Klausimai apie The Three Corners Sea Beach Resort 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
40 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Padėkite man rasti viešbutį. Abu viešbučiai turi gerus įvertinimus, gėda, kad „Triton“ turi silpną pontoną. Taip pat žiūrėkite CARNELIA BEACH RESORT 4*, RESTA REEF RESORT 4* ir BADAWIA RESORT 4*. Svarbus saugus įėjimas į jūrą, pontonas, šildomas baseinas. Ačiū!
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, KAS ir KAIP skrido tiesioginiu skrydžiu iš Maskvos į Marsa Alamą? Nes skrendame su mažu vaiku, negalime praleisti 3 valandų persėdime iš Šarmelio Šeicho(
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kovo mėnesį norime atsipalaiduoti Marsa Alam Holiday Beach Resort. Supratome, kad iš ten į piramides nepateksime (ačiū visiems, kurie atsakė į mano anksčiau užduotą klausimą) ir nusprendėme vykti į Luksorą. Kas žinote ekskursijų kainas - sakykit! Būsiu labai dėkingas! Ačiū.
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Reikalas tas, kad aš nesu geras plaukikas. Kažkur atsiliepimuose skaičiau, kad leidžiantis į vandenį gylis yra 8 metrai. Aš buvau pasibaisėjęs! Ir dar vienas dalykas: ar galima įplaukti į vandenį prie pat kranto? Plaukti galiu tik ten, kur seklu.... Plius aš einu su vaiku, kuris gerai plaukia, bet man bus sunku jį žiūrėti.
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar