Arena Siti Apartment 2*– Atsiliepimai

8
Įvertinimas 9.710
pagrįstas
8 apžvalgų
№3 viešbučio reitinge Kijevas
9.9 Skaičius
9.4 Aptarnavimas
9.9 Grynumas
7.1 Mityba
9.9 Infrastruktūra
„Arena City Apartments“ yra Kijevo pramogų rajono centre, vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Nepriklausomybės aikštės.Daugiau →
аватар prohorova.n
 •  keliavo prieš 11 mėnesių
Įvertinimas 10.0
Man ir mano š eimai viskas patiko be iš imties!! ! Labai draugiš kas ir malonus š eimininkas (susitiko, viską aprodė ir papasakojo kaip veikia)! Butas š varus, jaukus, patogus, š viesus! Bute yra viskas ko reikia gyvenimui, visi indai virtuvė je, kava, arbata, … Dar ▾ Man ir mano š eimai viskas patiko be iš imties!! ! Labai draugiš kas ir malonus š eimininkas (susitiko, viską aprodė ir papasakojo kaip veikia)! Butas š varus, jaukus, patogus, š viesus! Bute yra viskas ko reikia gyvenimui, visi indai virtuvė je, kava, arbata, graž i patalynė , rankš luosč iai, plaukų dž iovintuvas, pudra! Prabangus senas namas Baseinaya 2, gera ž aidimų aikš telė kieme!! ! Š io buto privalumas yra nuosavas kiemas? ?
аватар morozov.a
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 10.0
Buvau Kijeve darbo reikalais ir vieno iš kolegų rekomendacija apsistojau š iuose butuose. Į ką iš karto norė č iau atkreipti dė mesį: - Vieta Basseinaya gatvė je 1/2 (Kijevo centras su idealiu susisiekimu visame mieste) – Daug vietų dalykiniams susitikimams - Esant poreikiui iki bendro darbo galima nueiti pė sč iomis - Tvarkingi butai - Geras š eimininkas Rekomenduoju visiems pasilikti!!!! !. … Dar ▾ Buvau Kijeve darbo reikalais ir vieno iš kolegų rekomendacija apsistojau š iuose butuose.
Į ką iš karto norė č iau atkreipti dė mesį:
- Vieta Basseinaya gatvė je 1/2 (Kijevo centras su idealiu susisiekimu visame mieste)
– Daug vietų dalykiniams susitikimams
- Esant poreikiui iki bendro darbo galima nueiti pė sč iomis
- Tvarkingi butai
- Geras š eimininkas

Rekomenduoju visiems pasilikti!!!! !
аватар Vasiliy85
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 10.0
Erdvė labai funkcionaliai sutvarkyta, permatomas duš as, geras dizainas, jaukus butas porai, mums didelis pliusas - leidž iami gyvū nai. Puiki vieta. Apskritai man patiko ir sugrį š iu dar ne kartą . … Dar ▾ Erdvė labai funkcionaliai sutvarkyta, permatomas duš as, geras dizainas, jaukus butas porai, mums didelis pliusas - leidž iami gyvū nai. Puiki vieta. Apskritai man patiko ir sugrį š iu dar ne kartą .
аватар komarovska.y
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 9.0
Butas š varus, yra virdulys ir viryklė . Apartamentai yra Kijevo centre. Biuras dirba nuo 10 iki 18 val. , todė l ankstyvas į siregistravimas arba vė lyvas iš siregistravimas iš esmė s neį manomas. Į sikuriant pasako kur eiti, tada turi pats nuvaž iuoti į vietą . … Dar ▾ Butas š varus, yra virdulys ir viryklė . Apartamentai yra Kijevo centre. Biuras dirba nuo 10 iki 18 val. , todė l ankstyvas į siregistravimas arba vė lyvas iš siregistravimas iš esmė s neį manomas. Į sikuriant pasako kur eiti, tada turi pats nuvaž iuoti į vietą .
аватар lingvo
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 7.0
Butas š varus, yra virdulys, viryklė . Butai puikū s. Labai arti centro. Biuro biuras dirba nuo 10 iki 18 val. , todė l ankstyvas į siregistravimas ar vė lyvas iš siregistravimas iš esmė s negalimas. Kai už siregistruosite, jie jums pasakys, kur eiti, ir duoda raktą – tada ieš kokite patys. … Dar ▾ Butas š varus, yra virdulys, viryklė . Butai puikū s. Labai arti centro. Biuro biuras dirba nuo 10 iki 18 val. , todė l ankstyvas į siregistravimas ar vė lyvas iš siregistravimas iš esmė s negalimas. Kai už siregistruosite, jie jums pasakys, kur eiti, ir duoda raktą – tada ieš kokite patys.
аватар moskva_love
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 7.0
Privalumai yra vieta ir didelis buto plotas. Likau patenkinta ir kambario š vara. Iki Maidano buvo ne daugiau kaip penkios minutė s pė sč iomis, o iki Khreshchatyk – dvi minutė s. Piktasis konsjerž as mane nuolat erzino. Be to, nepatogi miegamoji vieta ant sulankstomos sofos … Dar ▾ Privalumai yra vieta ir didelis buto plotas. Likau patenkinta ir kambario š vara. Iki Maidano buvo ne daugiau kaip penkios minutė s pė sč iomis, o iki Khreshchatyk – dvi minutė s. Piktasis konsjerž as mane nuolat erzino. Be to, nepatogi miegamoji vieta ant sulankstomos sofos
аватар mirabello
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 7.0
Puiki vieta, geras aptarnavimas, š vara, didelis plotas, viskas patogu. Pagal mū sų pageidavimą buvo surengtas susitikimas oro uoste. … Dar ▾ Puiki vieta, geras aptarnavimas, š vara, didelis plotas, viskas patogu. Pagal mū sų pageidavimą buvo surengtas susitikimas oro uoste.
аватар alissa-sia
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 7.0
Patiko personalo š vara. Apgalvotas aptarnavimas. Kliento pasitikė jimas. Nuomojamo buto š vara Kambaryje patalynė ir rankš luosč iai dž iovinami sulankstyti, todė l atsiranda bū dingas nemalonus kvapas. … Dar ▾ Patiko personalo š vara. Apgalvotas aptarnavimas. Kliento pasitikė jimas. Nuomojamo buto š vara Kambaryje patalynė ir rankš luosč iai dž iovinami sulankstyti, todė l atsiranda bū dingas nemalonus kvapas.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Panašūs viešbučiai
Traukos vietos
Goloseevskaja Pustynas
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Architektūra, Istorija, Religija
Cipollino pica
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Restoranai, kavinės

Апартаменты «Арена Сити» расположены в центре развлекательного района Киева, всего в 5 минутах ходьбы от площади Независимости.

Vieta Апартаменты «Арена Сити» удобно расположены всего в 5 минутах ходьбы от Бесарабского рынка и знаменитой пешеходной улицы Крещатик.
Viešbutyje

Доступ в Интернет посредством модема предоставляется в номерах отеля бесплатно. Бесплатная Общественная парковка на прилегающей территории

  • liftas
Pramogos ir sportas
  • sūkurinė vonia
Kambarių aprašymas

Апартаменты оснащены кондиционером, полностью оборудованной кухней и кабельным телевидением. Во всех апартаментах имеются удобства для стирки, телефон и зона отдыха. В современных ванных комнатах есть тапочки и фен.

Adresas Бассейная улица 9 Офис 5, 01001 Киев
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги yes.