Klausimas apie sanatorijos Sanatorii Foros 4*

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
28 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą

Susijęs klausimas «Viešbučio pasirinkimas»
Sanatorija Foros veikia šį sezoną? Rugsėjo mėnesį vykstame į Krymą. Ieškau variantų.
Sanatorija Foros veikia šį sezoną? Rugsėjo mėnesį vykstame į Krymą. Ieškau variantų.
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
4 abonentas  • paklausė 2015-08-19prieš 9 metus
Atsakymai  •  7
аватар Sveta.TurPravda
plutos, sanatorijos svetainėje rašoma „2015 metų sezoną sanatorija Foros nepriima turistų“
http://www.foros-crimea.com/
аватар plutos
Ačiū, Foros atšauktas, man nepatiko atsiliepimai. Ieškosime toliau
аватар lysenko.lau1
Pažiūrėk kaip variantą "Park-hotel" Marat "Gaspro kaime. Buvome 2011 metais. Man viskas patiko, grįžčiau dar kartą, nors atsiliepimai irgi nelabai geri. Kambariai ir pastatai, kaip sakoma ,buvusį "suštuką",bet vonioje viskas nauja,švaru,kambariai maži 2 žmonėms kaip tik,trims ankšta,senas parketas,baldai,bet šaldytuvas ir televizorius veikė gerai.Rinkitės 1 ir 2 korpusus (buvę 5 ir 6),nors yra ir patobulinti kambariai.Gražus baseinas,keltuvas iki paplūdimio,nuo kambario iki gulto paplūdimyje 15min.Turėjome tik pusryčius,dabar į kainą įskaičiuoti pietūs,yra geras "Valgomasis" už teritorijos Marat "brangesnis, apskritai yra kur pavalgyti. Gera viešbučio vieta, šalia autobusų stotelė (15 min. ir kregždės lizdas, 20 min į kitą pusę keltuvas į Ai -Petri", toliau Miskhor kaimas ir Alupka, iki Jaltos apie 50 min.) Nesvarbu, ar aš nežinau, koks gydymas jums reikalingas, bet kokios procedūros buvo.
аватар plutos
Ačiū. Turime du dvejų metukų vaikus, jiems parenkame geriausias atostogas
аватар lysenko.lau1
Jei reikia gydymo, pasvarstykite apie Dnepro ir Ukrainos sanatorijas šalia Marato, nežinau ką jos siūlo, atsiliepimuose apie jas irgi daug priekaištų, bet kai kam patinka, o vieta čia nebloga. Jei čia niekas netinka, pasiimkite Miskhor rajone. Na, o jei jums nereikia gydytis, o tiesiog atsipalaiduoti ir leistis į ekskursijas, tai aš už „Park Hotel Marat“, juolab kad iki rugsėjo nelabai yra laiko rinktis.
аватар lysenko.lau1
Miskhor kaime su vaikais geriau, ten smulkesni akmenukai, nors "Marate" paplūdimyje yra markizės ir gultai bei lynų keltuvas, skirtas su vaikais nusileisti ir pakilti į paplūdimį, štai ko reikia.
аватар plutos
Dėkoju
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Sanatorii Foros 4*
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar