Klausimai apie Baron Resort Sharm El Sheikh 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
50 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Jei pasirinksite viešbutį su maistu kaip BB, kiek pinigų vis tiek išleisiu maistui kavinėje)))? Vargu ar valgysiu Egipte 3 kartus. Pusryčiai viešbutyje + vakarienė (arba vėlyvieji pietūs) kavinėje – man užtenka. Vakarienei bus koks geras, skanus patiekalas + gėrimas (sultys ar vynas, arba alus) + desertas. Tiek užtrunka pinigų už šią vakarienę? Nenoriu vartoti NV ( O kokių gerų restoranų (kavinių) yra netoli Baron Resort 5* ar Hilton Sharm El Sheikh Fayrouz Resort 4*?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, kiek apsimoka pusryčiauti tik „Baron Resort“? Kiek kainuoja pavalgyti restorane vietoje? Ar netoliese yra pigių kavinių?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Noreciau suzinoti kokios kainos restoranuose ir kur isvis galima pavakarieniauti, ar netoliese yra parduotuviu nusipirkti vaisiu?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Noriu pas Baroną.Bet nuėmė pusryčius ir vakarienę.Buvo viskas įskaičiuota.Bet viskas įskaičiuota 2 kartus brangiau nei per pusryčius. Sakykit, prašau, kiek kainuoja pavalgyti ir kokia kokybė tuose restoranuose, kurie yra restorano teritorijoje, jų yra kokie 5. Kas nuėjo pusryčiauti??? Labai ačiū!
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. Mačiau nuotraukas, kad ant krantinės yra kažkoks nardymo klubas. Kiek kainuoja, ar yra mūsų (ukrainiečių, rusų, baltarusių) instruktorių? Pasakyk man, kas otdyzhal į Baron ... Ačiū iš anksto.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar