Klausimai apie Sentido Mamlouk Palace Resort 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
126 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Kokios sąlygos lankytis ala-carte restoranuose? Kažkur skaičiau atsiliepimą, kad nemokamas tik garnyras, likusią dalį mokėkite! ??? Ekskursija sako „pasirinkite AL maisto tipą“
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
buvo šiame viešbutyje prieš 3 metus. Džiaugsmui nebuvo ribų, todėl jie nekreipė dėmesio į tai, kad tai SENTIDO Mamluk, o ne Saulėtekis. Ar tikrai viskas taip blogai: ir maistas, ir aptarnavimas Vėlyvas išsiregistravimas, ar tikrai neleis valgyti ir likti kambaryje iki vakaro?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Pasakykite man, kuriame restorane ar bare galite gerti šampaną
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
laisvalaikis
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Anksciau su UltraOl sistema lankymas buvo nemokamas.Kaip dabar ir koks mokestis?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar galite pasakyti, ar restorane yra vaikiškų kėdžių? kūdikio lova kambaryje? kiek vandens čiuožyklų?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Man labai patinka žaisti
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena.Ar galima pavalgyti Šventėje gyvenant Mamluk? Dėkoju
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveikinimai! Šiame viešbutyje kiekvieną vakarą vyksta vaikų diskoteka. Šioje diskotekoje skamba vaikiškos dainelės vokiečių kalba. Vakar išskridome iš šio viešbučio, o vaikas mane jau kankino su prašymais įtraukti šias daineles. Radau vieną dainą, bet likusią... Vaikų klubas, esantis gretimame „Garden“ viešbutyje, pardavinėjo šių dainų kompaktinius diskus. Norėjosi pirkti. bet pasiklydau ir pamiršau :-( Būčiau labai dėkingas, kas duos nuorodas į šias dainas arba tiesiog pasakys kaip jos vadinasi vokiškai. Na, o jei kas turi diską, tai bus pats šauniausias variantas !!! Ačiū.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar