Klausimai apie Albatros Palace Resort Sharm El Sheikh 5*Bendravimas ir internetas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
264 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Prašau patarti... Ar galima SIM kortelę nusipirkti viešbutyje ar geriau pirkti oro uoste. Dėkoju .
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, kad mano vaikai apsistos šiame viešbutyje. Negaliu susisiekti su jais mobiliuoju telefonu, nors jie turi tarptinklinį ryšį, kaip sužinoti, kuriame viešbučio kambaryje jie apsigyveno ir koks jų telefono numeris. Padėkite bendrauti su vaikais. Ačiū už pagalbą.
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki! Ar galite man pasakyti, ar galima netoli viešbučio nusipirkti vietinę SIM kortelę? Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
ar galėtumėte pasakyti, kad internetas Melia Sharm viešbutyje yra mokamas? Jei taip, kiek tai kainuoja?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Turtess svetainėje pasirodė pranešimas, kad fojė ir kambaryje nemokamas wifi, norėčiau sužinoti ar tai tiesa?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar netoli šio viešbučio galima rasti nemokamą belaidį internetą?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki visi! Sakykit, kaip dabar Egipte su mobiliuoju ryšiu? Paskambinau gyvybei:) operatoriui pasidometi tarptinkliniu ryšiu Egipte, kazkaip neaiskiai atsake, kad kalbama apie ryšį, po susirėmimų, jei dirbs Vodafone operatorius, tai tarptinklinis ryšys bus ...... Domina konkrečiai Šaras??? Iš anksto labai dėkoju.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
prašome nurodyti interneto kainą milia sharm ar kur nors netoliese, ačiū
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 14 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar