Grand Palazzo Villa 4*– Atsiliepimai

3
Įvertinimas 5.010
pagrįstas
3 apžvalgų
6.9 Skaičius
1.3 Aptarnavimas
3.2 Grynumas
1.1 Mityba
3.2 Infrastruktūra
Vila yra ramioje Budvos vietoje, netoli prekybos centro, picerijos, kavinių, restoranų ir parduotuvių. Vila įkurta 2011 m. Paskutinė renovacija buvo atlikta 2013 m. Tinka šeimyniniam ir jaunimo poilsiui.Daugiau →
аватар brovdoc
 •  keliavo prieš 10 mėnesių
Įvertinimas 5.0
Vieš butį rekomendavo kelionių organizatorius. Pervež imas autobusu Kijevas-Budva. Atvykus ir atvykome anksti 9:30, pasigirdo š ū viai, į sikū rė me net kiek anksč iau nei 14:00, kaž kur apie 12:00 val. Kadangi laukiau fojė , mač iau iš keldinimo procesą (iki 10:00 val. … Dar ▾ Vieš butį rekomendavo kelionių organizatorius. Pervež imas autobusu Kijevas-Budva. Atvykus ir atvykome anksti 9:30, pasigirdo š ū viai, į sikū rė me net kiek anksč iau nei 14:00, kaž kur apie 12:00 val. Kadangi laukiau fojė , mač iau iš keldinimo procesą (iki 10:00 val. ) ir kambarių paruoš imą registracijai. Turiu dvivietį kambarį , mano pagrindinis reikalavimas yra balkono buvimas, nes rū kau, ir apskritai, vakare sė dė ti, grož ė tis vaizdais ir t. t.
Kambaryje didelė lova, minkš tas spyruoklinis č iuž inys, keli naktiniai staleliai (atsidarius vieną stalč ių buvo š iukš lių , trupinių ) - todė l nusprendž iau nenaudoti stalč ių , o viską iš dė lioti ant pavirš iaus, ten nė ra daug dalykų. Taip pat yra didelė į montuota spinta su lentynomis iš klotos romeriais, yra keletas nenuimamų pakabų. Maž as š aldytuvas, kuriame buvo net ledo formelė, nors palaikai irgi plū duriavo pelė sis, tikiuosi, ))) sū ris. Virdulys, du puodukai ant š aldytuvo. Ploč iaekranis televizorius, yra net ukrainietiš ki kanalai -1+1 ir Expresso.
Vonios kambarys labai kompaktiš kas, dalis skirta pailgam trikampiui duš ui, plač iausia vieta 30 cm, senovinis plaukų dž iovintuvas, pjedestalinė kriauklė ir "sosto" tualetas. Viskas š varu, iš skalbta.
Po kelionė s norė jau nusiprausti po duš u, karš tas vanduo be problemų , man paliko 2 buteliukus š ampū no ir 2 gabalė lius muilo. Dabar yra problema su rankš luosč iais - jie gana nutrinti kraš tuose, kaip pakraš č iai. Na, gerai, galvoju, gal jie skubė jo kraustytis, bū na.
Noriu pridurti, kad rankš luosč iai keič iami kasdien, nors rankoms duoda 1 rankš luostį , maž ą . Kas antrą dieną susidurdavau su vidutiniu rankš luosč iu, tai yra geras rankoms, kitą dieną - vidutinis. Kaž kaip...
Patalynė dar nepakeista, tikiuosi pakeis.
Taip pat patalpoje yra š iukš liadė ž ė , iš kurios teoriš kai š iukš les reikė tų iš neš ti, bet š iandien turė jau staigmeną – palikau nedidelį kiekį š iukš lių – plastikinį butelį vandens, tuš č ią pakelį cigareč ių . ir keli kvitai, o virš uje manę s laukė.2 nuorū kos. SIURPRIZAS.
Balkonas – dvi kė dė s, stalas – iš esmė s viskas atitinka vieš buč io foto. Bet ir č ia netikė tumo peleninė neplaunama, visai ne.
Wi-Fi silpnas, periodiš kai netraukia. Atskirai nė ra garso izoliacijos. Girdisi, kaip koridoriuje vaikš to ž monė s, už sienos kaimynai, skleidž iasi kanalizacijos sistemos garsai.
Noriu pasakyti, kad vieš butis neatitinka deklaruotų.4 ž vaigž duč ių , daugiau č ia nevaž iuosiu.
аватар aaandronoff
 •  keliavo prieš 9 metus
Įvertinimas 8.0
2015 metų rugpjū č io mė nesį ilsė jomė s Budvoje. Apsistojome dviejuose vieš buč iuose, iš kurių vienas yra Grand Palacio. 4-ame aukš te esantis 404 kambarys yra erdvus su balkonu, virtuvė le ir valgomojo zona. Kambaryje nauji baldai, LCD su daugybe kanalų (daugiau nei 160), mikrobangų krosnelė , š aldytuvas, virdulys, kriauklė , kaitlentė , kondicionierius, plaukų dž iovintuvas vonioje, spinta, 2 komodos, mini seifas, 2 lovos, duš as vonioje. … Dar ▾ 2015 metų rugpjū č io mė nesį ilsė jomė s Budvoje. Apsistojome dviejuose vieš buč iuose, iš kurių vienas yra Grand Palacio. 4-ame aukš te esantis 404 kambarys yra erdvus su balkonu, virtuvė le ir valgomojo zona. Kambaryje nauji baldai, LCD su daugybe kanalų (daugiau nei 160), mikrobangų krosnelė , š aldytuvas, virdulys, kriauklė , kaitlentė , kondicionierius, plaukų dž iovintuvas vonioje, spinta, 2 komodos, mini seifas, 2 lovos, duš as vonioje. Kambario ir visos vilos apdaila nė ra pigi, yra keletas apš vietimo variantų , gera langų ir sienų garso izoliacija. Virš uje atviroje terasoje nedidelis graž us baseinė lis, dar aukš č iau – apž valgos aikš telė . Priė mimo merginos draugiš kos ir svetingos, kasdien valo ir rankš luosč ius keič ia, dė l lovos než inau - praleidome tik 3 naktis. Wi-Fi apač ioje registratū roje.
Kavinė s viloje nė ra, valgė me pagal kelionių organizatoriaus pasiū lytą pusryč ių -vakarienių sistemą netoliese esanč ioje Disney kavinė je. Tai visai priimtina nebrangiam maitinimui, nors turint tokią virtuvę kambaryje galima pasiimti bilietą be maitinimo ir pavalgyti restoranuose bei retkarč iais gamintis kambaryje (visi reikalingi indai taip pat yra). Apskritai man viskas labai patiko, rekomenduoju.
P. S. Jei kas gali sugadinti likusį raš omojo stalo, lifto ir interneto trū kumą kambariuose, taip pat pamaž u besileidž iantį vandenį duš e - sė sk namie arba važ iuok į vieš butį kur kas brangiau su liftu ir 20x100m baseinu (kodė l tada skristi į jū rą ? ).
Бассейн на крыше Ключи от номера Вид с балкона Кровать Миникухня
аватар angelinauek
 •  keliavo prieš 11 metus
Įvertinimas 3.0
Laba diena visiems, kurie skaito mano apž valgą . Š ioje viloje, kaip minė ta, ilsė jomė s liepos pabaigoje. Renkantis nakvynę buvo atsiž velgta į vieš buč io grož į ir vietą . Iš kart iš esmė s: 1. mergina registratū roje labai maloni ir maloni, bet nieko než ino ir niekuo negali padė ti, greič iausiai tiesiog neturi patirties. … Dar ▾ Laba diena visiems, kurie skaito mano apž valgą . Š ioje viloje, kaip minė ta, ilsė jomė s liepos pabaigoje. Renkantis nakvynę buvo atsiž velgta į vieš buč io grož į ir vietą . Iš kart iš esmė s: 1. mergina registratū roje labai maloni ir maloni, bet nieko než ino ir niekuo negali padė ti, greič iausiai tiesiog neturi patirties. 2. Apgyvendino mus grazioje patalpoje (jei nekreipsit demesio i sienu kysancius laidus) Nr. 408. NIEKAM NEREKOMENDUOJU!!!! ! ! Neveikia oro kondicionierius, o tai nepakeliama per karš tį! ! ! Balkone, kuriame pusryč iavome, nuo gretimo stogo į tave ž iū ri arba nesipraususios valytojos, arba benamiai. . . nesuprantama, bet erzina! Nakč iai atidarius balkoną - triukš mas, juokas, nes vilos visai netoli ir kai kurios keliasi 6 ryto ! ! Mū sų praš ymas į registratū rą pakeisti numerį buvo atmestas, neva viskas buvo už imta, o atvykus kuratorei iš karto be problemų pasakė , kad rytoj bus perkelta (ne be pasipiktinimo, manau, savininkas, kuris pradė jo paplepė jo sava kalba su kuratoriumi, piktinosi, neva esame iš rankū s, kad jau į sikū rė me bute) 4. Perkė lė mus į naują kambarį.410. Pora. 2 atskiros lovos, persikraustė me, tai sukė lė nepatogumų . 5. Š aldytuvas torohtel ir dieną bei naktį be perstojo. Naktį jie iš neš ė jį į balkoną ! ! 6. Nors rankš luosč iai buvo keič iami kiekvieną dieną , patalynė niekada nebuvo liesta, lovatiesė je buvo skylė!!! ! ! 7. Iš sienų vis dar kyš ojo laidai. 8. Matė si dryž iai nuo "potvynio kampe" 9. Girdisi kelių triukš mas, nes balkono durys nedera viena prie kitos - katė galė s iš lį sti pro plyš ius! ! ! Ž odž iu, smagios atostogos. Vieš butis netraukia 4 *!!!!! ! !


avataras tatosha63
Netrukus ilsėsiuosi Budvoje
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Mikalojaus sala
Įvertinimas 9.8
Juodkalnija, Budva
Aktyvus poilsis, Gamta, Pliažai
Yaz paplūdimys
Įvertinimas 9.5
Juodkalnija, Budva
Gamta, Pliažai
Žaliasis turgus
Įvertinimas 10.0
Juodkalnija, Budva
Apsipirkimas

Вилла расположена в тихом районе города Будва, поблизости от супермаркета, пиццерии, кафе, ресторанов и магазинов. Вилла была основана в 2011 году. Последняя реновация проводилась в 2013 году. Подходит для семейного и молодежного отдыха.

Vieta Расстояние до аэропортов: 24 км (аэропорт г.Тиват), 64 км (аэропорт г.Подгорица), 92 км (аэропорт г.Дубровник).
Paplūdimio aprašymas Пляж «Словенска Плажа» в 600 м от виллы.
 • 3 ir toliau
 • miesto paplūdimys
 • smėlio ir akmenukų paplūdimys
Viešbutyje

Ресторан с террасой, аперитив-бар, открытый бассейн на крыше отеля, бесплатные лежаки и зонты у бассейна, гараж.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • atviras baseinas
 • automobilių stovėjimo aikštelė
 • automobilių nuoma
 • saugus
 • nemokamas wi-fi
 • skalbiniai
 • kambariai nerūkantiems
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams
 • vaikiška lovelė
Kambarių aprašymas

Всего 30 номеров.

Kambariuose

Кондиционер, сейф, телефон, набор для приготовления чая и кофе, холодильник, кабельное телевидение, чайник, фен, душ/туалет, балкон / терраса, в номерах Студио есть мини-кухня. Ежедневная уборка. Смена полотенец по запросу. Смена постельного белья раз в три дня или по запросу.

Adresas IV Proleterske, 85310 Budva, Montenegro
Telefonai: +382 33 68 06 80
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Grand Palazzo Villa
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчано-галечный пляж.
Какие возможности для детей есть в отеле?
По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).