Na Basseinoi 2*– Atsiliepimai

6
Įvertinimas 9.710
pagrįstas
6 apžvalgų
№4 viešbučio reitinge Kijevas
9.7 Skaičius
9.7 Aptarnavimas
9.8 Grynumas
8.9 Mityba
9.8 Infrastruktūra
Apartamentų viešbutis yra Kijevo centre, netoli nuo Khreshchatyk gatvės.Daugiau →
аватар prudko.m
 •  keliavo prieš 1 mėnuo
Įvertinimas 10.0
Rugpjū tį Kijeve ilsė jomė s vieš butyje Baseinaya 2. Patogi iš siregistravimo/į siregistravimo sistema. 5 min pė sč iomis iki centrinių gatvių su kavinė mis. 5 minutes, kol sustiprė s. Viena minutė iki atb. Bute yra visi patogumai. Yra skalbimo maš ina, bet su savimi pasiė mė me skalbinių kapsules. … Dar ▾ Rugpjū tį Kijeve ilsė jomė s vieš butyje Baseinaya 2. Patogi iš siregistravimo/į siregistravimo sistema. 5 min pė sč iomis iki centrinių gatvių su kavinė mis. 5 minutes, kol sustiprė s. Viena minutė iki atb. Bute yra visi patogumai. Yra skalbimo maš ina, bet su savimi pasiė mė me skalbinių kapsules. Yra plaukų dž iovintuvas. Tik pastaba, vandens arbatai/kavai nusipirkome iš karto; vandens iš č iaupo gerti neį manoma) Po kriaukle radome vandens buteliuose, bet než inojome kam jis skirtas, gal techninis. Rami vieta, miegojome su atvirais langais, nors kelias buvo arti.
аватар headmead
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 8.0
Gera vieta. Labai patogu, kad tuose pač iuose namuose galite pavalgyti kokybiš kame naminiame greitame už kandyje. Vieš buč io kaina visiš kai atitinka jo kokybę . Turė jome sunkumų su automobilių stovė jimo aikš tele, bet ji yra miesto centre, todė l tai nenuostabu. … Dar ▾ Gera vieta. Labai patogu, kad tuose pač iuose namuose galite pavalgyti kokybiš kame naminiame greitame už kandyje. Vieš buč io kaina visiš kai atitinka jo kokybę . Turė jome sunkumų su automobilių stovė jimo aikš tele, bet ji yra miesto centre, todė l tai nenuostabu. Norė č iau, kad kambaryje bū tų galingesnė krosnelė ir kondicionierius.
аватар yesmanyes
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 8.0
Vieš butis yra netoli pagrindinių istorinių paminklų . Kambariai erdvū s ir patogū s. Visur š varu, buvo malonu č ia gyventi. Pragyvenimo kaina visiš kai atitinka paslaugų kokybę . Personalas dė mesingas ir malonus. … Dar ▾ Vieš butis yra netoli pagrindinių istorinių paminklų . Kambariai erdvū s ir patogū s. Visur š varu, buvo malonu č ia gyventi. Pragyvenimo kaina visiš kai atitinka paslaugų kokybę . Personalas dė mesingas ir malonus.
аватар lisa-a-lisa
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 8.0
Man viskas patiko ir nė ra kuo skų stis. Tiesa, kilimė lis duš e vis tiek netrukdė . Vieš butis yra pač iame centre, nors ir nebrangus, su normaliu internetu ir nemokama automobilių stovė jimo aikš tele. Taigi galiu rekomenduoti. Vieš butis tikrai vertas pinigų . … Dar ▾ Man viskas patiko ir nė ra kuo skų stis. Tiesa, kilimė lis duš e vis tiek netrukdė . Vieš butis yra pač iame centre, nors ir nebrangus, su normaliu internetu ir nemokama automobilių stovė jimo aikš tele. Taigi galiu rekomenduoti. Vieš butis tikrai vertas pinigų .
аватар biomed85
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 9.0
Puiki vieta pasivaikš č ioti po miestą , š alia du dideli prekybos centrai, Besorabsky turgus irgi. Daug kavinių . Automobilis stovė jo be problemų . Patys apartamentai labai patogū s, visuose 4 buvo graž ios lovos ir patogios pagalvė s. Virtuvė yra bendra visiems š io aukš to sveč iams, bet viskas labai jauku, buvo galima už sisakyti pusryč ius už. … Dar ▾ Puiki vieta pasivaikš č ioti po miestą , š alia du dideli prekybos centrai, Besorabsky turgus irgi. Daug kavinių . Automobilis stovė jo be problemų . Patys apartamentai labai patogū s, visuose 4 buvo graž ios lovos ir patogios pagalvė s. Virtuvė yra bendra visiems š io aukš to sveč iams, bet viskas labai jauku, buvo galima už sisakyti pusryč ius už.40 gramų ž mogui, bet mes netoliese Billo parduotuvė je pirkome bakalė jos (miusli ir kefyro) ir pusryč iavome savo kambaryje. Yra internetas wi-fi. Apskritai, nė kiek nesigailė jome, kad pasirinkome š į vieš butį . Langai vis dar ž iū ri į važ iuojamą ją dalį , tač iau langai ir balkono stiklai iš saugoti. Todė l langų atidaryti nepavyks, nebent paš aliniai garsai jums visiš kai netrukdys ir labai kietai miegate.
аватар neho4yha
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 7.0
Pats miesto centras, tuo tarpu miesto triukš mo beveik nesigirdi. Labai malonus atsakingas vadybininkas. Kambariuose girdė jimas yra siaubingas! Tuo pač iu metu vieš buč io darbuotojai visiš kai negalvoja, ką persidengti, į jungti dulkių siurblį ir pan. , kol sveč iai miega - ne comme il faut. … Dar ▾ Pats miesto centras, tuo tarpu miesto triukš mo beveik nesigirdi. Labai malonus atsakingas vadybininkas. Kambariuose girdė jimas yra siaubingas! Tuo pač iu metu vieš buč io darbuotojai visiš kai negalvoja, ką persidengti, į jungti dulkių siurblį ir pan. , kol sveč iai miega - ne comme il faut. Atskira daina su parkingu, tiksliau, beveik su visiš ku jos nebuvimu. Taip pat labai nepatogi pasirodė ir patekimo į grindis sistema: atvaž iavę.2-3 valandą nakties (pionierių stovykloje arbatos nė ra), 15min paskambino ir iš muš ė bent tą , kuris norė tų . dengti mums atidaryti duris (teoriš kai tai turė jo bū ti nemigo sargas). Pagarba administratorei, kuriai ryte š is į vykis buvo nupasakotas spalvomis, kitą naktį į kambarį patekome nedelsdami. Na kiek pamenu apie rož inį kambarį raš ė anksč iau: jo langas tikrai ž iū ri į š ulinį , net saulė tą dieną itin tamsu, bus proga, papraš yk kito kambario.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Goloseevskaja Pustynas
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Architektūra, Istorija, Religija
Cipollino pica
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Restoranai, kavinės

Апарт-отель находится в центре Киева, недалеко от улицы Крещатик.

Vieta В 10-ти минутах ходьбы от улицы Крещатик, Дворца спорта и станции метро Площадь Льва Толстого. Отель расположен напротив развлекательного центра Арена Сити и торгового центра Мандарин Плаза.
Viešbutyje

Услуги переводчика, заказ авиа или железнодорожных билетов, заказ билетов в театр или мест в ресторане, услуги бизнес-бюро.

Kambarių aprašymas

Номера Синий, Зелёный, Чайная роза, Люкс, Бирюзовый люкс, гостиная-студио.

Kambariuose

Кондиционер, холодильник, кабельное телевидение, мягкая мебель с раскладывающимся диваном, туалетная комната с ванной.

Adresas г. Киев, улица Бассейная 3, оф.1
Telefonai: +38 (067) 249-79-67
+38 (044) 234-37-07
+38 (044) 235-35-64
+38 (050) 693-00-20
+38 (044) 246-48-25 (факс)
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Na Basseinoi
Klausimai ir atsakymai