Klausimai apie Movenpick Resort Taba 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
87 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
planuojam eiti, bet yra daug negatyvumo, sako pasikeite savininkas ir viesbutis pasidarė daug prastesnis, niekaip neatitinka. 5 žvaigždutės
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kaip nuvykti į Eilatą pasivaikščioti (muitinės praėjimas, kaip patekti į miestą, kokių dokumentų reikia, ką aplankyti)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
kaip elgtis, jei darbuotojai elgiasi iššaukiančiai
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 15 atsakymų
Domina, ar galima naudotis gretimo Hilton viešbučio žaidimų aikštele, hamakais, diskoteka, baseinu ar tiesiog pasivaikščioti šio viešbučio teritorija? Jei įmanoma, ar tai nemokama?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Viešbučio svetainėje rašoma, kad į sistemą „Visi“, be pagrindinio restorano, įeina 1 vakarienė kiekviename mokamame restorane, kelionė povandeniniu laivu, 1 apsilankymas kirpykloje ir 1 cheminis valymas. Ar tikrai?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Mane domina lauko baseinas. Planuojame kelionę sausio mėn. Dėkoju.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Balandžio pradžioje ketiname ilsėtis Movenpick mieste. Kas atsakys – ar viešbutis veikia tr. salė. Ar yra pirtis, kokybe ir kiek kainuoja? AČIŪ!!!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mano žmona ir aš einame į Movenpick 11.03. ,gal yra bendrakeleivių.Išvykimas iš Kijevo.Klausimas žinantiems,skaičiau kad Wi-Fi ima kambaryje.Ar tai mokama paslauga?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Jis nurodytas viešbučio svetainėje, tačiau nė vienoje nuotraukoje to nepavaizduota...
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar