Klausimai apie Saulėtas paplūdimysViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Saulėtas paplūdimys
prieš 9 mėnesių  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 4 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
Nemėgstame didelių viešbučių, važiuojame birželio antroje pusėje, esame 2 žmonės. ir 2 vaikai. 9 metams.
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 32 atsakymai
Ar be problemų grąžina šį užstatą, ar galima duoti grynųjų, o ne kreditinę kortelę, ar geriau atšaukti rezervaciją ir imti kitą viešbutį? Būsiu labai dėkingas už atsakymą.
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar verta apsvarstyti šį viešbutį? Noriu švaraus, ramaus, valgomo viešbučio. Kuo skiriasi Prima ir tik 3* dėklai? Būčiau dėkingas už pagalbą renkantis!
prieš 6 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Sveiki. Ar turite vaikiškos animacijos?
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar durys į vonios balkoną? tik kai kuriose nuotraukose matosi permatomos balkono durys.....
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki. Konsultavo viešbutį Balaton ir Corona. Einu vienas.Biudžetas nemažas. Kokie naujausi viešbučių atsiliepimai? Dėkoju.
prieš 7 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Reikalingas 2-3* viešbutis,kur minimaliai atostogautų šeimų su vaikais.Pageidautina prie jūros ir netoli kurorto centro.Pasakyk kas žinai. Noriu atsipalaiduoti prie baseino))
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Prašome pranešti apie viešbutį Saulėtame krante. Keliaujame su draugu. Norėčiau, kad šalia jūros ir miesto centro būtų daugiau jaunimo ir sportinės animacijos (aerobika, gimnastika)
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 20 atsakymų
Esame du suaugę ir du vaikai 6 metų. Sveiki visi seni draugai. Yunona 3*, DBL, ALL Sunrise Club 3*, DBL Large, ALL Continental 3*+, DBL, ALL SanSet 3* ALL
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
Sveiki. Norėčiau sužinoti apie Star Club vaikų stovyklą. Sporto klubas, kurį lanko mano vaikas, šiame viešbutyje organizuoja lauko treniruočių stovyklą. Perskaičiusi atsiliepimus kiek sutrikau. Atsiliepimai tokie prieštaringi, kad net nežinai, ką galvoti. Vaikui 7 metai, berniukas. Jis jau savarankiškai išvyko į vasaros stovyklą praėjusią vasarą ir į sanatoriją. Bet dabar nedrįstu vaiko siųsti iki šiol, ir per Ukrainą.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
prieš 8 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Nuo 8 iki 14 Saulėtame krante Labai norėčiau nufotografuoti gražią šeimą su mažais vaikais, meilužius ar gražią mergaitę (Esu profesionalus fotografas)
prieš 8 metus  •  9 prenumeratorių 15 atsakymų
Mieli ekspertai! Dar kartą kreipiuosi į jus patarimo! Renkuosi viešbutį atostogoms 2016. Man reikia HB (pusryčiai-vakarienė).Prabangos neieškau,švaru būtų ir maistas valgomas.-kažkas animacinio.Kol kas Balatonas,Trakijos sodas,Azurro , Pliska, Phoenix turi omenyje. Vidurio. Atsiliepimai apie visus labai prieštaringi, noriu sužinoti tikrą informaciją. O gal galite rekomenduoti kitą viešbutį pasižiūrėti? Ačiū, kad nepalikote mano klausimo neatsakyto!
prieš 9 metus  •  7 prenumeratorių 16 atsakymų
Rodyti daugiau »