Klausimai apie Moreno Horizon Spa & Resort 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
110 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
einam pirkti bilietus 2013 sausio 3 dienai, sako tais metais dar buvo neblogas viesbutis, o siemet tik solidi minusai. ar taip??
prieš 12 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Pasirinkau viešbutį, bet negaliu apsispręsti dėl kambario. Pasakykite man, kuo skiriasi standartinis kambarys nuo ekonomiško kambario ir kodėl ekonomiškas kambarys yra brangesnis nei 300 USD
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Pasakyk man, aš einu su mama ir dukryte 1,5 metų į šį viešbutį. Skaičiau daug blogų atsiliepimų, vyrai paplūdimyje, uodai vakare, blakės, skruzdėlės, tarakonai kambariuose, prastas maistas, vaikai ten išvis neturi ką valgyti. Draugai patarė, buvo prieš metus, bet dabar pasikeitė savininkas ir viešbutis pavirto hosteliu – rašo jie. Ką daryti? Aš beviltiškas. Dėkoju, jei atsakysite ir atsiprašau, kad trukdėte.
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Rekomendavo draugai, bet dabar skaitau tiek daug neigiamų atsiliepimų. bent jau neikit.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki visi! Artimiausiu metu ketiname skristi į šį viešbutį. Perskaičiau daug atsiliepimų, visi turi poliarines nuomones, košė galvoje nuo viso šito. Mano agentas rekomenduoja šį viešbutį nebrangioms atostogoms su vaiku. Įdomūs klausimai: 1. Ar vandens centro statyba viešbutyje baigta? 2. Gyvi padarai (kaip driežai) pasitaiko tik pirmuose aukštuose, ar bet kur (žmona jų labai bijo)? 3. Ar verta rinktis šį viešbutį nakvynei su 3 metų vaiku, ar verta papildomai mokėti 180 c.u. ir skristi į SUNRISE GARDEN BEACH 5 *****? Ačiū.
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 17 atsakymų
Renkamės viešbutį. Kas buvo šiame viešbutyje gruodžio mėnesį, pasidalinkite nuomone apie šį viešbutį. Yra daug neigiamų atsiliepimų, bet ir daug gerų, todėl tai visiškai nesuprantama.
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 18 atsakymų
Ar toli iki jūros gelmių? Ar šalia viešbučio vyksta statybos? Ar tiekiamas geriamasis vanduo? Ar paplūdimyje yra tualetas, baras?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kas buvo viešbutyje, parašyk kokia numeracija yra antrame aukšte su vaizdu į baseiną ar teritoriją arba konkrečiai kambario numerį.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas ilsėjosi Grand Azur, prašau parašyk koks paplūdimys yra viešbutyje (smėlio ar akmenukų?), koks įėjimas į jūrą, ar yra koralų rifų, ar yra pontonas?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar