Klausimai apie Park-Otel «Marat» 3*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
140 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Krymas
Liepos mėnesį planuojame šeimos atostogas „Marate“. Važiuojam automobiliu. Jei pasiimsime porą dviračių, ar bus kur juos laikyti, manau, mokamoje aikštelėje?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Sveiki!Prieš 5 metus ilsėjausi kaip laukinis,dabar užsisakiau ekskursiją 12dienų!Keliaujame su vaiku 3 metu,pasakykite ar yra standartiniai rankšluosčiai kambariuose 9 korpuse?kur saugiau pasikeisti dolerius ir rublius?Simferopolyje ar vietoje?Ir apskritai kas ilsėjosi su vaikais kokie niuansai?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, aš ir mano vyras ketiname ilsėtis jūsų viešbutyje nuo 2012-07-18, bet yra vienas dalykas... Iš savo miesto (Nižnij Novgorodo) galime išvykti tik atitinkamai 2012-07-16, mes atvykti i Maratą 12.07.17, ar šią dieną bus galima atskirai susimokėti už 2-vietį kambarį parai ir kokia kaina?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Su vyru norėjome vykti kartu, į šį viešbutį mus patarė geri draugai, kainoraštis nepaaiškintas: kaina 3120 rublių. per dieną vienam asmeniui dviviečiame kambaryje ar už kambarį per dieną dviems? (1560 rublių vienam asmeniui per dieną)
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Jau nusipirkome bilietą į viešbutį Park Hotel Marat. Tik tada skaitėm atsiliepimus. Viskas aišku – anksčiau reikėjo žiūrėti. Išgyvensime šlykštų personalą, monotonišką virtuvę ir statų nusileidimą prie jūros. Ar tikrai neramina, kad vakare link viešbučio vėjas atneša kvapą iš Gasprinskio sąvartyno? Atsakykite, kas šiais metais ten ilsėjosi. Ačiū iš anksto.
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar