A.S. Lisboa Hotel 3*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 10.010
pagrįstas
1 apžvalgos
10.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
10.0 Grynumas
9.0 Mityba
10.0 Infrastruktūra
Viešbutis yra istoriniame Lisabonos centre. Šis viešbutis yra šalia Fonti Luminosa parko, 50 metrų nuo Alameda metro stoties. Visai šalia viešbučio yra prekybos centras ir butikai. „As Lisboa“ viešbutis svečius priima nuo 1993 m., viliojantis savo Liberty architektūra. Idealiai tinka verslo kelionėms, taip pat pažintinėms kelionėms.Daugiau →
аватар 86jjj
 •  keliavo prieš 1 mėnuo
Įvertinimas 10.0
Labai dž iaugiuosi gyvenimo są lygomis ir nuostabiu vaizdu į Sao Jorge pilį , kuris mane iš kart suž avė jo. Už sakydamas vieš butį papraš iau graž aus vaizdo ir jis man buvo pristatytas. Apskritai vertinu š į vieš butį už (1) labai dė mesingą ir mandagų personalą , (2) metro stotį (raudonos ir ž alios linijos) ir autobusų stoteles, esanč ias prie pat vieš buč io, iš kurių lengva pasiekti oro uostą , traukinių stotis ir istorinis Lisabonos centras , (3) pusryč iai gana geri ir skanū s, (4) kavos aparatas, kava, arbata, cukrus, vanduo kasdien nemokamai kambaryje, (5) greitas bevielis internetas, (6) kambario dydis, taip pat yra vieta rytinei mankš tai, ( 7) ankstyvi pusryč iai 7 val. … Dar ▾ Labai dž iaugiuosi gyvenimo są lygomis ir nuostabiu vaizdu į Sao Jorge pilį , kuris mane iš kart suž avė jo. Už sakydamas vieš butį papraš iau graž aus vaizdo ir jis man buvo pristatytas. Apskritai vertinu š į vieš butį už (1) labai dė mesingą ir mandagų personalą , (2) metro stotį (raudonos ir ž alios linijos) ir autobusų stoteles, esanč ias prie pat vieš buč io, iš kurių lengva pasiekti oro uostą , traukinių stotis ir istorinis Lisabonos centras , (3) pusryč iai gana geri ir skanū s, (4) kavos aparatas, kava, arbata, cukrus, vanduo kasdien nemokamai kambaryje, (5) greitas bevielis internetas, (6) kambario dydis, taip pat yra vieta rytinei mankš tai, ( 7) ankstyvi pusryč iai 7 val.
Buvau apgyvendinta 6 aukš te ir manę s netrukdė nei baro, nei metro sklindantis triukš mas, ? ? kaip pastebi kai kurie sveč iai. Mane taip pat maloniai nustebino sveikinimo gė rimas: jū sų pasirinkta ginjinha ar sultys.
Taigi vieš butis tikrai yra 10. Dar kartą norė č iau atkreipti dė mesį į personalo draugiš kumą.
Rekomenduoju pirmą kartą atvykstantiems į Lisaboną , kad galė tumė te greitai ir centralizuotai pasiekti viską , ką reikia pamatyti.
Вид из номера на замок. Номер твин. Номер твин.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Jeronimo vienuolynas
Įvertinimas 9.0
Portugalija, Lisabona
Architektūra, Religija
Šventojo Jurgio pilis
Įvertinimas 9.0
Portugalija, Lisabona
Architektūra, Gatvės, aikštės, apžvalgos aikštelės
Paminklas Luisui de Camõesui
Įvertinimas 9.0
Portugalija, Lisabona
paminklai ir paminklai

Отель располагается в историческом центре Лиссабона. Этот отель расположен рядом с парком Фонти-Луминоза, в 50 метрах от станции метро Alameda. Непосредственно около отеля находятся торговый центр и бутики. As Lisboa Hotel принимает гостей с 1993 года, завлекая архитектурой в стиле либерти. Идеален для делового путешествия, а также для экскурсионной поездки.

Vieta Отель A.S. Lisboa находится в 3 км от замка Святого Георгия и в 6 остановках на метро от района Байша и Парка наций. Расстояние до международного аэропорта Лиссабона Портела составляет менее 5 км.
Viešbutyje

С 07:00 до 10:30 в отеле сервируется обильный завтрак «шведский стол», состоящий из нескольких видов булочек и пирожных, мясного ассорти, различных сыров и свежих фруктов. Гостям отеля A.S. Lisboa предлагается приветственный чай. В баре можно отдохнуть с послеобеденным напитком.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • konferencijų salė/pokylių salė
 • automobilių nuoma
 • nemokamas wi-fi
 • liftas
 • skalbiniai
 • kambariai nerūkantiems
 • vėlyvas išvykimas
 • valiutos keitykla
 • bankomatas
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams
Pramogos ir sportas
 • ekskursijų organizavimas
Kambarių aprašymas

3-звездочный As Lisboa Hotel включает 75 номеров с видом на сад. Отель предоставляет комфортабельные номера, включая Специальный трехместный номер, Стандартный полулюкс и Специальный номер Твин. При создании номеров в стандартном стиле использовали паркетный пол, кроме того, имеются собственные ванные комнаты с душем, ванной и биде.

Kambariuose

К услугам гостей номера со спутниковым телевидением, оформленные в теплых тонах. Из некоторых номеров открывается вид на реку Тахо. Представлены сейф для ноутбука,мини-бар, индивидуальный кондиционер, бесплатный Wi-Fi и шкаф.

Adresas Avda. Almirante Reis 188, 1000-055, Lisboa, Portugal
Telefonai: +351 21 842 9360
Interneto svetainė: A.S. Lisboa Hotel
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.