Klausimai apie Desert Rose Resort 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
401 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Tai yra, jie nėra labai patyrę ir išlepinti šiuo klausimu, bet, žinoma, aš jau noriu plaukti su kauke ir pamatyti grožį. O atsiliepimai skirtingi, kažkas rašo, kad rifo ir žuvies visai nėra, kažkas džiaugiasi. Kaip tik ieškome viešbučio balandžio mėnesiui ir mums labai svarbu, kad saulėlydis būtų smėlėtas, o kaina priimtina, gera žaidimų aikštelė ir graži teritorija, tai sužavi Desert Rose :)
prieš 3 metų  •  7 prenumeratorių 5 atsakymų
Aš tiesiog noriu ten nuvykti.
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
laikas
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Išvykstu 26 d. 27 yra mano gimtadienis. Ten, kur įprasta švęsti, noriu skaniai pavalgyti ir maudytis jūroje. Labai bijau medūzų ir visų gyvų padarų. Kur geriau visa tai daryti, kad nesugadintumėte šventės. Tikrai laukiu atsakymo. Iš anksto. dėkoju.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakykite man, ar galima nemokamai apsilankyti a la carte restorane 1 kartą per savaitę
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Hurgadoje 1 kartas, anksciau 7 buvo Šarm...liksime Desert Rose 5, o draugai - Sunny Days 5...
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Paaiškinkite, kuo skiriasi AI + ir 24 VALANDŲ AI.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kaip sekasi su olimpiniu baseinu, kitaip girdėjau, kad po naujų metų pradėjo remontuoti ???
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Prašau pasakyti – o jei nemokate vairuoti, galite važinėtis keturračiais. Kaip - ar jie nėra sunkesni už dviratį :-)
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar