Klausimai apie BankokasApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Bankokas
P.S. Tiksliau, mane domina korėjiečių kalba, taip pat Sephora ir NYX.
prieš 5 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
prieš 8 metus  •  12 prenumeratorių 15 atsakymų
Merginos, kurios matė ar nusipirko Aura Swarovski kvepalus Duty Free Bankoke, kiek jie kainuoja?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Dar vienas klausimas! Priminsiu, kad turime kombinuotą turą, Puketas-Bankokas /dvi dienos atgal/. Kur mums geriau, pelningiau pirkti vaisius? O ko geriau neimti? Turiu galvoje, pristatyti įprastu pristatymu, kad jie neišnyktų. Kažkas rašo, kad pakuoja turguje, kažkas pataria pirkti plastikinę tarą... O kur turguje Bankoke ar Pukete bus pigiau? Iš anksto dėkoju!!!
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki! Lapkričio 19 dieną vykstame į Tailandą. Ekskursija kombinuota, grįžtant gruodžio 1-2 dienomis būsime Bankoke / viešbutis dar nežinomas /. Pasakyk man prekybos centrus, kur galima nusipirkti nebrangių, bet kokybiškų daiktų. Apžvalgose skaičiau apie BigS. BigS nėra tas pats, kas mūsų „Lenta“ ar „OK“? O turgūs? Skaičiau, kad negalite išmatuoti dalykų pagal Chatu Chucką, kaip tai yra? Apskritai, prašau, pasakykite man ką nors optimalaus, kur vyksta dauguma mūsų turistų. Nes nenorite skubėti per visą Bankoką! Vieną dieną planuojame ekskursijas, o kitą – apsipirkti.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Prašome kas nors žinoti, kas vyksta arba kas gali vykti Thai NG Bankoke. Ar dirbs prekybos centrai ir turgūs? Apie tai, kad pilamas vanduo, o ne tik vanduo, skaičiau visus iš eilės. O kaip tada apsipirkti? Jūs nevaikščiosite šlapias ir purvinas. Bet vis dėlto planuoju tuo metu ten būti.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Noriu nusipirkti kosmetikos ir kvepalų. Sakykite, kur kainos yra pigesnės: Duty free parduotuvėse Domodedovo oro uoste ar Duty free parduotuvėse Bankoko oro uoste?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Skaičiau daug atsiliepimų ir patarimų, bet viskas taip prieštaringa, kad net pati nesupratau, KUR dar galima gerai apsipirkti. Butai ir prekės ženklai mažai domina, svarbiausia, kad kokybė ir kaina atitiktų. Prašome patarti ir pasidalinti savo patirtimi.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Norime vaikams nupirkti rūbelių ir žaislų. Sakykite, kur ir kokios kainos maždaug vaikiškoms prekėms? Dėkoju
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Draugai, labas vakaras! Turiu tau 2 klausimus: 1) kur sostinėje galima gerai apsipirkti? Mane domina miesto centras (Bankoko rūmų rajonas), viskas įdomu nuo apsipirkimo - batai, drabužiai. Ir kad jis nebūtų labai brangus, bet kokybiškas, o ne kaip Patajoje))) Maudymosi kostiumėliai už 100 batų, žinoma, yra geri, bet juos reikia nusipirkti iš karto 10)))) 2) Mane taip pat domina pramogos, bet ne šis standartinis komplektas - šventyklos-pasiplaukiojimai naktiniu laivu, o kažkas kita, dar nematyto. Gal kas iš jūsų lankėsi „Senoviniame mieste“? Arba kinų kvartalas? Ar kažkas kita? Prasau pasidalinti!
prieš 14 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Greitai važiuosiu į Tailandą, ar galite pasakyti, kur rasti motociklų parduotuvę? Dėkoju! Pagarbiai Genadijus.
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai