Klausimai apie BankokasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Bankokas
Labai norėjau aplankyti šią šventyklą, bet vienoje iš rugsėjo mėnesio apžvalgų aptikau tokią informaciją
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ar galite man pasakyti, kur galima nusipirkti ekskursijų Bankoke už gerą kainą? Domina Karališkieji rūmai, vakarienė Baiyoke Skye ir vakarienė Praia upėje.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Gal galit pasakyti kiek dabar kainuoja bilietas i okeanariuma?Ar toli nuo Adriatic Palace viesbucio?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Mieli ekspertai, pasidalinkite įspūdžiais, kuris iš šių parkų patiks ir suaugusiems, ir 13 metų mergaitei. Jie girdėjo apie baseiną su dirbtine banga Siamo parke ir kas dar kalba jo naudai (ar Svajonių pasauliui). Iš anksto dėkoju už patarimą!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Būsiu BKK 1 dieną, labai noriu aplankyti Nong Nooch. Sakykit, plizai, kiek ten gali kainuoti taksi, o gal yra koks pigesnis variantas viešuoju transportu?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Kas įtraukta į kelionių paslaugą?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Bankoke būsime tik 2 naktis. Spalio 6 dieną atvykstame apie 10 val., o iš viešbučio išvykstame spalio 8 d. ryte Patajoje. Bankoke apsistojame ARNOMA 4 * viešbutyje, esančiame priešais Centrinį pasaulį, kitapus kelio. Į Tailandą vykstame pirmą kartą ir vykstame savarankiškai, t.y. nesame prisirišę prie jokios turistų grupės ir vaikštome patys! Ir mes nežinome, kur eiti ir kaip ten patekti! Mums reikia jūsų pagalbos, PRAŠOME! apytikslis planas.... pirma diena - okeanariumas, apsipirkimas, dviracio dangaus bokštas. antra diena - karališkieji rūmai, smaragdinio Budos šventykla, Wat Po šventykla su Gulinčio Budos figūra.. Na, kažkas tokio! Aš nesu ekspertas ... jei kažkas negerai, pataisykite mane ... aš tik UŽ! Ir apskritai, duokite praktinių patarimų apie Bankoką .... kur eiti!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 14 atsakymų
Domina ekskursijos į Ajutają, ilgų kaklų kaimą ir Wat Yan bei Khao Yai nacionalinį parką. Kas buvo šiose vietose, pasakykite, kaip geriausia vykti į ekskursiją (ir kur pigiau nusipirkti ekskursijas) ar savarankiškai ( ir kaip ten patekti) Iš anksto dėkoju
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Būsime Bankoke 4 dienas, patarsime ką įdomaus aplankyti, į kokias ekskursijas galima vykti iš Bankoko?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
liepos gale planuoju 2 dienas Bankoke: 22 atvykstame trise ir dar 4 zmones atvyksta 23 d. 24 skrendame toliau. Padėkite suplanuoti ekskursijas šioms 2 dienoms: ar reikia sutaupyti laiko 22 pagrindinėms Bankoko lankytinoms vietoms, taip pat 21? Sergejus
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki, pasakykite ką ir kur galite aplankyti Bankoke, mes su vyru turėsime ekskursiją, iš kurios 2 dienas būsime Bankoke, kur nueiti ir kaip ten pramogauti? Dėkoju
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 38 atsakymų
Sužinojau, kad Bankoke, be Siamo parko, yra dar du - Fantasy Lagoon ir Leoland, kurį geriau aplankyti, jei jau buvote Siamo parke ????
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kaip ten nuvykti savarankiškai? Kiek kainuoja taksi ir įėjimas? Ar jums apskritai patiko parkas?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Būsime Bankoke dvi dienas.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Šis restoranas įsikūręs pačiame Bankoko centre ant dangoraižio stogo. Pasakykite man, kaip ten patekti ir kiek kainuoja vidutinė vakarienė dviems.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
GEGUŽĖS MĖN. PRADŽIA VYKAUJAU Į TAILANDĄ. KAS DABAR GRĮŽTA, KAIP SITUACIJA BANGKOKE?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai