Klausimai apie Titanic Beach Spa & Aqua Park 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
132 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Sveiki! Važiuojam į Titaniką 18,01,12.Skaičiau atsiliepimus...juokingi ir skirtingi)) na, važiuojam su teigiama.... tik klausimai, sausio pabaiga ar mirsim? )) ir vis dar neaišku, šiame Ar viešbutyje nėra chalatų ir šlepečių? neštis su savimi? papasakok pliz apie ekskursijas, kur vykti, kur vykti
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 50 atsakymų
Kuo skiriasi femolio skaičius nuo standartinio?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakyk man, prašau, kiek kainuoja vaikiškos kaukės, šlepetės, smėlio rinkiniai, šlepetės koralams - minimali kaina - na, aš tikrai nenoriu viso šito vilkti...
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Važiuojam su dviem vaikais 3 ir 10 metų birželio mėnesį.Iš principo viskas tinka. Nerimaujame, kad vaikai negalės maudytis prie kranto.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki! Šį savaitgalį pirmą kartą skrendame į šį viešbutį... Sakykit kiek litrų alkoholio galiu įvežti į Egiptą ??? O kurį restoraną geriau rinktis, kur meniu įvairesnis?
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 54 atsakymai
Važiuoju su 3,8g vaiku birželio mėnesį, skaičiau atsiliepimus, kad per atoslūgį jūra kiek žemiau. Ar galite man pasakyti, ar potvynis visada žemas, ar tam tikru paros metu? O vakare maudytis galima? kada paplūdimys užsidaro?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Kas atvaziavo is Egipto, papasakok kaip situacija, skrendam uz dvieju dienu su mazu vaiku i Hurgada, nezinom ka daryti????
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
kiek kainuoja apsistoti 7 dienas
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar galite pasakyti, ar dabar viešbutyje yra apyrankių? Draugas prieš dvejus metus ilsėjosi, apyrankių nebuvo. Tai svarbu, iš anksto ačiū.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar