Klausimai apie Dreams Beach Resort 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
226 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Ilsimės Dreams Beach nuo 2017.12.07 Norėčiau iš anksto sužinoti kiek vietinių ilsėsis, koks bus viešbučio užimtumas, koks oras, ar veiks diskoteka viešbutyje
prieš 6 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Sveiki. Kokiomis sausio dienomis viešbutyje nėra arabų? Kada 2018 m. Egipto mokyklose yra žiemos atostogos? Prieš metus, sausio pabaigoje, buvau viešbutyje, kuriame 99 procentai buvo vietiniai su vaikais.....
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakykite man, ar viešbutyje yra sulčių. Jo nėra šviežių sulčių, o tiesiog sulčių iš pakuočių, o ne UPI, pavidalu.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 23 atsakymai
draugai, nors jau per vėlu ką nors keisti, už viską mokama, bet norėčiau sužinoti 2011 metų rugsėjį poilsiavusiųjų nuomonę.. Paskaičiau atsiliepimus ir pasidarė baisu, kad ten nešvaru, blogas maistas nepakanka gultų ir pan., išsklaidykite abejones ar viskas taip blogai, jei yra galimybė parašyti man el.paštu [email protected] ačiū!
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Keliauju su 10 mėnesių kūdikiu spalio viduryje. Norėčiau, kad sūnus būtų sotus, nes vaikiškas meniu skirtas vaikams nuo 4 metų.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena. Prašau pasakyti, ar galima naudotis visais svajonių paplūdimio restoranais, jei kambarys yra svajonių atostogose? Ar viešbutyje yra kaljanas, jis mokamas ar ne? O kaip su diskoteka, kiek ten smagu?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Po savaitės (spalio pradžioje) spontaniškai eisiu vienas. Nenorėčiau patekti į viešbutį be jaunimo, baiminamasi, kad dėl mokslo metų pradžios viešbutyje bus tik vyresni žmonės. Šiek tiek gėda, kad viešbučio kaina gali atbaidyti daug mano amžiaus vaikinų/merginų. Ką rekomenduojate?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 15 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar