Klausimai apie Punta KanaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Punta Kana
Arba ką tau pavyko įkišti į tą seifą?
prieš 3 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar kas nors apsistojo viešbutyje „Rio Republica“ po karantino? Norėčiau sužinoti apie maitinimą (švediškas stalas ar aptarnavimas), baseinus (nemokamus arba ribotus), paplūdimį (valomas ar ne), vakaro pasirodymą (vedamą ar ne)? Ar verta šiemet apsilankyti šiame viešbutyje ar ne?
prieš 3 metų  •  3 abonentas 3 atsakymai
Mums labai patinka viešnagė Dominikos Respublikoje. 2019 metais ilsėjomės viešbutyje „Rio Republic“, likome labai patenkinti šiuo viešbučiu. 2021 m. ketiname jį aplankyti dar kartą. Skrendame sezono metu (gruodžio mėn.). Ekskursiją rezervuojame iš anksto, prieš šešis mėnesius (vasarą). Norėjau sužinoti visas viešbučio įdiegtas naujoves. Maitinimas (švediškas stalas), ar vis dar tas pats? O šio viešbučio ypatybė, dozatoriai kambariuose, ar jie veikia? Jei ne, nurodykite apytiksles datas. Iš anksto ačiū šeimai iš Rusijos.
prieš 3 metų  •  4 abonentas 7 atsakymų
prieš 6 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Che tada, aš turiu abejonių dėl Wi-Fi Dominikos Respublikoje Catalonia Bavaro Beach 5 *, ji sako IS, kas buvo rašyti.
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sakyk, prašau, kuris viešbutis geresnis ir koks būtent? Papasakok, prašau, šių viešbučių privalumus ir trūkumus!!!
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Gera diena. Rekomenduokite gerą nebrangų viešbutį. Reikalavimai: geras paplūdimys, geras maistas (šviežios sultys, vaisiai ir kt.), nežudytos patalpos.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Norime skristi į šį viešbutį, bet po atsiliepimų pradėjome abejoti.O dėl mitybos: niekas nieko nerašo apie jūros gėrybes, sultis.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Birželio mėnesį ketiname skristi į Dominikos Respubliką Punta Kanoje ir jau pasimetę renkantis viešbutį. Pasakykite man, kokį viešbutį pasirinkti. Bet kokia informacija bus malonu. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki. Dominikos Respublikoje buvo 3 kartus, 2 kartus Grand Bahia Princepe Bavaro ir 1 kartą Melia Caribe Tropical. Grand Bahia Princepe Bavaro – paskutinį kartą nebuvo realaus žmonių skaičiaus ir ten skristi nebėra noro. Klausimas, į kurį viešbutį dar galiu eiti, kur aptarnavimas ne žemesnis už šiuos, bet ne brangesnis nei Melia. Galbūt kas nors buvo šiuose viešbučiuose, o paskui išskrido į kitą, kur patiko ne mažiau, o gal ir labiau. Daugelio rekomenduojamo „Barcelo Bavaro Palace Deluxe“ kaina dabar viršija 220 tūkst. už 12 naktų – tai mums neįperkama. Ieškau kažko per 170 tūkst. Ačiū.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Skrendame sausio mėn. Ar bus vėjų?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Puikus paplūdimys, be jūros dumblių. Geras rajonas.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Padėkite man išsirinkti viešbutį arba vietovę, kur apžiūrėti viešbutį Noriu gero įplaukimo į vandenį, sutvarkyto paplūdimio be bangų ir be dumblių keliauju su 3 metuku Pageidautina – žalia zona, gyvi padarai (pavyzdžiui, flamingai ir kt.) – laukiami Žiūriu į Bavaro paplūdimius - juos peikia dėl dumblių...-(( mano vyras mane nužudys, jei aš jį nuvesiu į "pelkę" padėk ponai!! labai aciu is anksto!!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
mes jaunavedžiai norime pramoginių diskotekų ir šou. nežinome, kurį viešbutį pasirinkti Barcelo Bavaro Beach & Convetion Center ar Melia Caribe Tropical ????? prašau pasakyk man)))
prieš 11 metus  •  2 abonentas 10 atsakymų
Kokia pasaulio pasiūla, palyginti su Raudonąja jūra?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
5* viešbutis, kad viskas būtų gražu, nepamirštama ir neperkrauta.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Prašau pasakyti naują (ar gerai išsilaikiusį, pagal kambarių atsargą) viešbutuką šeimoms su vaikais, su gera virtuve.Ir labai norėčiau įdomios teritorijos (žuvytės, povai ir pan., kaip caribe club princesėje) .
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Norime į Dominikos Respubliką į medaus mėnesio kelionę nuo birželio 9 dienos 10 dienų. Noriu didelio švaraus paplūdimio, žalumos ir kad nebūtų nuobodu. Prašome patarti. Gal Gran Bahia Principe Esmeralda?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Vaikinai, prašau padėti. Vykstame nardyti į Dominikos Respubliką. Kokį kurortą ir viešbutį rekomenduotumėte? Kad rifas ar tarpeklis, ar nuskendę laivai nebūtų labai toli nuo kranto. Žinoma, pageidautina Punta Cana, bet galimi temos variantai)) Būsime labai dėkingi!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki, planuoju sausio mėnesį su vyru ilsėtis Dominikos Respublikoje, sakyk man normalią 4*, kad paplūdimys ir palmės būtų švarūs ir vėsūs, o viešbutis nepyktų, na, už tokią kainą nebus labai brangu)))
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar kas nors su mažais vaikais ilsėjosi Dominikos Respublikoje, noriu paklausti prie viešbučių parduodamas kūdikių maistas (bulvių košė indeliuose) ???? Ar galite pasiimti su savimi, nelegaliai pervežti per muitinę, jie to nesustabdys ??
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Kokia apsauga kambaryje.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Mums su vyru patiko šis viešbutis, tačiau atsiliepimų apie šį viešbutį labai mažai. Kažkas rašo, kad rusai visada apgyvendinami šalia esančiame keturių žvaigždučių viešbutyje, kad kambariai labai seni ir baisūs, bet nuotraukose gražu. Pirmiausia mane domina maistas, ar jis aštrus, ar ne, ar paplūdimyje yra baras, ar yra animacija, diskoteka ir kokie jie. Koks poilsiautojų kontingentas vyrauja ir kokia kalba daugiausia bendraujama registratūroje. Iš anksto dėkoju
prieš 12 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Rodyti daugiau »