Klausimai apie Punta KanaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Punta Kana
Lapkričio mėnesį skrendame į Dominikos Respubliką, pasakykite, kur vykti į ekskursijas - pigiau iš gido ar paplūdimyje?
prieš 7 metus  •  31 abonentas 28 atsakymų
Individualios ekskursijos - duoti kontaktus, prašau Domina Punta Kanos botanikos sodas – kiek tai kainuos? dėkoju!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Važiuoju į Punta Kaną nuo 20.04 10 dienų, domina klausimas: 1. Samanos pusiasalyje, kaip suprantu, verta važiuoti pasižiūrėti banginių, bet ar verta ten važiuoti, kai banginių nėra? jei nori pamatyti nuostabius paplūdimius su baltu smėliu ir turkio spalvos vandeniu ar užteks Saonos? 2. Kas plaukė kanjonais, ar tai įdomu? Aš pats buvau tokioje ekskursijoje GOA - leistis upe su kriokliais laipiojimo įranga, man ten patiko) 3. Arba kas jaudina iš ekstremalių ekskursijų, t.y. pavyzdžiui, plaukimas plaustais Pukete buvo su mažais slenksčiais t.y. nelabai ryškus, nardymas Šri Lankoje irgi nebuvo įspūdingas, bet po kanjono GOA emocijos užvaldė)) bet kaip su tokiomis ekskursijomis Dominikos Respublikoje (plaukimas su rykliais ir pan.)? Iš anksto dėkojame už atsakymus! P.S. Kas važiuoja tuo pačiu laikotarpiu rašykite, pati ieškau kompanijos
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Domina ekskursija į Fun-Fun urvą. Jei kas nors buvo šioje kelionėje, papasakokite plačiau...
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas