Klausimai apie Pyramisa Beach Resort Sharm El Sheikh 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
152 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Papasakok man apie bilieto kainą. Anksčiau Egipte jie buvo tik Marsa Alame. Taksi mūsų viešbutyje niekada nebuvo matyti ir niekas jam neskambino ... Čia pat būsime prie Naama Bay, nuodėmė neįsisukti į miestą + vėl ten leistis į ekskursijas. Kad neapgautų taksistai – kokia kelionės kaina iš šio viešbučio į senamiestį? Ar yra alternatyva, kokie dolmushi / mikroautobusai. Mokėti vietine valiuta pelningiau ar ne? Arba $ geriau? O del keitiklio iskart klausimas...ar verta keisti $ ar ne? Mes irgi norim i jeruzale, ten sekeliai... ar reikes kur nors pakeliui pasikeisti valiutą ar kainuos $?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 17 atsakymų
Ponai,pasakykit,kaip galima maitinti išrankų vaiką 2metai 8mėn.Ar pusryčiams duoda pienišką košę,avižinę košę,ryžius?Ar tikrai galima pietums ir vakarienei rasti bulvių,ryžių,makaronų be prieskonių Ačiū, lauksiu.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sakykite, kokių pramogų vakarais siūlo jaunimas ir ar patiko?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, kas yra pėsčiomis išeinant iš viešbučio? Ar galima vakare niekur nevažiuojant kur nors apsipirkti?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Pasakyk man, kaip šiame viešbutyje su geriamuoju vandeniu ir sultimis (Jupi ar supakuota)?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Valgome Sea Magic Resort & Spa 5 * 2011-03-31. Papasakokite apie gerus kambarius, apgyvendinimą ir orą šiuo metu. Ačiū.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 24 atsakymai
kas yra mityba A1 arba J Nesuprantu?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Papasakok man apie viešbutį.
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Rugsėjo mėnesį vykstame į viešbutį, norėčiau daugiau sužinoti iš forumo.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar