Klausimai apie Xperience Kiroseiz Parkland 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
70 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Kas neseniai buvo viešbutyje, pasakykite man, ar baigtas restauravimas, ar svečiai vis dar gyvena Premier viešbutyje, o ne Parklande? Kur ir kuriuose kambariuose geriau apsistoti? Dėkoju.
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena Ar autobusas nuveža jus į registratūrą, ar nuveža iki pastatų? Dėkoju!
prieš 7 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Aš važiuoju gegužės viduryje. Pasakyk man, jei vargina patekti į viešbučio paplūdimius, atrodo, kad jie yra toli nuo viešbučio. Kur yra vasarnamiai? Ar toli iki Naama įlankos pėsčiomis? tada galėsite maudytis šita įlanka.Ir dar, viešbučio koralų paplūdimys turi tik skardį ar dar yra koralų sodai, kaip dėl vėjo šiame paplūdimyje?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kas ilsėjosi šio viešbučio paplūdimio kambaryje (o gal buvo pažintinėje kelionėje)? Jie kažkaip yra atskirai nuo viešbučio, jie turi savo paplūdimį - kad pėsčiomis / niekur neitų? Kur jie valgo tokiu atveju – ar yra restoranas?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 50 atsakymų
Kokius drabužius ir ką būtina pasiimti su savimi, išskyrus paplūdimio aksesuarus?
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Nusipirkom bilietus i sita viesbuti.Superior kambarys.Ar kas nors buvo tokiame kambaryje?Pasakyk,prašau,kurie pastatai ir pan...na tai kaip suprasti.kad buvome apsigyvenę kambarių klasėje kad mes sumokėjo. Ačiū.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Suplanavome atostogas gruodžio mėnesį Egipte, išsirinkome 5 man tinkamus viešbučius, nuvykome į kelionių agentūrą. Paaiškėjo, kad visi viešbučiai iš sąrašo yra pėdoje. Vadovas man pasiūlė kitus viešbučius, atsiliepimų skaityti nebuvo įmanoma. Sustojome prie Experience Parkland Hotel, vadovas pasakė, kad iki jūros 500 metrų. Sumokėjo 50% kainos (prieš užsakymo patvirtinimą). Grįžau namo ir perskaičiau atsiliepimus, kad esu šokiruotas !!! informacija skiriasi kur yra 2 linija, kur 3 ir laikas iki paplūdimio yra 15-20 minučių autobusu!!! Ar galima atšaukti šią rezervaciją? O gal viskas be galimybių?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
Užsakant kelionę, skirtumas tarp PROMO ir STANDARD yra apie 8 tūkstančius rublių. Ar galima papildomai susimokėti už normalų kambarį vietoje ir kiek tai kainuos?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Esame pora su dviem vaikais 5 ir 6 metų, ieškome bendrakeleivių, buvome čia jau du kartus :)
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 15 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar