Klausimai apie MeksikaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Meksika
Ką geriau eiti pusryčiams, pietums, vakarienei? Mes tik vykstame į kombinuotą turą ir vežame suknelių ir kelnių lagaminus po visą Meksiką - nenorime! Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Turiu kuo greičiau susisiekti su šiuo viešbučiu internetu. Turite nusiųsti žinutę šio viešbučio vadovui. Padėkite man rasti jo el. pašto adresą.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Padėkite man išsirinkti jaunimo viešbutį, išmeskite viešbučių pavadinimus, kad galėtumėte nueiti iki naktinių klubų, su nuostabiu paplūdimiu ir viešbučio infrastruktūra. Bet kokia žvaigždė.. Ačiū visiems)))
prieš 10 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Renkuosi RIU viešbučius Meksikoje (Riviera Maya), bet nerandu skirtumo tarp Hotel Riu Playacar, Hotel Riu Yucatan, Hotel Riu Palace Mexico. Sakykit, prašau, kurį rinktis, mane domina 1 linija, super paplūdimys ir jūra be bangų su geru smėlėtu įvažiavimu. Palikite savo telefono numerį, kad galėčiau su jumis susisiekti vėliau. Pagarbiai Irina
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Jei pasirinksite iš šių viešbučių, kuris geresnis, pliusai ir minusai, kainos ir kokybės santykis, gal kas buvo ir gali palyginti Catalonia Riviera Maya 4*, Iberostar Paraiso Lindo 5*, Gran Bahia Principe Coba 5*
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, Rugpjūčio mėnesį planuojame aplankyti Meksiką, Riviera Maya regioną. Mes pasirinkome Iberostar viešbučių kompleksą, bet tiesiog negalime nuspręsti, kurį viešbutį pasirinkti Lindo, Maya, Beach ar Del Mar ???)) Pasakyk man, prašau! Gal kas turi tikslios informacijos, kuo jie labai skiriasi! Atsiliepimai lyg ir teigiami, bet skiriasi kaina))
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Gyvenime pripratau gerti daug kavos, tad galvoju, ar turėčiau imti termosą?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Skaičiau apie šį viešbutį, na, labai didelis plotas. Kas ilsėjosi, pasakykite man, ar yra pastatų, kurie yra labai toli nuo paplūdimio. ARBA visi daugiau ar mažiau tokiu pačiu atstumu. Vis dar nerandu kambario. Ar yra kambarių medaus mėnesiams? O gal visi kambariai tokie padorūs, neverta permokėti už „suite“? Ar yra kokia medaus mėnesio programa? Kalbant apie ekskursijas, kur galima nusipirkti, jei ne iš susitikimo kelionių organizatoriaus. O ar viešbutyje yra rusakalbių gidų, personalo.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Norėčiau smėlio paplūdimio ir žalumos. Mes svarstėme Catalonia Riviera Maya, bet ten neblogas paplūdimys, įėjimas į jūrą akmenuotas.
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Laba diena visiems!! Žmonės, pasakykite man: atostogos šiemet – dvi savaitės rugsėjo pradžioje. Ką rekomenduojate: ekskursiją plius atostogas paplūdimyje ar paplūdimį su ekskursija? Skaitau apie viešbučius – sukasi galva. Norėčiau, kad būtų padorus (be puikavimosi, o pasirodo toks brangus), o ne brangus. Suprantu, kad kažkam gali pasirodyti kvailas klausimas, na, atsiprašau mua.. Dėl viešbučio vietos - mieste, o ne mieste, kurioje kurortinėje zonoje.. pasimečiau, žodžiu! Yra daug nuomonių, nei vienas mano draugas nėra buvęs Meksikoje (buvo Kuboje, Argentinoje, net Jamaikoje) – niekas negali patarti. ačiū už atsakymus (iš anksto)
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Pageidautina viešbutis su mini klubu
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Noriu viešbučio, kuriame bus smagu, diskotekų ir klubų rajone
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kas yra viešbučio paplūdimyje: rankšluosčiai, gultai?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Su mano sūnumi, kuriam 7 metai, susirinkome Naujiesiems metams Meksikoje. Ar vaikui sunku skraidyti ir klimatizuotis? Jei kas nors turėjo panašių kelionių, pasidalinkite. Gal geriau sūnaus neimti?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sakyk, prašau, kurioje įlankoje ar kokiame Riviera Maya viešbutyje yra gera, gili jūra (kad galėtum pakilti 500 m virš juosmens!), nėra dumblių ir apskritai patogu maudytis.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki, pasakykite man, kad „Grant Oasis Viva“ turi balkoną
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar