Klausimai apie The Grand Hotel Sharm El Sheikh 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
256 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Sakykite, prašau, ar viešbučio teritorijoje yra sporto aikštelė (horizontali juosta, lygiagretės ir pan.)? Dėkoju.
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Patarkite, kur skanu ir už protingą kainą pavalgyti jūros gėrybių, ilsimės didingame viešbutyje
prieš 6 metus  •  12 prenumeratorių 9 atsakymų Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Ar galite man pasakyti, kaip maistas? Ar galima užsisakyti, pavyzdžiui, jūros gėrybių, kurios būtų gaminamos restorane, kiek tai kainuos? O kaip su mokamo alkoholio kainomis?
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Užsisakiau nakvynę šiame viešbutyje Naujiesiems metams. ar galite pasakyti, kokia bus Naujųjų metų programa 2018 m. susitikime?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai Yra atsakymas iš viešbučio savininko
prieš 8 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Laba diena. O ką jau kalbėti apie vakaro pramogas. Aš turiu galvoje, ar vietoje yra diskoteka? O kaip su animacija?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Ar galite man pasakyti, ar yra SPA? masažas? vonia? dėkoju
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar