Klausimai apie Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa 5*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
134 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Kažkur skaičiau, kad pirmame aukšte visi kambariai seni, antrame ir trečiame šviesūs ir nauji. Ar taip yra? Galbūt yra skirtumas tarp pastatų ir aukštų. Kambarys buvo užsakytas prie banko lovos. Čia, galvoju, kur jis prašo atvykęs gauti šviesų ir naują kambarį. Iš anksto dėkoju už ekskursiją.
prieš 3 metų  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Pirmas klausimas :) Kurį rinktis - SUNRISE GARDEN BEACH RESORT 5* ar SUNRISE MAMLOUK SENTIDO PALACE RESORT & SPA 5*?? Ir antras klausimas :) Be ANEX TOUR, kokie kelionių organizatoriai dirba su šiais viešbučiais????
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Spalio mėnesį vykstame į šį viešbutį, pasakykite, prašau, kokie pastatai yra tarp jūros ir restorano?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Gerbiamieji, pasakykite man, į kurį viešbutį geriau eiti ilsėtis: Sunris Garden Beach Resort 5 bkb Sunris Mamlqk Beach 5. Mes su vyru vykstame rugsėjo pradžioje. 10 dienų Domina animacija ir maistas Kokia didelė teritorija Ką reikia žinoti šiame viešbutyje. Labai prašau, pasakyk man?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Padėkite man išsirinkti viešbutį. Su vaikinu ketiname keliauti spalio viduryje. Norėčiau patogaus paplūdimio, kokybiško maisto, šalia jūros, kad būtų ne super jaunatviška, o ramiau, bet vis tiek ne su pensininkais))))))))) Daugiau turint omenyje Hurgadą. Dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
aš, mano mergina ir du vaikai 6 ir 7 metų pasirenkame viešbutį su vandens čiuožyklomis), todėl negalime nuspręsti, kuris geresnis? Sunrise Mamlouk Palace Resort 5 * ar Sunrise Garden Beach 5 *?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
kalbu apie atostogas
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Vykstame į 2012-02-18 nežinome kurį viešbutį pasirinkti Mamluk ar Garden. Kas ten buvo, prašau pasakyti. Jie sako, kad kai kurie 4 *, o kai kurie 5 *. O kokias apyrankes jie nešioja? Girdėjai apie geltonuosius VIP? Paaiškinkite plz.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Gal prasminga su savimi pasiimti raketes?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar