Klausimai apie Radisson Blu Resort Fujairah 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
66 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie JAE
Gal galite pasakyti, kur šiame viešbutyje rasti vaikišką meniu ir ar jis išvis prieinamas? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Žmonės rašo, kad geriau iš karto nusipirkti pusryčius atgal į Maskvą, pavyzdžiui, bus pigiau... bet ne visai aišku, kaip žmonės manė, kad skirtumas tarp BB ir HB 25 USD yra pelningas.. (kur tai skaiciai is ???) ..einu 11 dienu, uz dviviete moku 85 000, tai pusryciai... uz pusryciu maitinima prašė 110 000 rub. skirtumas 25 000...daliname is 11 dienu, 2273 rubliai (70 doleriu) viena vakariene(pietūs).o čia rašo "pasisijos" kad pietūs vietoje kainuos 35-50 dolerių. ir pataria susimokėti. HB Maskvoje... ar tai kelionių agentūrų intrigos ar aš neperku ten bilietus, bet žmonės žino, kur slypi „freebie“...
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 20 atsakymų
Ar yra ir vidaus baseinų? Kokia temperatūra?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kokios maisto kainos viešbutyje ir mieste.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykite, prašau, ar prie šio viešbučio yra koralinių rifų ir ką galima stebėti jūroje nardant?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Aš einu į šį viešbutį su daliniu maitinimu. Kokiu atstumu yra prekybos centras, kuriame galite nusipirkti gėrimų ir vaisių?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Jei valgote pusę maitinimo, ar galima pavalgyti kur nors kitur netoliese arba nusipirkti pavalgyti kambaryje? Ar visas vanduo nemokamas? Ar man reikia mokėti papildomai už viskas įskaičiuota?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas buvo džipų safaryje? kaip buvo? Kaina?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
dar