Klausimai apie Auksiniai smėliaiVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Auksiniai smėliai
prieš 9 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 8 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar teikia kokių nors paslaugų turistams, pavyzdžiui, jodinėja? ar jojimo pamoka, kiek kainuoja?
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar galite pasakyti, koks tai numeris? Ar nuo jo nematote jūros? Ar verta imti kambarį su vaizdu į jūrą kelionių agentūroje ar lengviau derėtis viešbutyje? O klausimo kaina?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
pasakyk man - birželio 7 d. į auksinius smėlius --- kur ten galima nebrangiai papietauti --- kavinė - ar kurorto valgykla
prieš 10 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Domina maistas ir aptarnavimas viešbutyje
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
numatoma ekskursijos kaina 2 savaites nuo 2014 m. rugpjūčio 11 d. 2 suaugusieji 1 vaikas
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar galite man pasakyti, ar šiame viešbutyje ar „Grifid Bolero“ rengiami vakariniai pasirodymai? Aktyviems jauniems žmonėms (kam svarbu sportinė animacija) geriau apsistoti Grifid Bolero ar Grifid Wistamar?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki! Pasidalinkite savo patirtimi apie šį viešbutį. Dabar pasirenkame tarp Excelsior ir šio. Domina maisto kokybe ir ar galima vakare netoliese pasivaikscioti, ar netoliese yra vaikisku atrakcionu, kad neiti! Kas yra aplinkui? Ar yra kur vakare pasivaikščioti?Ar yra baras paplūdimyje? Ar apskritai patiko? Keliaujame su 4 metuku vaiku,todel nenoreciau suklysti rinkdamasis is anksto aciu uz atsakyma!
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 48 atsakymų
Prašau pasakyti Auksinių Smilčių viešbučių pavadinimus su privačiu paplūdimiu.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sakyk, prašau, kaip atrodo šio viešbučio sporto salė?Kaip ji atrodo?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar galite man pasakyti, ar yra ekskursija į Sofiją iš Auksinių Smilčių? Kiek tai kainuoja ir ar verta eiti. Žemėlapyje matau, kad tai toli... bet sostinė vis tiek. + perskaičius atsiliepimus matau, kad rekomenduojami Varna, Neserbas ir Sozopolis... gal dar kažkas? + Stambule – ar brangu? ar tai vargina? Ar verta keliauti iš Bulgarijos? jei mes is Ukrainos, tai kaip įprasta, pasienyje įklijuos vizą į mūsų pasą ar reikia iš čia ką nors dirbti?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Kaip savarankiškai patekti iš Auksinių Smilčių į terminį šaltinį Šv. Konstantinas ir Elena?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Esu pradedantysis naras. Norėčiau pasinerti į įdomias vietas.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
..
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Domina viskas – vieta, kambariai, maistas, paplūdimys, aptarnavimas ir t.t.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Bulgarija
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Norime aplankyti netoliese esančius miestus, ką rekomenduotumėte? Įdomios ir maitinimo kainos kavinėse šalia viešbučio bei miestuose.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kas ilsėjosi šiame viešbutyje ar kituose, pasakykit kada patiekiami pusryčiai. Atvykstame 1400 val. Tai pusryciu jau bus dingus?Ar galima kazkaip pervesti?Ar Bulgarija turi tokia pietu dezutes sistema kaip Turkijoje ir Egipte?
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kokius vietinius gėrimus verta paragauti?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena! sakyk, prašau, jei vartosime HB, ar galima vakarienę pakeisti pietumis?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Tikiuosi, tai nereiškia, kad vonios kambarys ir tualetas yra ant grindų? Ar jie net kambaryje?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Tiesiog domiuosi. cia yra mano draugai
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas