Klausimai apie Pharaoh Azur Resort 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
69 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Iš viso nėra naujausių atsiliepimų. Kaina džiugina kitus skrydžius. Kas gali papasakoti apie šį viešbutį? Gėda, kad net Tia brangesnė)) Ačiū!
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pegasus rekomenduoja šias tris parinktis. Ką pasirinkti mamai ir dukrai 5 metų? aciu uz atsakymus)
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena!Važiuosiu balandžio viduryje į viešbutį Sonesta Pharaoh 5 * Ar galite pasakyti, kas pakeitė standartinį kambarį į vasarnamį ir kiek tai kainuoja ??? Iš anksto labai ačiū visiems!
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Laba diena! Mano vardas Solony Denis ir Peremibida Irina, esame jaunavedžiai ir vykstame į jūsų viešbutį švęsti savo atostogų. Užsisakėme kambarį jūsų viešbutyje 2014-09-10-17 DBLseaview / poolview .Atsiliepimuose skaitome, kad viešbutis teikia komplimentą medaus mėnesiams, taip pat norėtume pasisemti įspūdžių apie viešbutį, poilsį ir šalį. Patikrinkite mūsų duomenis savo duomenų bazėje Solonyi Denys/Peremybida Iryna
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar tai du kambariai ar vienas? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Ar yra wi-fi viešbutyje, kiek kainuoja? Ar yra interneto kavinė?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Galima pirkti vaikiskus smelio rinkinius, kiek kainuoja ir ar yra kambary vaikiskas kamerinis puodas? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Patarkite, kokį viešbutį geriau rinktis šeimos atostogoms su 2 metų vaiku?
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Nusipirkau bilietą, man nereikėjo rinktis - atostogų data. Perskaičiau atsiliepimus ir esu šokiruotas. Mano dukrytei 7 metai, ar ji dabar gali plaukti, kaip suprantu, vaikiškas baseinas be šildymo, be čiuožyklų?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kas buvo 2011 metų rudenį Soneste, prašau, atsakykite, ar daug arabų atostogavo? Mes ilsėjomės 2011 m. liepą dėl arabų antplūdžio buvo tik košmaras!!! Atostogos buvo sugadintos! prieš tai daug kartų ilsėjausi Sonestėje ir buvau labai patenkinta.
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 18 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar