Klausimai apie ItalijąViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Italiją
Ar tai tiesa? Netoli Porta Susa yra ir kita galimybė. Ką geriau rinktis?
prieš 5 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki.Pasakyk man gerą viešbutį Montecatini Terme Italijoje.Reikia netoli nuo sąlygų,gerai modernus(nenešiotas),su baseinu ir SPA.5 žvaigždutės šiek tiek brangu.Einu gegužės mėn.
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sakykit, vieta šeimoms su vaikais netoli Neapolio Domina pietų Italija atvykimas į Neapolį. Tolimesni planai – išsinuomoti automobilį ir važiuoti ten, kur yra gera jūra vaikams. Galbūt yra tokių žinovų, kurie ten buvo) Ir ar verta vykti į šią pakrantę birželio antroje pusėje - ar jūra bus šalta?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 17 atsakymų
Laba diena! Kas buvo šiame viešbutyje žiemą? Vykstame 2018 sausį, bet bijome, kad bus šalta) Pasidalinkite įspūdžiais, ačiū!
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Vis dažniau esu linkęs ilsėtis be paketo, taip sakant, už 14 dienų poilsį su maitinimu, pusryčiais + vakarienė, jie skaičiavo daugiau nei 3000 eurų už 2 + 2. Taigi aš manau, kad ji gali savarankiškai organizuoti ir atsipalaiduoti be kelionių agentūros? Draugai, kaip visada, prašau pagalbos)))
prieš 7 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Draugai, pasakykite man, kur Italijoje geriausia ilsėtis rugpjūčio pabaigoje-rugsėjo pradžioje (šeimos viešbutis, netoli jūros). Noriu šiltos jūros ir gero įėjimo vaikams. O kas geriau – pasiimti pilną maitinimą viešbutyje ar valgyti ne namie? Kaip pigiau?
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Žmonės. Kas buvo. Kokie atostogų Sardinijoje trūkumai? Prašau būti objektyvus. Domina pati Sardinija, o ne viešbučiai. Iš anksto dėkoju.
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Žmonės. Kas buvo. Kokie yra atostogų Sicilijoje trūkumai? Prašau būti objektyvus. Domina pati Sicilija, o ne viešbučiai. Iš anksto dėkoju.
prieš 9 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Pasakykite man Toskanos kurortus, kuriuose galima atsipalaiduoti "su vidutiniu biudžetu", kurią pakrantę pasirinkti, kad nebūtų brangu, kaip, pavyzdžiui, Forte dei Marmi, nes šiek tiek pastudijavus Tirėnų pakrantę suprantu. kad tai labai turtingų žmonių atostogos . Iš anksto dėkoju už atsakymus.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Nusipirkau pigią kelionę į Riminį Italijoje savaitei. Ekskursija, bet su nakvyne vienoje vietoje – iš karto patvirtino viešbutis Asso (tai rusų kalba) 3 *. Bet atsiliepimai baisūs! Ar taip yra? Gal kas turi objektyvią nuomonę. Atsisakymas iš viešbučio - 224 eurų bauda + visi viešbučiai pagal pageidavimą, nes. Išvykstame 06/21/14. Ką daryti? Nežinau pasakyk._
prieš 10 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Sveiki visi. Užsisakiau viešbutį (užsakant, su teise į nemokamą atšaukimą) pateikiau dokumentus vizų centrui su šiuo viešbučiu. Bet dabar norėčiau pakeisti į kitą. Pagal užsakymo taisykles galiu keistis, bet pagal ambasados ​​taisykles nesu tikra... Sakykit prašau.Ar gavus vizą galiu pakeisti viešbutį??? Ačiū visiems, kam rūpi
prieš 10 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
papasakok man apie viešbutį Baia Imperiale 4 * Riminyje? kaip pavalgyti, kaip nuvykti iki geležinkelio stoties, kur nemokamai pasideginti
prieš 10 metus  •  4 abonentas 42 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar