Klausimas o JAE

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
1898 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą
Įdomūs klausimai
Klausimas temosа

Susijęs klausimas «Orai ir sezonai»
Koks oras gruodį?
JAE
Noriu vykti į JAE, kuris emyratas geresnis (pirmą kartą) Ką ten nusipirkti? Kokios kainos restoranuose? Ar yra vaisių pasirinkimas? Iš anksto dėkoju visiems.
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
1 abonentas  • paklausė 2007-09-18prieš 16 metus
Atsakymai  •  4
аватар adameve
Ten yra tik 7 emyratai, Abu Dabyje - nėra ką veikti, tai vis tiek verslo centras, jei apsipirkti - tada būtinai Dubajus, jei tik poilsis - tada Adžmanas, Fudžeira, Šardža (nepamirškite, kad tai yra griežčiausia emyratas pagal taisykles, ten apskritai nėra alkoholio). Oras gruodį apie +27-28.
аватар elenaragulina20
Keliauti verta vienam. Jei paplūdimys ir vandenynas, tuomet rinkitės Fudžeirą ir neprarasite. Visada galite nuvykti į Dubajų. Apsipirkti. Visą dieną galite važinėtis po visus emyratus. Kainos viešbučiuose gana aukštos, vidutiniškai 50-100 USD. ant
žmogus, bet lauke visko daug (beveik 5 kartus mažiau). Vaisių yra daug ir įvairių. Už viešbučio yra daug picerijų ir greito maisto parduotuvių. Bet labai skani „tajų ir indonezietiška virtuvė“, nors ir labai brangi. Taip pat galite valgyti indų virtuvę.
аватар vika78
Po apsilankymo rinkčiausi Dubajų – Gold Souk, Prieskonių turgus, daug parduotuvių, kavinių ir krautuvėlių. Jūs turite eiti išpardavimų sezono metu, kaip tik Naujųjų metų laiku. Gyvenome Abu Dabyje, išėjome viską – 2 prekybos centrai, kur labai didelis pasirinkimas. Nebrangūs tikri šveicariški laikrodžiai su europietiška garantija – didžiulis pasirinkimas, firminiai daiktai žemomis kainomis, nuostabi švara, dangoraižiai, visa tai privertė mane gerbti šią šalį. Gyveno le Meridien – jokių priekaištų.
аватар lenaVinokur
Jei esate Dubajuje, čia veikia žuvies restoranų tinklas „Auksinė šakutė“ („Golden Fork“). Šviežiausia žuvis, krevetės, omarai, kurias pasirenkate, sveriamos ant svarstyklių, o tada verdamos taip, kaip sakote: galima kepti, virti, kepti ant grotelių, kimšti. Viskas nebrangu, už tokius pinigus omaro namuose nepavalgysi.
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie JAE
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
dar