Miarosa Incekum Beach 5*– Atsiliepimai

70
Įvertinimas 5.910
pagrįstas
70 apžvalgų
№165 viešbučio reitinge Alanija
6.3 Skaičius
6.0 Aptarnavimas
5.1 Grynumas
5.9 Mityba
6.9 Infrastruktūra
Viešbutis yra kitoje kelio pusėje nuo nuosavo paplūdimio. Pastatytas 2005 metais, paskutinis renovacija atliktas 2019 metais. Susideda iš dviejų 6 aukštų pastatų. Viešbutis tinka ekonomiškai ir ramiam poilsiui.Daugiau →
аватар Natalochka72
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 3.0
Labai purvinas viesbutis, kambariai, senas, issiregistravome 23.00, dave kambari 5 aukste, sakyt, kad man buvo š okas, nieko nesakyč iau, lova purvina, vonioje tiesiog nebuvo muilo. , as jau nekalbu apie tai kas turi buti 5 zvaigzdutes, kambarys labai smirda, kazkoks anglies monoksidas, balkonas su privaž iavimu prie kelio, visa nakti Maš inos lekia, miegot neimanoma, maisto ivairo , restoranas neš varus, ryte nerasi kavos, vienintelis dalykas, kurį jie turi ant 10, tai jū ra ir pats paplū dimys, smė lė tas krantas ir skaidri jū ra, bet tai ne vieš buč io nuopelnas , ant paciu pochu jis praktiš kai nenuimamas, krū va gobų nuo cigareč ių , jei eisi gultis į pavė sį , teks keltis 7 ryto ir bė gti prie jū ros paimti skė č io, nes jų š iaudiniai grybai ne SPA, jie patys nuo saulė s apskritai, bet 15 paprastų skė č ių , didž iuliai vaikš to paplū dimiu. … Dar ▾ Labai purvinas viesbutis, kambariai, senas, issiregistravome 23.00, dave kambari 5 aukste, sakyt, kad man buvo š okas, nieko nesakyč iau, lova purvina, vonioje tiesiog nebuvo muilo. , as jau nekalbu apie tai kas turi buti 5 zvaigzdutes, kambarys labai smirda, kazkoks anglies monoksidas, balkonas su privaž iavimu prie kelio, visa nakti Maš inos lekia, miegot neimanoma, maisto ivairo , restoranas neš varus, ryte nerasi kavos, vienintelis dalykas, kurį jie turi ant 10, tai jū ra ir pats paplū dimys, smė lė tas krantas ir skaidri jū ra, bet tai ne vieš buč io nuopelnas , ant paciu pochu jis praktiš kai nenuimamas, krū va gobų nuo cigareč ių , jei eisi gultis į pavė sį , teks keltis 7 ryto ir bė gti prie jū ros paimti skė č io, nes jų š iaudiniai grybai ne SPA, jie patys nuo saulė s apskritai, bet 15 paprastų skė č ių , didž iuliai vaikš to paplū dimiu.
Š unys taip labai gadina poilsį , kambaryje trū ko paplū dimio krepš io, kuriame buvo nedidelė pinigų suma, mums nieko negrą ž ino, nes negavome, tik pakabinome netrukdomą ž enklą , taigi likusias dienas praleidome nevalydami, taigi. Nebebuvo jokių niuansų , virtuvė je turistai patys pjausto duoną , visi prieina ir paima duoną rankomis...apskritai jei nori susigadinti nuotaiką per atostogas, skrisk į Miarosą , kiekvieną dieną atvaž iavę ž monė s padarė skandalą ir š aukė , reikalavo vadybininko...matė kaip moteris tiesiog lieja aš aras nuo to, kas su juo vyksta.
Это мыло и шампунь в одном флаконе....после скандала налили,вонять просто моющим средством Простынь в пятна..,серое все Нам показалось,что это занавесочка,она просто лежала на краю кровати Самое бомбическое в этом отеле,мини бар,2 стаканчики с простой водой Светильник,года рождения 1970 Балкон
аватар OlyaSergeevna
 •  keliavo prieš 1 metų
Įvertinimas 10.0
Vieš butis labai patiko, ilsė jomė s su sū numi, paplū dimys š varus, kasdien iš vež a š iukš les, sutvarko gultus, iš lygina smė lį , į ė jimas į jū rą lygus, idealus vaikams. Maistas į vairus, personalas draugiš kas, rankš luostis nemokamas, seifas nemokamas, puikus bevielis internetas, laimikiai visame vieš butyje ir paplū dimyje! Paplū dimio baras – alus, kava, vanduo, gaivieji gė rimai iki 18. … Dar ▾ Vieš butis labai patiko, ilsė jomė s su sū numi, paplū dimys š varus, kasdien iš vež a š iukš les, sutvarko gultus, iš lygina smė lį , į ė jimas į jū rą lygus, idealus vaikams.
Maistas į vairus, personalas draugiš kas, rankš luostis nemokamas, seifas nemokamas, puikus bevielis internetas, laimikiai visame vieš butyje ir paplū dimyje!
Paplū dimio baras – alus, kava, vanduo, gaivieji gė rimai iki 18.00 val
gruzdintos bulvytė s, mė sainiai, darž ovė s, vaisiai iki 16.00 val
Vieš buč io teritorijoje yra baras prie baseino, restoranas, vestibiulio baras (visą parą ).
Skanū s ledai patiekiami nuo 14.00 iki 15.00 val.
Yra SPA (už papildomą mokestį ) ir treniruoklių salė , parduotuvė , kurioje galima nusipirkti suvenyrų ir visko, ko reikia, visai priimtinos kainos. Vyksta animacija, kiekvieną vakarą amfiteatre vaikų diskoteka, spektakliai, po to suaugusių jų diskoteka iki 12.30 val.
Du baseinai, vienas su č iuož yklomis - ten net nesimaudė me, nes jū ra buvo nuostabiai š vari ir š ilta!
Kambarys š varus, š viesus, televizorius, š aldytuvas, kondicionierius, santechnika - viskas veikia puikiai, gyvenome pirmame pastate su vaizdu į miš ką ir jū rą.5 aukš te.
Mane trukdė triukš mas iš kelio, diskotekos, siaura paplū dimio pakrantė , 7.30 ryto eini už imti vietos paplū dimyje - 5 eilė s gultų jau už imtos, bet tai, manau, smulkmenos . Apskritai man viskas labai patiko! Likome labai patenkinti savo atostogomis! Svarbiausia yra teigiamas pož iū ris! Puikių atostogų visiems! )))
Расписание Вид из номера Еда На пляже Вид Развлечения Еда на пляже Коктейли
аватар missnika47551
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 3.0
Važ iavome č ia per Tui. Atvykę apsigyvenome paė mę.20 USD, nes vieš butis buvo pusiau tuš č ias. Dė l to pakeitė me kambarį , kadangi kambarys buvo 6 aukš te, neveikė kondicionierius, patalpoje buvo neš varu, lubose, kur buvo kondicionierius, buvo atvira skylė . … Dar ▾ Važ iavome č ia per Tui. Atvykę apsigyvenome paė mę.20 USD, nes vieš butis buvo pusiau tuš č ias. Dė l to pakeitė me kambarį , kadangi kambarys buvo 6 aukš te, neveikė kondicionierius, patalpoje buvo neš varu, lubose, kur buvo kondicionierius, buvo atvira skylė . Persikė lus į.2 aukš tą č ia geriau, bet.... Vonioje grybelis, duš o galvutė sulū ž usi. Bet visa tai yra smulkmenos. Po 2 dienų pradė jo plū sti ž monė s. Restoranas nesusitvarko, eilė s ilgos. Valgyti už trunka valandą . Pusė to, kas nurodyta tui svetainė je, neveikia (maistas paplū dimyje, baras su 4 rū š ių alaus, a la carte restoranas). Paplū dimyje nė ra pakankamai gultų . 90% vieš buč io turistų yra vietiniai. Paplū dimyje barmenas po č iaupu plika ranka plauna stiklines. Kambarių valymas baisus. Jie tiesiog š luoja. Grindys visai neplaunamos.
аватар abaday
 •  keliavo prieš 4 metų
Įvertinimas 4.0
Į vertinimas 3.9 yra tikrasis vieš buč io į vertinimas. 5 ž vaigž dutė s netraukia, net ir po remonto. Vieš butyje tiesiog knibž dė te knibž da rusų pasaulis, 90 procentų Rusijos Federacijos, tai labai erzina. Vieš butis yra š alia pagrindinio kelio, kuriame labai intensyvus eismas, pagrindinė poilsio zona, baseinas, restoranas ir baras, 10 metrų nuo kelio 4 juostomis. … Dar ▾ Į vertinimas 3.9 yra tikrasis vieš buč io į vertinimas. 5 ž vaigž dutė s netraukia, net ir po remonto.
Vieš butyje tiesiog knibž dė te knibž da rusų pasaulis, 90 procentų Rusijos Federacijos, tai labai erzina.
Vieš butis yra š alia pagrindinio kelio, kuriame labai intensyvus eismas, pagrindinė poilsio zona, baseinas, restoranas ir baras, 10 metrų nuo kelio 4 juostomis. Atitinkamai, triukš mas ir deginimas visada bū na net naktį . Teritorija nė ra didelė .
Patalpos geros bū klė s po remonto. Bet koridoriai, ypač kilimas, pasakos apie daug ką pravaž iuotų , remontas jų nepasiekė . Kambarių valymas vidutiniš kas.
Maistas, į prastas vieš buč io formatas 4 ž vaigž dutė s, paskutines tris dienas dingo vaisiai, liko tik kriauš ė s ir obuoliai. Bet tai ultra. Ir zakordonny alkoholio nuolat nė ra. Pasisekė , jei kaž kas yra prieinama.
Vieš buč io kontingentas a la Gelendzhik, nes Ruska Nama yra ramus. Atitinkamai animacija. Bet jie yra, jie stengiasi. Vė lgi, kontingentas.
Paplū dimys yra kitoje kelio pusė je, reikia eiti per pož eminę perė ją , kurią są ž iningas turkas nuolat pila vandeniu, taip paskleisdamas neš varumus.
Jū ra ir pakrantė labai padori, gamta bandė . Maž as pisochek, jū ra š vari š ilta, į ė jimas lygus, labai patogus vaikams. Tač iau neskubė kite dž iaugtis, š iam vieš buč iui jie skyrė.25 metrus pakrantė s ir iki 40 metrų gylio. Bū tent š ioje vietoje yra labai ankš tas paplū dimys. Gultų neuž tenka, tenka pakovoti dė l vietos po saule. Paplū dimyje yra prekystalis, kuris laikomas baru.
Darbuotojai nieko nenuliū dino, sakyč iau, stengė si, jiems nelengva š iais karantino laikais, jie visą kelią dė vi kaukes.
Apibendrinant pasakysiu viena, vieš butis pervertintas, daug kompromisų .
Tinka š eimai, nereikliam turistui. Bet tai ne penkios ž vaigž dė s.
аватар kp_gitloservis
 •  keliavo prieš 4 metų
Įvertinimas 4.0
Vieš butis už pildytas 100%. 98% poilsiautojų iš Rusijos (labai sausakimš a ir nejauku). pusryč iams kiekvieną dieną tas pats. Didž iulė s eilė s prie kavos ir arbatos. Pietums yra mė sos patiekalai ir ž uvis (nelabai skanu). Galima rinktis ž alumynus, vakarienei ruoš iama kepta ž uvis ir viš tiena. … Dar ▾ Vieš butis už pildytas 100%. 98% poilsiautojų iš Rusijos (labai sausakimš a ir nejauku).
pusryč iams kiekvieną dieną tas pats. Didž iulė s eilė s prie kavos ir arbatos. Pietums yra mė sos patiekalai ir ž uvis (nelabai skanu). Galima rinktis ž alumynus, vakarienei ruoš iama kepta ž uvis ir viš tiena. Viš tiena visada skani. Iš darž ovių visada yra arbū zas. Melionas. Persikas. Vynuogė s, slyvos. Arbū zas ir melionas kaž kodė l nė ra saldū s. Aš negaunu didelio malonumo iš gaminamo maisto vieš butyje. Kai kurie saldumynai yra skanū s. Pusryč iams ar vakarienei visada trū ksta laisvų staliukų...
Paplū dimys: gultų neuž tenka! ! ! ! ! 7 ryto jie visi už imti, bet ž monių nė ra. Jū ra š vari ir š ilta. Paplū dimyje visada yra vandens, alaus ir už kandž ių.
Kambarys: kambarys tvarkingas, maž as, po kosmetinio remonto. Kambaryje yra chalatai ir š lepetė s. Kasdien papildykite vandenį . Valymas taip ir taip. Niekas nenuvalo dulkių . Š iukš lė s iš vež amos, daugiau nieko nepastebiu. Vieš buč io lygis neatitinka 5 ž vaigž duč ių ...3+ arba 4 ...
Apgailestaujame, kad kelionę č ia į sigijote rekomendavus kelionių agentui. Už š iuos pinigus galite pasirinkti aukš č iausio lygio vieš butį . Daugelis ž monių nė ra patenkinti š iuo vieš buč iu. Į vertinimas 3.9 yra visiš kai teisingas.
аватар ivanstadnik88
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 3.0
Vieš butį rekomendavo kelionių organizatorius TUI. 1. Maistas š lykš tus, maisto daug, bet nė ra ką valgyti. Arba pipiruotas, arba beskonis. Barmenai turi valgiaraš č ius, daugelis jų nemoka ruoš ti kokteilių , gamina prastai. 2. Paplū dimys geras, smė lis, jū ra š ilta. … Dar ▾ Vieš butį rekomendavo kelionių organizatorius TUI.
1. Maistas š lykš tus, maisto daug, bet nė ra ką valgyti. Arba pipiruotas, arba beskonis. Barmenai turi valgiaraš č ius, daugelis jų nemoka ruoš ti kokteilių , gamina prastai.
2. Paplū dimys geras, smė lis, jū ra š ilta. Bet paplū dimys maž as. Netoliese kalnų upė į teka į jū rą , tad vaikams gali bū ti vė su maudytis.
3. Kambarys buvo valomas kiekvieną dieną . Bet kartais net per gerai. Nuė mė vaikiš ką sidabrinę grandinė lę su kryž eliu ir maž ą ž aisliuką (gal, ž inoma, pamirš o, bet prieš iš einant iš kambario buvo tuš č ia, viskas buvo patikrinta).
4. SPA personalas, kuriame pirmą sias 2 dienas paima paplū dimio rankš luosč ius, už pinigus primesta hamamą . Masaž as 20 USD asmeniui. Pamirš au pasakyti, kad galite važ iuoti nemokamai. Jei atvirai, aš net nenorė jau ten eiti.
5. Niekas nieko nesakė apie vieš butį , apie tai, kas galima ir kas neį manoma. Vienintelis dalykas, kurį jie pasakė , yra tai, kad galite nusipirkti ekskursiją .
6. Plokš ti pyragaič iai, kuriuos moč iutė gamina paplū dimyje, ne visada bū na skanū s. O stovė ti eilė je už juos neverta.
7. Sultys iš automatų yra tiesiog yuppie.
8. Vaikų klube namai už daryti.
9. Iš trijų skaidrių.2 veikia, 3 už daryta saugumo sumetimais.
Iš privalumų :
1. Adomas vaikų klube yra dė mesingas, puikiai ž aidž ia su vaikais ir yra tiesiog malonus ž mogus.
2. Iš valykite š iltą jū rą .
3. Registratū roje yra pakankamai ž monių .
Apskritai vieš butis 5 ž vaigž duč ių nevertas. Než inau, kas jiems juos davė .
аватар Olemar1963
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 3.0
Jei gyvenate š iaurė je, o vasara yra viena savaitė per metus. Jei jums visą laiką š alta, tai š is vieš butis kaip tik jums! Kadangi š iame vieš butyje nė ra oro kondicionieriaus. Ir tai yra 40 laipsnių karš tyje ir 100% drė gmei. Bet yra ir pliusų , nereikia leisti pinigų hamamui, nes po 12:00 ir iki 19:00 jū sų kambaryje bus hamamas. … Dar ▾ Jei gyvenate š iaurė je, o vasara yra viena savaitė per metus. Jei jums visą laiką š alta, tai š is vieš butis kaip tik jums! Kadangi š iame vieš butyje nė ra oro kondicionieriaus. Ir tai yra 40 laipsnių karš tyje ir 100% drė gmei. Bet yra ir pliusų , nereikia leisti pinigų hamamui, nes po 12:00 ir iki 19:00 jū sų kambaryje bus hamamas. 100 kambarių pastate yra vienas nedidelis liftas ir juo naudojasi ir sveč iai, ir palydovai (vež imė liuose skalbinius ir vandenį mini barams vež a), tad jo laukti nerealu. Paplū dimyje vietoj tentų nuo saulė s, kaip į prastuose vieš buč iuose, yra seni skylė ti š iaudiniai skė č iai, kurie nesislepia nuo saulė s. Vieš buč io darbuotojai labai mandagū s ir ramū s, kai pasakai apie problemas, saldž iai š ypsosi, linkč ioja galvomis, sako, kad viskas bus sutvarkyta, bet nieko nedaro. Apskritai, visiš kai sugadinta š ventė . Ant š io vieš buč io už dė jau 4 juodus, paryš kintus kryž ius. Tui taip pat. Negadink savo atostogų . Jokiu bū du nesilankykite š iame vieš butyje! ! !
аватар chiliton
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 3.0
Nusipirkau bilietus su nuolaida. Už pilną kainą visai nusiminč iau, bet man gaila š itų pinigų už tokią „paslaugą “. Vieš butis turi 3 ž vaigž dutes ir tai yra per daug. Atvykome vakare, po 21:00, į sikū rė me kitame kambaryje, nes mū siš kis buvo už imtas. … Dar ▾ Nusipirkau bilietus su nuolaida. Už pilną kainą visai nusiminč iau, bet man gaila š itų pinigų už tokią „paslaugą “. Vieš butis turi 3 ž vaigž dutes ir tai yra per daug. Atvykome vakare, po 21:00, į sikū rė me kitame kambaryje, nes mū siš kis buvo už imtas. Oro kondicionieriai neveikia. Už kimš imas. Vaizdas į jū rą irgi nedž iugina, viską gadina kelias iš apač ios. Tai vadinti pirmą ja eilute prie jū ros neapsiverč ia liež uvis.
Vieš butis labiau orientuotas į turkus. Č ia jų daug. Eilė se prie barų ir už kandž ių pirmiausia vaiš inami turkai. Atsiž velgiant į tai, kad jie č ia vyrauja, paskaič iuokite, kiek laiko stovė site ir lauksite. Paplū dimys nepriklauso vieš buč iui, tai yra tiesiog miesto paplū dimys. Š iukš lė s, skė č iai, galvos, š lepetė s. Tai Adleris, bet ne penkių ž vaigž duč ių vieš buč io paplū dimys. Pač ioje jū roje nė ra kur obuoliui nukristi, solidū s poilsiautojai.
Atskirai noriu pasakyti apie animaciją , tai tiesiog ne. Pusiau paruoš ti animatoriai sukasi aplink vieš butį . Vaikai tiesiog paliekami tė vams. Už uot ilsė ję , jie stumiasi su suaugusiaisiais. Tukanas virto Istukanu. Jie nieko nedaro, paklausiau apie animaciją , liepė eiti į ž aidimų aikš telę . Nagi, ten nieko nė ra. Tai tiesiog nė ra nusivylimas. Atrodo, kad tave ką tik apiplė š ė .
Paplū dimyje praš osi nusifotografuoti su vandens aerobikai skirta į ranga. Ataskaitos tipas. Nufotografavome, susikrovė me inventorių ir iš važ iavome. Jū s negalite atsineš ti rankš luosč ių į paplū dimį . Jų nė ra, jie yra po 12 valandų .
Iš girsite kelio garsą , o ne banglenč ių garsą .
Nerekomenduoju jo kaip š eimos vieš buč io.

Jie turi paukš č ių baidyklas aplink vieš buč io perimetrą . Tai baisus č iulbė jimas. Neį manoma nufilmuoti vaizdo į raš o, girdimas tik cypimas, bet ne balsas. Jei einate į poilsio zoną , paimkite ausų kiš tukus.
аватар m.kravchenko-apparel
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 1.0
TURKIJOJE NE PIRMĄ KARTĄ , TODĖ L YRA KĄ PALYGINTI SU ... Laba diena! Norė č iau pasidalinti į spū dž iais apie poilsį Turkijoje nuo 01.07 d. 2019 iki 08.07. 2019 m Apie vieš butį: Rekomendavus vieno iš TUI biurų darbuotojui, mū sų š eima pasirinko nakvynę. … Dar ▾ TURKIJOJE NE PIRMĄ KARTĄ , TODĖ L YRA KĄ PALYGINTI SU ...
Laba diena!

Norė č iau pasidalinti į spū dž iais apie poilsį Turkijoje nuo 01.07 d. 2019 iki 08.07. 2019 m

Apie vieš butį:

Rekomendavus vieno iš TUI biurų darbuotojui, mū sų š eima pasirinko nakvynę.5* vieš butyje TUI FUN&SUN Miarosa Incekum Beach.

Labai tikė damiesi, kad teritorijoje veikia garsiai iš reklamuotas vaikų klubas TUKAN ir mū sų du vaikai, 2 ir 8 metų , bus nuolat kaž kuo už siė mę , buvome paskatinti į sigyti ekskursiją bū tent į š į vieš butį.

Tač iau atvykę į š į vieš butį susidū rė me su tiesioginiu registratū ros darbuotojo nemandagumu ir pinigų prievartavimu. Vietoj ž odž ių „Sveiki atvykę “ ar bent ž odž io „Labas“ mū sų bendravimas prasidė jo nuo klausimo „Ar už pildei anketą? “. Natū ralu, kad mes atsakė me, kad neuž pildė me, nes ką tik 22 valandą iš lipome iš autobuso su dviem maž ais vaikais ir norė jome kuo greič iau patekti į savo kambarį.
Ž mona pasiteiravo apie lovelę dvejų metukų dukrytei, apie tai buvo paraš yta š io vieš buč io svetainė je, į kurią mums administratorė pasakė , kad neturė sime lovelė s ir apskritai mums parduotas standartinis kambarys. kuriame buvome su ž mona, mama ir dviem, bus labai daug maž ų vaikų (sako, kad patys kalti, kad už sisakinė ji tuos pač ius kambarius), bet gali sumokė ti 15 USD už dieną ir gauti š eimos kambarį . Visą š į pokalbį lydė jo gana į tempta, neigiama atmosfera iš registratū ros darbuotojo pusė s, kuri su visa savo iš vaizda ir bendravimo maniera sakė „kaip jū s visi pavargote, š ie rusai nuolat kaž ko praš o ir net reikalauja. Turime atostogų sezoną , o jū s č ia lipate su savo lova. " Su sielvartu per pusę , mes vis tiek gavome elektroninius kambario raktus ir visa š eima persikė lė me į antrą pastatą , kuriame buvo mū sų kambarys.
Labai draugiš kas prievartautojas berniukas padė jo mums atneš ti daiktus, bet pirmą ir net antrą kartą jam nepavyko atidaryti mū sų numerio, nes neveikė duoti raktai. Prievartautojas atidarė mū sų kambarį savo universaliu raktu, mes atsineš ė me daiktus ir grį ž ome į registratū rą iš sprę sti š ios problemos. Registratū roje mums pakeitė raktus ir mes saugiai grį ž ome į kambarį . Tač iau š į kartą mums nepavyko patekti į savo kambarį , nes pakeisti rakteliai vė l neveikė . Dė l to registratū ros darbuotoja vaikš č iojo su mumis į kambarį su kitais rakteliais, kurie taip pat neveikė , ir tik jam pasikvietus į pagalbą specialiu programavimo į renginiu, po 10-15 minuč ių kankinimosi koridoriuje ant grindų , mū sų raktai staiga suveikė , aleliuja! ! !

Tuo nemalonios staigmenos nesibaigė.
Po poros dienų vakare norė jome iš gerti arbatos kambaryje (laimei buvo virdulys ir arbatos maiš eliai), bet virdulys NEVEIKĖ , tiesiog neį sijungė . Teko 22 valandą eiti į registratū rą kartu su virduliu jo pakeisti (juk atvykome į.5* vieš butį , kuriame a priori viskas turė tų veikti ir maloniai pabū ti š ioje nuostabioje š alyje). Registratū roje tas pats darbuotojas man pasakė „kodė l atneš ei virdulį? “, nes jis nieko negali padaryti, o tik priimti mano praš ymą dė l tolimesnio virdulio keitimo. Į mano klausimą „kada pakeis? “ jis atsakė , kad „dabar pakeis“, patikslinau „per valandą? “, man buvo atsakyta, kad „taip, per valandą pakeis“. Dė l to virdulys buvo pakeistas po dviejų dienų , kai porą kartų kreipiausi į registratū rą su š ia problema ir tuo momentu, mano laimei, prie registratū ros buvo kaž koks techninis darbuotojas, kuris man suteikė informaciją apie bū tinybė pakeisti virdulį.
Po valandos atė jo berniukas su kitu virduliu, bet ir jis neveikė . Berniukas iš ė jo ir po valandos grį ž o, galiausiai su veikianč iu virduliu.

Už uolaida vonioje prastai judė jo, nes dar prieš mums į ž engiant į kambarį ji nuš oko nuo volelio, kurio dė ka juda. Esame trys suaugę ir du maž i vaikai, todė l duš u naudojomė s gana daž nai ir bandė me už daryti š ią už uolaidą baisiu girgž dė jimu ir barš kė jimu. Bet į praš ymą pataisyti, registratū roje man atsakė tik paž adais, kaip ir dė l virdulio. Dė l to iš vykimo iš vieš buč io metu už uolaidos niekas netaisė.

Iš vykimo iš vieš buč io iš vakarė se maž as vaikas iš tepė vienos lovos paklodę , skambinome į registratū rą su praš ymu pakeisti paklodę , nes buvo naktis ir teks miegoti be paklodė s. Po penkto skambuč io į registratū rą su klausimu „kada pakeisime paklodes?
"gavome dar vieną paž adą , po kurio nusprendė me miegoti be paklodė s, nes nebuvo nei jė gų , nei noro eiti į registratū rą sprę sti š io klausimo. O ryte jau skridome namo.

Gidė mus perspė jo, kad jeigu mū sų skrydis neperkeltas ir iš vieš buč io paliekame naktį , tai vakare reikia į spė ti registratū rą , kad mums bus paruoš tos prieš pieč ių dė ž utė s su maistu, nes pusryč ių negauname. Š ią bandelę su pipiro gabalė liu ir turkiš ka deš ra, į vyniotą į maistinę plė velę , pavadinti „pietų dė ž ute“ neapverč ia liež uvis. Tai dar vienas į rodymas, kaip š io vieš buč io darbuotojai ir vadovybė elgiasi su savo turistais, kurių są skaita jie gyvena, ir su jų reputacija. (nuotrauka "pietų dė ž utė " priede).

Apie Tukaną:

Tokia š auni TUKAN vaikų klubų koncepcija, deja, liko tik koncepcija.
Klubas nedirbo vieš buč io teritorijoje, veikė taip, kad ten nesimatė nei vieno vaiko (galbū t jie sė dė jo š iuose spalvinguose namuose), bet paž iū rė ję į porą jų nematė me. ten suraskite animatorių ar vaikų . Pagal koncepciją animatoriai galė tų pritraukti, pakviesti vaikus į š į bū relį , nes jie pakvietė į vandens aerobiką , tinklinio ž aidimą . Deja, animatoriai nerodė jokio dė mesio „Toucan“ klubui. Todė l su dvejų metuku vaiku ė jome į š į bū relį tiesiog pasisupti ant sū pynių.10 minuč ių , nes vyriausiam sū nui, kuriam 8 metai, ten nebuvo ką veikti. Š iuo atž vilgiu visa iš girta š aunių TUKAN vaikų klubų koncepcija mums liko paslaptimi, nespė jome iki galo to patirti. Nors bendraudami su kitais vieš buč io turistais priė jome iš vados, kad daugelis atvykusių į š į vieš butį papuolė į TUKAN, o kaip vė liau paaiš kė jo, ten nieko nevyksta.

Apie skrydį:
Ekskursiją specialiai už sisakė me iš anksto, rinkdamiesi, kaip mums atrodė , gerus bilietus pirmyn ir atgal, kad galė tume visiš kai atsipalaiduoti 8 dienoms. Tač iau likus dienai iki iš vykimo suž inome, kad mū sų skrydis į Antaliją buvo perkeltas nuo 3 iki 14 valandos, o tai mums grė sė vienos dienos poilsio netekimu. Bet skrisdami atgal, netekome ir vienos poilsio dienos, nes vietoj 20 valandos skrydis buvo perkeltas į ankstesnį laiką.7 val.

Ž inoma, aš suprantu, kad lė ktuvai yra už sakomieji ir tiesiog neį manoma numatyti iš vykimo laiko, nes tai priklauso nuo daugelio faktorių .
аватар Elena642272
 •  keliavo prieš 6 metus
Įvertinimas 10.0
Registracija vyko gerai, teko palaukti kelias valandas. Kambariai tvarkingi, geri, viskas padaryta. Maistas normalus. Vieš butis yra pirmoje eilė je, tai buvo didelis pliusas. Pati vietovė graž i. Už vieš buč io yra parduotuvių . Gidas mums siū lė ekskursijas, bet mes jomis nepasinaudojome. … Dar ▾ Registracija vyko gerai, teko palaukti kelias valandas. Kambariai tvarkingi, geri, viskas padaryta. Maistas normalus. Vieš butis yra pirmoje eilė je, tai buvo didelis pliusas. Pati vietovė graž i. Už vieš buč io yra parduotuvių . Gidas mums siū lė ekskursijas, bet mes jomis nepasinaudojome. Vieš butyje nebuvo nieko ypatingo, kas galė tų nustebinti. Į vertinus kainos ir kokybė s santykį , vieš butis turi 10 balų iš.10.
Rodyti daugiau »


avataras tanyamyrka
prieš 9 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
avataras churkina84
ar man reikia susitarti tarptinkliniu ryšiu ar galiu nesunkiai gauti ir siųsti SMS į mobilųjį, o skambinti giminaičiams Ukrainoje kainuos brangiai?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
avataras churkina84
kur geriau ir ramiau 1 ar 2 pastate
prieš 10 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
avataras pesgov
Lovytės, vežimėlių nuoma, puodukas. Vanduo, pienas, sultys ir ar kambaryje yra el. virdulys.
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
avataras all-ba81
sakykit ar einam i alara kum viesbuti,ar paplūdimyje yra baras ar ne,o jei taip,tai mokama ar ne???ar rankšluosčiai paplūdimyje mokami ar ne?ir seifas kambaryje mokama ar ne? aciu
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
atstovas viešbučiai
avataras alarakum
‹ Viešbutis Miarosa Incekum Beach 5*
Traukos vietos
Alanijos tvirtovė
Įvertinimas 8.9
Turkija, Alanija
Architektūra, Istorija, Muziejai
Kleopatros paplūdimys
Įvertinimas 8.5
Turkija, Alanija
Gamta, Pliažai
Olimpo miesto griuvėsiai
Įvertinimas 10.0
Turkija, Alanija
Architektūra, Istorija

Отель расположен через дорогу от собственного пляжа. Построен в 2005 году, последняя реновация была проведена в 2019 году. Состоит из двух 6-этажных зданий. Отель подойдёт для экономичного спокойного отдыха.

Vieta Отель находится в 3 км от курортного поселка Авсаллар (Алания), в 23 км от г. Алания, в 100 км от аэропорта г. Анталья.
Paplūdimio aprašymas Собственный песчаный, в 150 м от отеля, через дорогу (есть подземный переход). Вход в море пологий. ​Пляжные полотенца — бесплатно. На пляже: бар в напитками и закусками, туалет.
 • ant jūros kranto
 • privatus paplūdimys
 • smėlio paplūdimys
 • gultai  FREE 
 • skėčiai  FREE 
 • paplūdimio rankšluosčiai
Viešbutyje

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, экскурсионное бюро, услуги консьержа, факс/ксерокопирование (платно), услуги по глажке одежды (платно), room service: круглосуточно (платно), Wi-Fi на территории отеля (бесплатно), Chill Out зона 18+ только для взрослых с баром, магазины с детским питанием и сувенирами.

2 открытых бассейна — открытый главный бассейн (184 кв.м, 150 см, глубина, открыт с 06:00 до 18:00), открытый релакс-бассейн (80 кв.м., 140 см, глубина, открыт с 06:00 до 18:00), аквапарк (150 кв.м. (110 см- глубина), 3 водные горки, открыты: 10:00-12:30- 14:00-17:00), 1 крытый бассейн без подогрева 40 м2.

Главный ресторан Sunny (вместимость 350 человек, есть летняя терраса);

Детский буфет Тукан (12:30 - 13:30; 19:00 - 20:00; на территории главного ресторана);

Ресторан A La Carte (турецкая кухня и рыбное меню на выбор; 19:00-21:30), бесплатное посещение ресторана 1 раз за весь период отдыха (по предварительному бронированию в службе Guest Relation).

Лобби-бар (круглосуточно);

Snack-бар (бар у главного бассейна, 14:30-18:30);

Бар на пляже (10:00-18:00);

Welcome бар (у бассейна, 10:00-17:00);

Диско-бар (23:00-02:00);

Chill out бар 18+, только для взрослых (круглосуточно);

​Десерт-бар (10:00-18:00).

 • restoranas
 • A la carte restaurant
 • kavinė/baras
 • atviras baseinas
 • vidinis baseinas
 • konferencijų salė/pokylių salė
 • automobilių stovėjimo aikštelė  FREE 
 • automobilių nuoma
 • saugus
 • nemokamas wi-fi
 • liftas
 • skalbiniai
 • kirpykla/grožio salonas
 • patalpos žmonėms su negalia
 • kambariai nerūkantiems
 • valiutos keitykla
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams Детский клуб TUI Тукан от 4 до 12 лет с анимацией на русском языке, детская дискотека, детский буфет Тукан, микроволновка, стерилизатор, блендер, чайник в свободном доступе 24 часа — в уголке мамы (бесплатно), 2 открытых детских бассейна (глубина 40 см). Бесплатный детский инвентарь (по запросу): коляска, кроватка, горшок, ванночка, подставка в ванной комнате и детское сиденье на унитаз. Детский Клуб TUI Тукан: Тукан Baby (от 0 до 4 лет) — услуги для малышей и их родителей: детское оборудование, уголок матери, стиральная машина, детское меню, игровое пространство в Тукан Kids. Тукан Kids (от 4* до 8 лет); Тукан Junior (от 8 до 12 лет).
 • vaikų baseinas
 • žaidimų aikštelė
 • vaikų klubas
 • vaikiškas meniu restorane
 • vaikiškos kėdutės restorane
 • vaikiška lovelė  FREE 
Pramogos ir sportas Бесплатно — турецкая баня, сауна, парная, аквааэробика, водное поло, баскетбол, степ, мини-футбол, теннисный корт с освещением, теннисный инвентарь (за депозит), стрельба из лука, дартс, бочче, пляжный волейбол, живая музыка, открытый кинотеатр. 2 водные горки. Платно — массаж, водные виды спорта на пляже.
 • vandens parkas ir čiuožyklos  FREE 
 • sauna/vonia/hamamas  FREE 
 • stalo tenisas  FREE 
 • teniso aikštelė  FREE 
 • tinklinis  FREE 
 • krepšinio aikštelė
 • futbolo aikštelė
 • sporto salė  FREE 
 • aerobika  FREE 
 • vandens veikla
 • diskotekų klubas  FREE 
 • animacija
 • ekskursijų organizavimas
Kambarių aprašymas

Всего 200 номеров:

140 Standard (30 кв.м, макс. 2 взр.+1 реб. или 2 взр., 1 комната, кровати: french bed 160*200+ 1 Sofa bed 140*200+ extra bed (раскладная кровать 90*190); ванная комната, балкон, вид на территорию).

35 Standard Sea View (30 кв.м, макс. 2 взр.+1 реб., или 2 взр., 1 комната, кровати: french bed 160*200+ 1 Sofa bed 140*200+ extra bed (раскладная кровать 90*190); 1 комната, ванная комната, балкон, вид на море).

21 Standard Bunkbed (30 кв.м, однокомнатный номер, макс. 2 взр.+2 реб., кровати: french bed 160*200+ 1 bunkbed 100*190+ sofa bed 140*200; балкон, вид на территорию)

20 Family (35 кв.м, 2 взр.+2 реб. или макс. 4 взр., 2 комнаты, межкомнатная дверь, кровати: french bed 160*200 + 1 Sofa bed 140*200+ extra bed (раскладная кровать 90*190); ванная комната, балкон, вид на территорию).

Kambariuose

Ванная комната, фен, халаты и тапочки для взрослых, центральный кондиционер, ТВ (русские и украинские каналы), телефон (платно), Wi-Fi (бесплатно), сейф в номере (бесплатно), мини-бар (бесплатно при заезде: прохладительные напитки, далее заполняется водой), чайник и набор для приготовления чая и кофе (бесплатно), утюг и гладильная доска (бесплатно, по запросу на ресепшен), балкон, уборка номера и смена полотенец (ежедневно), смена постельного белья (3 раза в неделю), room service: круглосуточно (платно).

 • vonia / dušas
 • Plaukų džiovintuvas
 • šlepetės ir chalatas
 • saugus  FREE 
 • oro kondicionierius
 • kabelinė/palydovinė televizija
 • plazminis televizorius
 • telefonas $
 • internetas wi-fi
 • arbatos/kavos virimo aparatas  FREE 
 • balkonas/terasa
Adresas İncekum Mah. Dr. Ülkü Güney Bulvarı No.52, 07470 Alanya, Antalya, Turkey
Telefonai: Tel: +90 (242) 517 01 01, +90 (242) 745 04 96
Fax: +90 (242) 517 01 03
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Miarosa Incekum Beach
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчаный пляж. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
Вы можете прекрасно провести время за игрой в баскетбол, футбол. В отеле есть водные развлечения. О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. В ресторане есть отдельное детское меню или зона с детским питанием. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.