Klausimai apie KubaViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kuba
KubaHavana
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
viešbučio pavadinimas ir kelionių kompanija
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašau patarkite kaip rengtis šiuo metų laiku?Koks ten oras?Ką pasiimti su savimi?Ar turėčiau pasiimti kremą nuo saulės/apsaugos nuo saulės?Ką ten galima nusipirkti namo?Būsiu dėkingas už visus patarimus ir išsamią aprašymas. už patarimą. Ačiū visiems :)
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
Pasirinkimas tarp šių šalių, atostogos rugsėjį, antroji pusė... Kai kuriose svetainėse rašoma apie lietaus sezoną...
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena! Netrukus turime vestuves, o po jų norėjau išvykti į medaus mėnesio kelionę (simbolinė ceremonija). Biudžetas labai siauras, bet norėjau, kad būtų gražu, malonu ir liktų geri prisiminimai visam gyvenimui.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
pasakykite man, prašau, kokį viešbutį Vorodero galite rekomenduoti gerą ketvertą, švarų, su karštu vandeniu ir gera animacija bei diskoteka, jaunimo poilsiui el. paštu [email protected]
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Lapkričio mėnesį planuoju skristi į Kubą. Prašome patarti gerą viešbutį (kainos / kokybės santykis), maistas pageidautinas HB, paplūdimys būtinai smėlio. Ar šiuo metu yra kokių nors gudrybių su oru. Ar Kuboje yra geras masažas? Ar daug rusakalbių turistų?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasidalinkite įspūdžiais
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Važiuoti laukiniu ar užsisakyti viešbutį internetu?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ką pasiimti su savimi į pristatymus????? Koks yra geriausias korinio ryšio ryšys ir ar jo yra???? Ką aplankyti iš ekskursijų.....
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Vykstame ilsėtis Kuboje, bet vis dar negalime apsispręsti dėl viešbučio.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
mums svarbu žinoti, kur yra viešbutis, kaip toli nuo jo pasiekti miestą
prieš 13 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
prašau padėti man išsirinkti 4* viešbutį, kad jis būtų netoli miesto, kuriame vyksta pagrindinis eismas
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra 1 atsakymas
viešbutis 4 * pageidautina iki 110 000 rublių; būti arti miesto orientuota į jaunimą
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Man reikia pagalbos renkantis kelionę ir patarimo. Esame 2, norime į Kubą. suma, už kurią skaičiuojame 70/80 tūkstančių rublių. apskritai norėtume suvaidinti simbolines vestuves. kiek tai kainuos? datos: nuo 2011 m. rugpjūčio 24 d. iki rugsėjo 3 d
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man, prašau, kas susidūrė, norime oficialiai susituokti Kuboje, niekas nepasakys, kaip tai padaryti teisingai? Norime pasinaudoti TezTour paslaugomis, dabar jie turi tokias temas Kuboje ir Dominikos Respublikoje. Apskritai pakomentuokite, kas ir ką manote?
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Sakyk, prašau, ką geriausia vežtis į Kubą kaip suvenyrus ir dovanas iš Rusijos? Sako, kad muilas, dantų pasta ir pan. Tikrai?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Vaikinai perskaitė, kad įtampa 110, ar reikia imti keitiklį? telefonai, fotoaparatai bus apmokestinti? O iš uodų ką nors paėmėte? Ato agentūroje pasirašė kažką dėl maliarijos, sakė, kad imk pshikalki, ar ten išvis uodai?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
viešbučio kambarių būklė
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar ten internetas veikia???? Ar saugu patekti į miestą? Ką žiūrėti?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Važiuojame ilsėtis į Kubą balandį, pasakykite gerą viešbutį atostogoms su 5 metų vaiku. Jie norėjo į Melia Americas, bet sako, kad jiems neleidžiama ten vykti su vaikais.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kelionių agentūra nesulaukė protingos informacijos. Ar galite dar ką nors papasakoti apie Kubą? Aš ten einu pirmą kartą. Staiga į kokius niuansus reikėtų atsižvelgti.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Svajoju aplankyti Kubą
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ką rekomenduojate: Sandals Royal Hicacos, Melia Las Americas, Paradisus Princesa del Mar, Iberostar Varadero?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
1. Koks klimatas balandžio-gegužės mėnesiais, 2. vienos dienos kaina viešbutyje? 3. Kokios yra ekskursijos vaikams?
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pailsėsiu Kuboje, kas patars kaip ten.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
olga_n_fisun, sveiki atvykę! Esu dėkingas, kad atsakėte apie kelionę į Varaderą. Ideali kaina. Pasakykite man, prašau, kur ir kaip rasti panašią kelionę internete arba kur ir kokių bilietų ieškoti? Norėtųsi panašios kainos. Iš anksto dėkoju. Natalija.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Norėčiau rinktis nebrangų viešbutį 3 * -4 *, bet padorų. Kaina=kokybė. Kas buvo, patarkite! Užsakymas vyks vasario viduryje, išvykimas vasario pradžioje. Iš anksto dėkoju.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 7 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar