Klausimai apie MinaMark Beach Resort 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
96 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Man liepė nusipirkti bilietus į Egiptą. Kelionių agentūros rekomendacija pažiūrėjau į MinaMark Beach Resort 4 žvaigždučių viešbučio nuotrauką ir aprašymą. Aprašymas papirko: privatus smėlio paplūdimys, speciali avalynė nereikalinga, yra Hurgados centre. Užsakė ekskursiją. Davė 2700 USD už 3 suaugusius ir vieną 13 metų. Ir tik po to pradėjau nuodugniai studijuoti apžvalgas. Ir aš išsigandau (((Mane apima panika ((( Jie bijo prastos mitybos ir apsinuodijimų, bijo plytų šukių, akmenų ir pan., patekę į vandenį, bijo įsikurti viešbutyje kambariuose (jie apibūdinami kaip kraupūs, maži, prasto apšvietimo ir kai kurie vamzdžiai už lango arba triukšmas, kuris nesiliauja nė minutei) Tai bus mano pirmas kartas Egipte. Anksčiau jie ilsėjosi tik Lenkijoje ir Bulgarijoje. Ir pietinėje pakrantėje. nuramink mane prašau
prieš 13 metus  •  12 prenumeratorių 16 atsakymų
pirmą kartą išskrendame gruodžio 4d.. Ar galima tokiu metu maudytis jūroje? nešalta?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Vaziuosiu rugsejo gale.Pasakykit kokius drabuzius pasiimti,kur geriau registruotis i ekskursijas,Kiek duoti "arbatpinigių" už kambarį su geru vaizdu?Jei viskas įskaičiuota,dar Man reikia kitur pavalgyti? pasiimti su savimi??????????
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakykite, prašau, šį sezoną kurį iš viešbučių rinktis jaunimo kompanijai, kad kaina ir kokybė atitiktų.
prieš 15 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sakykit koks yra įvažiavimas į jūrą (Minamark viešbutis), ar reikia specialių batų, galima nusipirkti vietoje.Dėl paplūdimio, ar reikia gultus pavėsyje anksti ryte?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar