su vienu autobusu, nei patys (než inant salos) nepamatysite to, ką matė me š iomis dienomis! Vieš butis taip pat negirtinas „Iberostar Anthelia Park“, kurį gali drą siai rekomenduoti visiems. Gyvenome Aido pastate, kambariai erdvū s, patogū s, su vaizdu į vandenyną ir kalnus. Maistas superinis. Pusryč iams š viež ios kelių rū š ių sultys, š ampanas. Vakarienei didelis jū ros gė rybių pasirinkimas, puiki mė sa ir desertai. Iki paplū dimio 150 m 3 baseinai, vienas iš jų su jū ros vandeniu. Animacija puiki. Š ou programos ir gyva muzika. Rusiš kai kalbanti mergina registratū roje. Valymas ir rankš luosč ių keitimas kiekvieną dieną . Personalas labai draugiš kas ir dė mesingas. Važ iavome iš Ispatour, š eimininkas buvo Viajes Arturo. Skrydž io, pervež imo, vieš buč io organizavimui priekaiš tų nė ra. Viskas aiš ku, greita, ramu. Bet č ia jau ekskursijų programa. . . Dar prieš iš važ iuodama kastuvu sukrapš č iau jū rą informacijos apie salą ir ekskursijas, nes tikrai yra ką pamatyti. Norė jau pamatyti kuo daugiau. Taigi radau atsiliepimų apie ekskursijas su Olavi ir Eike bei nuorodas į svetainę http://www. tenerifeinfo. eu/ru. Paraš iau laiš ką ir gavau iš samią informaciją apie ekskursijų programą ir kainas. Atvykę mes paskambinome, Olavi ir Eike atvyko į vieš butį . Eike ir Olavi – ž avesys ir draugiš kumas, kultū ra ir daug į domios bei naudingos informacijos apie salą . Po pusvalandį trukusio pokalbio buvo sudaryta mū sų š ventė s programa: 1. Pasivaž inė jimas Mustcat katamaranu. 2. Diena Loro parke. 3. Apž valginė ekskursija (padalinta į.2 dienas – patariu visiems!! ! ). 4. Lanzarotte sala. 5. Lemuryatnik ir Siam Park. Viską apraš ysiu ta pač ia tvarka. Paž intinė s ekskursijos – individualios: tik mū sų š eima ir Olavi (taip pat pigiau nei su grupe autobusu. ).
1. Pasivaž inė jimas katamaranu – kas neabejingas banginiams ir delfinams, nori paplaukioti su jū ros vė ž liais, pasivaikš č ioti palei vandenyną Tenerifė s pakrante – tu ten! Ekskursija apima pietus ir gė rimus. Neribotas gė rimų kiekis, į skaitant š ampaną . Kai banginiai (2-3 kartus didesni už delfinus) nuplaukia per metrą nuo jū sų – nepamirš tamas jausmas, plaukiojimas su vė ž liais yra kaip filme, jie ne plaukia, o skraido vandenyje.
2. Loro parkas. Daugelis kelionių agentū rų parko lankymą į traukia į paž intinę kelionę ir tam skiria apie 3 valandas. Než inau, ką galima pamatyti Tenerifė je per vieną dieną ir net apsilankius Loro. Loro parke praleidome 6.5 valandos ir tai atrodė nedaug. Pirmiausia paž iū rė jome visas laidas (Olavi patarimu iš karto nuė jome į pirmą papū gų laidą , o paskui tiesiog greitai perė jome į kitas) Visiems patariu laikytis to paties principo, nes pertraukos tarp laidų yra padorios ir geriau ž iū rė ti. viskas is karto, kad veliau parkas, o jei nori kazka laida antra karta paziureti. Visos programos puikios! Kač iukai ir banginiai ž udikai yra unikalū s! Akvariumas su stikliniu tuneliu, kuriame virš jū sų ir aplink jus plaukioja rykliai ir manta, pingvinariumas, orchidė jos, flamingai, vė ž liai ir aligatoriai, papū gų jū ra. Visiems labai patiko!
3. Į.1 paž intinė s kelionė s dieną į ė jo: El Teide ir Las Cañ adas, važ iavome senuoju krateriu, nusipirkome bilietus ir pakilome funikulieriumi į virš ū nę (3550 m), vaizdai nuostabū s, debesys taip toli ž emiau, kad neaiš ku, kur yra vandenynas, o kur dangus. Po to, kai Olavi mums parodė Marsą - graž iausią vietą , kur lava ir smė lis į vairių atspalvių . Tada per Santjago del Teidę – iki Masca (visa tai su sustojimais apž valgos aikš telė se). Kaukė – piratų kaimas ir graž us tarpeklis, į jį ž iū rė damas nevalingai į sivaizduoji, kaip č ia slė pė si jū rų plė š ikai. Tolesnė pasaulio pabaiga ir Los Gigantesas. Ač iū Olavi, mes taip pat pirkome! Mū sų akyse ž vejai pagavo didž iulį mureną ! Apskritai 4 GB atminties kortelė s vos pakako.
4. Po dienos iš vykome į.2-ą ją paž intinė s kelionė s dalį . Jame buvo Candelaria, Santa Cruz (pravaž iuojama), Las Teresitas, reliktiniai miš kai, La Laguna, Orotava (drugelių parkas, drakonų medis, namas su balkonais...), dar vienas pasaulio galas. Visa tai su daugybe sustojimų prie graž iausių apž valgos platformų palei nuostabaus grož io kalnų kelią . Iš samiai kalbė ti nė ra prasmė s – reikia tai pamatyti. Relikviniai miš kai, kaž kas stebuklingo, nerealios spalvos ž aluma, barzdotos samanos ant medž ių su vandens laš eliais, tyla ir tik girdi, kaip lū ž ta vandens laš ai. Absoliutus nuostabos jausmas. Nusprendė me, kad jei grį š ime į Tenerifę , bū tinai eisime vienu iš š io miš ko pė sč ių jų marš rutų . Apskritai atminties kortelė s vė l vos už teko!
5. Lemuryatnikas ir Siamas. Lemū rų kooperatyvas – galimybė rankomis maitinti lemū rus, maž as bež dž iones. Jie sė di ant tavo peč ių , ant kelių , labai ramū s. Teigiamų emocijų jū ra! Vė lgi, Olavi ir Eike patarę , nuė jome ryte ir ne veltui, kai iš ė jome iš parko, visi lemū rai jau buvo pavalgę ir miegoję ! Siam yra vandens parkas, vienas didž iausių pasaulyje – tai viską pasako. Ž inoma, ž monių daug, bet pramoga to verta stovint eilė je!
6. Lanzarotė . 300 snaudž ianč ių ugnikalnių sala. Labai patiko ekskursija. Programa tokia: iš pradž ių trumpas pasivaž inė jimas kupranugariais po rezervatą , po to pietū s (sotingi, bet paprasti) ir laikas suvenyrams restorano parduotuvė je (tai yra vienintelis minusas, nes kainos ten 2-3 kartus didesnes nei kitose parduotuvese. Tad suvenyrus geriau pirkti kituose sustojimuose, bet tam laiko nepakanka. ) Po pietu - ekskursija po Timanfaya rezervatą , beveik visi autobuse, bet nedideli sustojimai nuotraukoms. Grož is! ! ! Lava visų spalvų : juoda, pilka, raudona, violetinė , kerpių dė ka kai kur - ž alia. Toliau kelionė į vieną pagrindinių Lanzarotė s lankytinų vietų – Cueva de los Verdes (Cueva de Los Verdes) urvą . Tai didž iausias lavos urvas pasaulyje – jis tę siasi 6 kilometrus, kai kurios jo salė s siekia 24 metrus ploč io ir 15 metrų aukš č io. Ten gyvena ir albinosai vė ž iagyviai (jie sako, kad tai vienintelė vieta Ž emė je, kur jie gyvena). 18-45 iš vykimas į Tenerifę . Ekskursija tikrai į domi, vulkaninis kraš tovaizdis ž enkliai skiriasi nuo Teidė s, į spū dž iai visai kitokie. Rekomenduoju!! !
Ač iū visiems, kurie turė jo kantrybė s perskaityti iki galo. Tikiuosi, kad rasite ką nors naudingo ir į domaus sau. Jei Olavi ir Eike apsilankys š iame forume ir skaitys mano opusą , tai dar kartą LABAI AČ IŪ UŽ NEPAmirš tamą poilsį!! ! ! Drį stu palikti Eike ir Olavi koordinates eike@tenerifeinfo. eu tel. 34-663-38-42-52, - individualios kelionė s automobiliu po salą , daug vertingų patarimų , patarimų ir į domių istorijų .
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар Nastenka21
 •  keliavo prieš 14 metus
Įvertinimas 10.0
Vieš butis nuostabus: praš matnus didelis plotas, labai gerai priž iū rė tas, ne toks ž alias kaip gretimas Jardin Nevaria, bet puikus! Maistas tiesiog nuostabus - kepta mė sa, JŪ ROS gė rybė s!! ! , Dorados ž uvis - viskas nuostabiai skanu ir š viež ia. … Dar ▾ Vieš butis nuostabus: praš matnus didelis plotas, labai gerai priž iū rė tas, ne toks ž alias kaip gretimas Jardin Nevaria, bet puikus! Maistas tiesiog nuostabus - kepta mė sa, JŪ ROS gė rybė s!! ! , Dorados ž uvis - viskas nuostabiai skanu ir š viež ia. Niekada nemač iau ryte patiekto atš aldyto š ampano, labai geros kokybė s!
Vieš butis ramus, personalas labai draugiš kas.
Kambariai geri, viskas veikia, š vari patalynė , labai patogū s č iuž iniai. Gyvenome Kassandros pastate – su vaizdu į baseiną . Animacija ne tokia aktyvi kaip Turkijoje, bet viskas labai nuoš irdu, jie ž aidž ia su vaikais, jiems smagu.
Vieš butis rekomenduojamas š eimoms su vaikais arba be jų . Bet kokiu atveju jie tikrai niekam netrukdo – teritorija didelė ! Taip pat buvo kompanijų jaunoms ir ne tokioms jaunoms poroms. Netoliese yra praš matnus Grand Bahia Del Duque 5 de luxe vieš butis, nuė jome kaip į ekskursiją , nuė jome iš paplū dimio, kaž kaip į butikus ir ten vaikš č iojome. Vaikš č iojo atviromis burnomis - super lygis! ))
Antelijos paplū dimys į prastas, smė lis tamsus, vanduo š varus, pavyzdž iui, iš vieš buč io paė mė me rankš luosč ius, ramiai neš iojome maiš e ir gulė jome - neiš rankū s! ))
Apskritai aš atvykau iš Tenerifė s kupinas tokios energijos! Klimatas ten nepakartojamas, saulė nedegina, o tiesiogiai apgaubia ir glosto! Sumokė kite š iek tiek papildomai už š į vieš butį – nepasigailė site!
аватар
 •  keliavo prieš 14 metus
Įvertinimas 9.0
Apsilankę s vieš butyje labai nustebau, kad jame kaž kada buvo 4 *. . . Nuostabus vieš butis didelė je teritorijoje, susidedantis iš atskirų pastatų su vardais operos herojų Aidos, Drugelio, Karmen, Dafnė s ir kt. garbei. Kvalifikuotas ir draugiš kas personalas, sodininkai ir dekoratoriai nusipelno atskirų komplimentų . … Dar ▾ Apsilankę s vieš butyje labai nustebau, kad jame kaž kada buvo 4 *. . . Nuostabus vieš butis didelė je teritorijoje, susidedantis iš atskirų pastatų su vardais operos herojų Aidos, Drugelio, Karmen, Dafnė s ir kt. garbei. Kvalifikuotas ir draugiš kas personalas, sodininkai ir dekoratoriai nusipelno atskirų komplimentų .
Mes gyvenome puikiame dvivieč iame aukš te, Carmen pastate. Kambaryje buvo viskas ir dar daugiau: Vidurž emio jū ros stiliaus baldai, du LCD televizoriai, internetas, du „chruš č iovo“ dydž io vonios kambariai su chalatais, š lepetė mis, visokiais rankš luosč iais, visokie vonios reikmenys iki vienkartinių skustuvų ir trys. tualetinio popieriaus rū š ys : -). . .
Apatiniame lodž ija, o virš utiniuose aukš tuose – didelė saulė s terasa. Patalynė s keitimas kas antrą dieną , du kartus per dieną (per siestą ir prieš miegą kambarinė atneš a saldumynų ir zefyrų ), mini baras nemokamas. . .
O dabar apie virtuvę : š vediš ko stalo pusryč iai su putojanč iais, kaparė liais, ikrais (kyla į tarimas, kad ne visai tikri, o baltyminiai), jamonu, beprotiš kai daug sū rių , duona, pyragaič iais, š viež iomis sultimis, vaisiais.
Teminė s vakarienė s – italų , ispanų , graikų , meksikieč ių ir kt vakarai su gyva muzika. Kiekvieną vakarą bare groja dž iazo grupė .
Vieš buč io teritorija tokia didelė ir originali, kad pasivaikš č ioti ir apž iū rė ti prireiks ne vienos dienos: visokios rotondos, terasos, fontanai, atogrą ž ų sodai, restoranai ir barai. Nuostabi tyla, kunigų giedojimas ir gė lių kvapas.
Natū ralu, kad mini klube yra baseinai su vandenyno vandeniu, taip pat š ildoma gė lo vandens ir vaikiš ka „balta“. Su vaikais dirba animatoriai, tiesa, tik ispanai ir vokieč iai, bet kalbos barjeras mū sų vaikui visiš kai netrukdė , kaž kaip greitai jis į stojo į š į tarptautinį darž elį .
Apskritai pož iū ris į vaikus vieš butyje tarp viso personalo ypatingas, labai draugiš kas.
Vieš butį supa tie patys penkių ž vaigž duč ių vieš buč iai ir prekybos centras „Plaza del Duc“, todė l labai gera vieta ir paplū dimio artumas daro jį dar patrauklesnį .
Pagrindinį kontingentą sudaro britai, vokieč iai ir italai. Rusų maž ai, vieš butyje nė ra rusakalbių darbuotojų , bet pasiaiš kinti į vairiomis kalbomis visiš kai į manoma. Be to, mū sų vieš buč io gidas yra gerai ž inomas registratū roje ir kilus nesusipratimams tiesiog jam paskambina.
Vieš butis yra visiš kai orientuotas į atpalaiduojanč ias š eimos atostogas ir vyresnio amž iaus ž mones.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru


avataras potehin
Spalio antroje pusėje planuojame išvykti atostogauti
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Loro parkas
Įvertinimas 9.6
Ispanija, Tenerifė (Kanarai)
Aktyvus poilsis, Gamta, Pramogos
Siamo parkas
Įvertinimas 10.0
Ispanija, Tenerifė (Kanarai)
Aktyvus poilsis, Pramogos

Отель расположен рядом с пляжем на огромной территории с кактусовым парком, множеством фонтанов и канареек. Состоит из пяти отдельных корпусов (макс. 5 этажей, 70% номеров имеют вид на море). В 2010 году шестой корпус с VIP-зоной Salome выделен как отдельный отель Iberostar Grand Hotel Salomе 5*. Построен в 1999 году, последняя реновация прошла в 2017 году. Пятизвездочный отель, уже зарекомендовавший себя как один из лучших в регионе. Изысканная кухня, возможность разнообразно проводить досуг детей и взрослых, близость к одному из лучших пляжей на Тенерифе, а также комфортабельные номера. Отель подходит для любой категории туристов, в том числе для семейного отдыха, корпоративных и деловых поездок.

Vieta В 16 км от южного аэропорта Тенерифе, в 4 км от курортной зоны Плайя-де-лас-Америкас, на берегу моря.
Paplūdimio aprašymas Рядом с отелем расположены 2 пляжа — Playa Fanabe и Playa del Duque. Между пляжем и отелем есть пешеходная дорожка.
 • 1-oji eilutė
Viešbutyje

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, услуги по продаже билетов, экскурсионное бюро, ежедневная уборка номера, room service, услуги по глажению одежды (платно), факс/ксерокопирование (платно), ТВ-зал, 1 основной ресторан (кухня меняется каждый день), 3 ресторана a la carte (барбекю — открыт только для обедов, итальянский и ресторан-гурме), 3 бара: (у бассейна, бар с шоу-программой, бар с живой музыкой по вечерам), магазины, служба организации свадеб (платно), 8 конференц-залов (макс. 550 чел.), прокат оборудования для конференций, парк (30 000 м2), 1 крытый бассейн (платно), 3 открытых бассейна (2 с подогревом, 1 с морской водой), у бассейна зонтики, шезлонги, матрасы, полотенца: бесплатно.

 • A la carte restaurant
 • automobilių nuoma
 • saugus
 • nemokamas wi-fi
 • kirpykla/grožio salonas
 • patalpos žmonėms su negalia
 • pervežimas į/iš oro uosto
Vaikams 3 детских бассейна (2 с пресной водой и подогревом, 1 с морской водой без подогрева), комната для игр, детская дискотека. Детская коляска: платно (в т.ч. для близнецов). Smiley Kids Club (с 4 до 12 лет): подарок в день приезда для детей до 12 лет, в мини-баре детские продукты, детская ванночка, подогреватель для бутылочек. В номерах family: детский халат, детские продукты в мини-баре (соки и др.), детские банные принадлежности.
 • vaikų baseinas
Pramogos ir sportas Уроки кулинарии бесплатно (международная кухня), падл-теннис бесплатно, спортивные игры в бассейне бесплатно, теннисный корт бесплатно (2 корта), уроки тенниса платно (по запросу), тренажерный зал бесплатно (есть также платный тренажерный зал), аквааэробика бесплатно, поле для гольфа платно (5 полей вне отеля), тай чи бесплатно, водные виды спорта платно, петанк бесплатно0 вечернее шоу бесплатно (профессиональные шоу-программы 6 раз в неделю; развлекательные программы 1 раз в неделю), живая музыка бесплатно (ежедневно), уроки приготовления коктейлей бесплатно. Центр терапии Mayr Kur Space по лечению хронических заболеваний и расстройств, вызванных неправильным питанием или нарушениями обмена веществ. Thai Suite платно — одноместный или двухместный сьют в спа-центре, который арендуется на 7–8 часов для различных процедур (ванны, массажи, обертывания, можно с обедом; рекомендовано для пар). Спа-центр (Wellness & Spa Sensations), спа-процедуры (платно), бассейн с водой 40 С (платно), ледяная купель платно.
 • SPA ar sveikatingumo centras
 • sauna/vonia/hamamas
 • sporto salė
Kambarių aprašymas

В отеле 365 номеров:

322 standard double room garden view/ partial view/ sea view (номера с видом на сад, боковым или прямым видом на море, макс. 2+1 чел., 24 м2);

standard priority location (боковой вид на море, расположены со второго этажа и выше, макс. 2+1 чел., 24 м2);

28 superior priority location (вид на море, угловое расположение, макс. 3 чел., 37 м2);

15 suite sea view (двухуровневые: на 1 уровне – гостиная, на 2 уровне – спальня; терраса или балкон, вид на море и на бассейн, 2 ванные комнаты, мин. 2 чел., макс. 3 чел., 58 м2; среди этих номеров есть и одноуровневые: гостиная и спальня с одной ванной комнатой).

Среди номеров категории standard есть 142 смежных номера (из которых получается 71 family room, мин. 2+2 и макс. 2+3 чел.; большинство этих номеров расположены на нижних этажах), а также family superior (смежные с номерами standard sea view, мин. 2+2 и макс. 3+2 чел.).

Kambariuose

Сейф (бесплатно), центральный кондиционер (с индивидуальным контролем), мини-бар платно (для гостей на АI — бесплатно, алкогольные напитки — за доплату), Wi-Fi (бесплатно), телефон, телевизор (есть русские каналы), ванная комната, фен, халат, балкон, утюг и гладильная доска: по запросу, room service, уборка номера: ежедневно, смена полотенец: по запросу, смена белья: через день.

 • vonia / dušas
 • Plaukų džiovintuvas
 • $
 • saugus  FREE 
 • oro kondicionierius
 • kabelinė/palydovinė televizija
 • plazminis televizorius
 • telefonas
 • internetas wi-fi  FREE 
 • balkonas/terasa
Adresas Londres, 15, Costa Adeje, Tenerife, 38660 Spain
Telefonai: Tel: +34 922 71 33 35
Fax: +34 922 71 90 81
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Iberostar Anthelia
Klausimai ir atsakymai