Klausimai apie Citymax Bur Dubai 3*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
42 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie JAE
ar viešbutyje yra kambariai rūkomiesiems
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Planuojame traukiniu su kudikiu iki si viebucio 2013 lapkriti Sakykit ar patogu buti su vaiku CityMax, ar mums patogu su vaiku nukeliauti iki plidzio. Ar bus galima aplankyti Zayed mečetę su tokia maža, ar nebūtų netaktiška, jei kūdikis mečetėje apsipylė ašaromis?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 18 atsakymų
kiek reiks (kukli pietūs, vakarienė kur nors, pagrindinių lankytinų vietų apžiūra (savarankiškai), paragauti vaisių, atsivežti suvenyrų) ?????Ačiū labai!
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 16 atsakymų
Dubajaus viešbučių aprašymuose blykstelėjo, kad lizdas skirtas trims kištukams, reikia adapterio. draugė buvo kitame viešbutyje, ji sakė, kad jokių problemų, rozetė standartinė einam nuo 28.10 savaitei
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Prašau pasakyk man. Mano vyras mėgsta dėvėti sportinius kostiumus. Ar kils problemų lankantis prekybos centruose ar bokšte? dėkoju
prieš 12 metus  •  11 prenumeratorių 16 atsakymų
Jei yra, atsiliepkite...
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Šiuo atžvilgiu 220 V. Ar norint prijungti nešiojamąjį kompiuterį reikia paimti kokį adapterį ar dar ką nors ir įkrauti telefoną, kad prisijungčiau prie tinklo? Iš anksto dėkoju! Ir dar vienas klausimas, ar yra kokių nors patarimų dėl apgyvendinimo, kambarių su vaizdu į bokštą, grindų ir viso to ...
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
pasakykite man ar reikia adapterių laidiniam internetui ir ar reikia adapterių elektros prietaisams kambariuose?ačiū už atsakymą.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Ieškome bendrakeleivių
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Mane domina viskas apie CitiMax Bur Dubai viešbutį.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
dar