Klausimai apie Abu DabisVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Abu Dabis
Ieškome informacijos apie Alwathba iškastines kopas Abu Dabyje. Prašau, jei kas nors ką nors žino, mielai gausiu bet kokią informaciją. Žinau, kad iš Abu Dabio važiuoti užtrunka 40 minučių - 1 val., tas transportas ten nevažiuoja, reikia važiuoti taksi arba išsinuomoti automobilį.
prieš 2 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki! Ar galite man pasakyti, ar viešbutis siūlo nemokamą pervežimo į Dubajų paslaugą?
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 6 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Neseniai su vyru ilsėjomės Abu Dabyje, nustebau, kad vakarienei kasdien „duodavo“ žalių moliūgų sėklų, ir neluptų. Aišku, aš jas naudojau kaip rusas, tai yra spustelėjau. Tačiau įdomu, kokiuose patiekaluose juos naudoja arabai ir kodėl jie patiekiami nelupti? Mano anglų kalba yra paprasta, todėl nedrįsau paaiškinti šio klausimo vietoje.
prieš 9 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ieškome įmonės kelionei į Abu Dabį (esame 2 žmonės), kad sutaupytume mokėdami už taksi (tikslas aplankyti Zayed mečetę ar kas tai bebūtų, griūvantį namą ir aplankyti Fefari parką) Skaičiavimas už 4 kainomis 2013 m. rugsėjo mėn PELNINGAS KELIONĖS iš DUBAJAUS į ABU DABĮ SKAIČIAVIMAS 4 ASMENIMS 56+14=70$ kelias 4*7=28$ autobusu į Abu Dabį + atgal autobusu 4*7=28$ = 56$ 7$ taksi iki mečetės + atgal į taksi autobusų stotį 7$ = 14$ BALTOJI ŠEIKŲ ZAIDŲ MEŠEJA (Baltoji mečetė, Baltoji Maskva) - įėjimas nemokamas, laikas neribotas Jei vykstate į Ferrari World, kur vyko Formulė 1 (didžiausias uždaras parkas pasaulyje ) 16+16= 32 USD taksi į abi puses 61 USD (225 dirhamai) įėjimo bilieto kaina 1 asmeniui. Į šią kainą įeina visi pasivažinėjimai parko viduje. 61*4=244$ IŠ VISO 70+32+244= 346$ padalijus iš 4 yra 86$ už viską su o
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar šventojo Ramadano mėnesio metu vyksta kokių nors pokyčių parko darbe. Ar verta apsilankyti šiuo laikotarpiu?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Kur skaniai ir nebrangiai pavalgyti Abu Dabyje netoli centrinės krantinės?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Domina kainos?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
O tada apžvalgose anglų kalba perskaičiau, kad net apsaugos darbuotojai vandenį iš vaikiškų kuprinių ėmė...
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Paaiškinkite, kur viešbutyje galite pasidėti dviratį, nes aš jį visada pasiimu su savimi atostogauti ir kasdien nuvažiuoju vidutiniškai 50-70 km. Egipte buvo leista dėti balkone, bet šiame viešbutyje?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ir kiek tai kainuoja! dėkoju!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Gal galėtumėte pasakyti, kur geriau ir pigiau pietauti ir vakarieniauti, jei viešbutyje tik pusryčiai?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
kas ten nemokamai sporto pirtis ar kas dar yra alkoholiniai gėrimai nemokamai kokios ekskursijos
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar garinė pirtis ir sauna yra mokamos ar ne? Jei yra mokestis, kiek tai kainuoja?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas