Klausimai apie GladeViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Glade
Galbūt kas nors žino privačiojo sektoriaus kambarių savininkų koordinates Polianoje. Į geras sąlygas vaikams. Galbūt viešbučio „Continent“ sritis.
prieš 7 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Kitose svetainėse blogi atsiliepimai apie Solnechny. Ar tikrai taip blogai, ar vis dar gerai? Mes valgome kaip šeima su vaikais, aš žiauriai nerimauju !!! Atsakyk prašau!!!!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Patarkite, kurį viešbutį pasirinkti atostogoms Polianoje Naujųjų metų atostogoms. Renkuosi viešbutį „Fantasy“ ir „Quelle Polyana“. Keliauju su vyru ir 15 metu sūnumi. Kuriame restorane geresnė virtuvė, geresnė ir didesnė teritorija? Pagarbiai, Ksenija
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Su vyru norime kovo mėnesį pailsėti, kaip ir šiuose nameliuose, ten šilta ir kaip toli nuo pastato, nes visose nuotraukose nameliai kažkaip atskirti..... bet norime mediniame namelyje. dėkoju.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man, prašau, kas ilsėjosi viešbutyje Serebryany Vodogray, mineralinis vanduo siurblinėje – iš natūralaus šaltinio? Ir kokia temperatūra patiekiama?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar kambariuose yra chalatai? Ar yra mokamos SPA paslaugos?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Mano vyro atostogos artėja balandį. Labai noriu atostogauti. Būčiau labai dėkingas už bet kokią pagalbą. Koks oras balandžio mėnesį Užkarpatėje? Ar verta ten važiuoti su 2,5 metų vaiku? Ką geriau pasirinkti: Polyana ar Solochin? Kur rekomenduotumėte apsistoti? (kad buvo įskaičiuotas maitinimas, kol patiko „Fantasia Hotel“) ir ten vyko ekskursijos..
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Bazė vadinasi „Karina“, norime palikti apžvalgą, bet jos čia nėra...
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Apgyvendinimo jūsų viešbutyje kaina. Kaip užsisakyti?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
kiek kainuoja taksi į Saulėtąją Užkarpatę? kur žvejoti? gal yra autobusas? kaip rasti? aciu!
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
Laba diena! Gegužės mėnesį su vyru norime pailsėti ir gydytis pas jus. Norėtume patikslinti kai kurias detales. Mus domina liukso kambarys su kampine vonia.Kiek kainuos sis kambarys gegužę 14dienų?O kiek laiko minimali viešnagė?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Labas vakaras. Norėtume pirmą kartą su vaiku nuvažiuoti gerti mineralinio vandens į Polianą.Anksčiau visada buvome pas tuos pačius šeimininkus Skhidnicoje, bet rugpjūtį vietų nėra.(Jei domina klausimai apie Skhidnicą, Aš pasiruošęs atsakyti) Sakykit kur galima apsistoti normaliomis salygomis (vanduo, tualetas kambaryje) ir nelabai brangiai? Kaip sekasi min. vandens? Ar yra centralizuotų siurblinių kaip Truskavecoje ar kaip Skhidnicoje vanduo teka tiesiai iš vamzdžio skirtingose ​​siurblinėse? Kaip ten gamta? Maksimas.
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 19 atsakymų
nusipirkti bilietą be tarpininkų
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
laukiu skambuciu uzsisakyti ekskursija 0-67-953-46-08 Alena
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Padėkite man, aš pirmą kartą važiuosiu į Polianą, o aš nežinau nei vieno telefono numerio, einu į ugatą parašyti keletą privačių savininkų, gyvenančių šalia sanatorijos "Polyana" ačiū
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man, kur Polianoje galite atsipalaiduoti nebrangiai, bet patogiai šeimai su 7 metų vaiku? Mums reikia tinkamos dietos.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas