Klausimai apie Charmillion Sea Life Resort 4*Orai ir sezonai

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
181 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Atsiliepimuose skaiciau kad pontonas daznai uzdarytas del audros.Šio viešbučio paplūdimio vieta.Ar galima plaukti nuo kranto?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Sakykit kokia jūra.Nes pažiūrėjus į nuotrauką nesupranti kada potvyniai žemi,ar galima bent plaukti iš pontono ar ten irgi pasiekia seklus vanduo?Iš anksto ačiū
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kitose svetainėse yra atsiliepimų, kad netoliese statomi nauji viešbučiai. Tuo pačiu metu kalnus kalančios mašinos sukuria nepakeliamą triukšmą. Ar šis faktas sugadina visą kitų įspūdį?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
papasakok kaip ten su jūra. važiuojame kitą savaitę, gal toli yra vietų su patogiu įvažiavimu blogiems plaukikams. O kaip su srovėmis ir vėju? atostogaujate Rehanoje? beveik visą laiką buvo raudona vėliava
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Vykstame kovo 20 d., perkant pasižiūrėjome viešbutį su geru rifu, perskaitėme paskutinius 10 atsiliepimų ir išsirinkome. Dabar skaitau apie vėją ir srovę ir apskritai baisus vaizdas. Kas važiavo kovo mėnesį, pasakykite man, ar verta apskritai imti kaukę ir nesitikėti iš karto jūros ...
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Važiuojame į šį viešbutį nuo spalio 12 d., prašau pasakyti, kad ten labai vėjuota, ar galima maudytis jūroje? O tada vyras jau pirko kaukes ir pelekus zuvims ziureti, o is atsiliepimu skaiciau, kad ten labai pucia ir ne visada mane i jura ileidzia.Čia bus man jei taip bus labai laukia šių atostogų, kad galėtų plaukti.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Jei ten tikrai vėjuota, kokia nerami jūra?
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 23 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar