Klausimai apie Albatros Jungle Aqua Park Resort 4*Orai ir sezonai

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
236 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Saldžios kainos, nerimaujame, kad visos šventės vyktų ne striukėse.
prieš 2 metų  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Mane labai domina orai vasario viduryje. Mes ten vykstame vasario 15 d. Ir dar klausimas - ar yra Wi-Fi viešbutyje ir ar yra kur pagauna ir ar nemokamas????
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki! Gegužės 18 dieną skrendame į Džiungles. Sakykite, vanduo baseinuose šiuo metu jau įšyla arba dar ne. Skrendame su vaikais, todėl mums tai labai svarbu! Buvome lapkritį, baseinai buvo šildomi. O kaip gegužę?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Skaičiau, kad reikia pasiimti su savimi vabzdžių repelentus. Bet peržiūros buvo lapkritį.Kaip paprastai būna su šia problema rugpjūtį? Bijau alergijos įkandimams, keliaujame su vaikais
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, kas buvo liepą, su 5 ir 6 metų vaikais labai karšta ar gerai?
prieš 13 metus  •  11 prenumeratorių 12 atsakymų
Kokia temperatūra rugpjūčio mėnesį? Beveik visuose kambariuose nėra balkonų, tad kyla klausimas, kur išdžiovinti daiktus? Jūs negalite viešai kabinti apatinių. Būsiu dėkingas už atsakymus.
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Mano vyras ir sūnus (6,5 m.) pirmą kartą ketina vykti į Egiptą gegužės šventėms - 2011 m. gegužės pradžioje. Labai baisu juos paleisti! patarkite ar verta važiuoti gegužės pradžioje (kaip orai?) ir ar tikrai bus įdomu mažyliui? O kaip su mityba? Būsiu dėkinga už atsakymus!
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kas buvo vasarį? norime prie juros vasario gale vaikams - 4 + 2 metukai, bet skaiciau kad tai auksciausias menesis, o siame viesbutyje tik 2 šildomi baseinai... Kas galvoja - ar yra taškas? Egipte nesame buvę, o paskutinius 2 metus nepasisekė su oru jūroje (važiuojame su striukėmis) .. Labai norisi sušilti...
prieš 13 metus  •  13 prenumeratorių 14 atsakymų
Keliauju su 5 metuku vaiku, tai man labai svarbu, dukrytei labai patinka maudytis, o apie čiuožimą nekalbu, bijau, kad ji tiesiog neišlips iš baseino. .. Pasakyk man, kada pradės šildyti baseinus?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar