Becici Lux Villa 4*– Atsiliepimai

6
Įvertinimas 9.310
pagrįstas
6 apžvalgų
№2 viešbučio reitinge Becici
9.9 Skaičius
9.7 Aptarnavimas
9.8 Grynumas
9.6 Mityba
9.7 Infrastruktūra
Vila yra Becici kaime. Naujas modernus pastatas 2013 m. Tinka tiek jaunimui, tiek šeimoms.Daugiau →
аватар zay.norniy
Keisdami patekome į Becici Lux, į.4 asmenų apartamentus. Modernus kelių aukš tų pastatas. Labai erdvu, patogios są lygos, graž us vaizdas į jū rą . Yra visi maisto ruoš imui reikalingi indai – puodai, keptuvė s, lė kš tė s, stalo į rankiai, puodeliai ir stiklinė s. … Dar ▾ Keisdami patekome į Becici Lux, į.4 asmenų apartamentus. Modernus kelių aukš tų pastatas. Labai erdvu, patogios są lygos, graž us vaizdas į jū rą . Yra visi maisto ruoš imui reikalingi indai – puodai, keptuvė s, lė kš tė s, stalo į rankiai, puodeliai ir stiklinė s. Š aldytuvas veikia gerai, Wi-Fi, visada yra karš tas vanduo.
Tylu, kelio beveik nesigirdi. Netoliese nė ra triukš mingų klubų ir restoranų . Liftas veikia. Iki prekybos centro 5 minutė s, kur visko galima į sigyti, o pirktą mė są net nemokamai kepa ant grotelių . Iki jū ros nueiti per 1 linijos vieš buč ių teritoriją už trunka 10 minuč ių . Grį ž ti atgal kai kam gali bū ti sunkiau, nes kyla į kalnė . Tač iau visos vilos yra ant š laitų , todė l tai ne minusas, o kraš tovaizdž io ypatybė s. Su dviem paaugliais streso nebuvo, mė gstame judė ti.
Jie vaikš č iojo po Budvą ir padarė iš vadą , kad Beč ić i yra geresnis. O pramogų reikia – Budva visai netoli, 20 minuč ių tuneliu kalne.
Dabar č ia leidž iame paskutines poilsio dienas ir esame labai patenkinti.
Ypač noriu atkreipti dė mesį į savininkę Tanya, ji akimirksniu atsako į klausimus (anglų kalba), padeda visais sunkumais, pataria. Taigi, jei už sukate ir kaž kas jums netinka – ji daro viską , kad problema bū tų paš alinta, kad sveč iams bū tų patogu. Pasiilgome Jū sų , su malonumu grį š ime.
аватар Summermood
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 8.0
Viskas puiku, viskas š alia, parduotuvė s, vaistinė , jū ra, vaizdas iš balkono nuostabus, š vara, tvarka, labai malonu bū ti kambaryje. Taip, naktį girdisi garsai iš kitoje gatvė s pusė je esanč io baro, kuris dirba nuo 23:00 iki 05:00. Kai balkonas už darytas, tai beveik nesigirdi. … Dar ▾ Viskas puiku, viskas š alia, parduotuvė s, vaistinė , jū ra, vaizdas iš balkono nuostabus, š vara, tvarka, labai malonu bū ti kambaryje.
Taip, naktį girdisi garsai iš kitoje gatvė s pusė je esanč io baro, kuris dirba nuo 23:00 iki 05:00. Kai balkonas už darytas, tai beveik nesigirdi. Karš ta nebuvo, net kondicionierius neį jungtas.
Apskritai - viskas gerai! ! !
Tikrai yra ir daugiau pliusų !
аватар valentina_Don
 •  keliavo prieš 6 metus
Įvertinimas 2.0
Pailsė jau su vyru rugsė jo 17 d. Argumentai už : Kambaryje modernus remontas, nauji baldai, virtuvė , indai, š varus, patogus, valomas kiekvieną dieną , kas 3 dienas buvo keič iama lova, rankš luosč iai. Minusai: beveik visą naktį po langais groja labai garsi muzika. … Dar ▾ Pailsė jau su vyru rugsė jo 17 d. Argumentai už : Kambaryje modernus remontas, nauji baldai, virtuvė , indai, š varus, patogus, valomas kiekvieną dieną , kas 3 dienas buvo keič iama lova, rankš luosč iai. Minusai: beveik visą naktį po langais groja labai garsi muzika. Miegas neį manomas. Š lykš č ių balsų , kurie nepakliū davo į natas, teko klausytis iki 5 ryto.
аватар filicat77
Maloni vieta prie jū ros, bet visus pliusus nustelbia negalė jimas miegoti naktimis: po langais labai garsiai dirba naktinis karaokė s baras, Torine už eiga. Garsumo pikas patenka į laikotarpį nuo 3 iki 5 ryto, ir net labai pavargę vaikai prabudo ir verkė nuo š ios oros, jau nekalbant apie suaugusiuosius, kurie visiš kai nemiegojo visą poilsio savaitę (ir tai su sandariai už daryti langai! ) Jie bandė susisiekti su policija, ten mums pasakė "atsipraš au, kad gyvenate netoliese". … Dar ▾ Maloni vieta prie jū ros, bet visus pliusus nustelbia negalė jimas miegoti naktimis: po langais labai garsiai dirba naktinis karaokė s baras, Torine už eiga. Garsumo pikas patenka į laikotarpį nuo 3 iki 5 ryto, ir net labai pavargę vaikai prabudo ir verkė nuo š ios oros, jau nekalbant apie suaugusiuosius, kurie visiš kai nemiegojo visą poilsio savaitę (ir tai su sandariai už daryti langai! ) Jie bandė susisiekti su policija, ten mums pasakė "atsipraš au, kad gyvenate netoliese". Į domiausia tai, kad, matyt, už eigos ir brangių butų savininkas yra vienas ir tas pats asmuo (butus valdo jo giminaitė ). Neturiu ž odž iu(((
аватар melnik65
 •  keliavo prieš 9 metus
Įvertinimas 8.0
Gera diena! Š į vieš butį pasirinkau nepaisydamas ankstesnė s apž valgos ir nepasigailė jau!! ! Na, pirma, tai ne vieš butis, o namas su apartamentais, kurių virš utinį aukš tą nusipirko labai nuostabi, visada besiš ypsanti ir draugiš ka mergina. … Dar ▾ Gera diena! Š į vieš butį pasirinkau nepaisydamas ankstesnė s apž valgos ir nepasigailė jau!! !
Na, pirma, tai ne vieš butis, o namas su apartamentais, kurių virš utinį aukš tą nusipirko labai nuostabi, visada besiš ypsanti ir draugiš ka mergina. Namas tikrai naujas ir, mano nuomone, negyvenamas (iš skyrus virš utinį aukš tą ), puikus remontas ir baldai, viskas š varu (valymas ir rankš luosč ių keitimas kas 3 dienas) ir jauku. Balkonas su nuostabiu vaizdu į jū rą ir kalnus (tai retenybė š ioje srityje). Yra minimalus patiekalų komplektas, bet visada galima kreiptis į š eimininkę , jei ko nors trū ksta (ji sureaguoja akimirksniu). Vieno vonios kambario są skaita dviejų kambarių bute, manau, tai visai logiš ka. Kalbant apie diskoteką , pasakysiu, kad ji netrukdė nei man, nei mano š eimai. Mano tė vai dė l savo amž iaus gana š viesiai miega, bet net ir pabudę naktį iš kart apsivertė ir už migo : ) Jei kas už miega tik visiš koje tyloje, tuomet galima už daryti langus ir į jungti orą kondicionierius bus). Arba mano patarimas: iš sirinkite tinkamus gė rimus vakarui! ! ! : )))) Gerų atostogų.. .
аватар adcsonya
 •  keliavo prieš 10 metus
Įvertinimas 3.0
Nauja vila, pastatyta 2013 m. Puikū s butai su naujais baldais. Dė l butų klausimų nė ra! Viskas gerai. Vienintelis dalykas dviejų kambarių apartamentuose (Vienas miegamasis) yra oro kondicionavimas tik svetainė je (iš einamajame kambaryje), kuris nė ra labai patogus ir tvanku su už daromis durimis. … Dar ▾ Nauja vila, pastatyta 2013 m. Puikū s butai su naujais baldais. Dė l butų klausimų nė ra! Viskas gerai. Vienintelis dalykas dviejų kambarių apartamentuose (Vienas miegamasis) yra oro kondicionavimas tik svetainė je (iš einamajame kambaryje), kuris nė ra labai patogus ir tvanku su už daromis durimis. Tač iau pagrindinis trū kumas yra naktinis klubas tiesiai po vila. Kuris priklauso vilos savininkui ir dirba nuo 23:00 iki 05:00 ryto! Muzika tikrai nė ra garsi, ją girdi net už darius langus. Todė l nematau priež asties atsipalaiduoti š ioje viloje! Visas komfortas dieną virsta koš maru naktį . Visi skundai (net ir Turizmo ministerijai) yra nenaudingi! Jie turi leidimą klubui. Tač iau miegoti naktį š ioje viloje labai problematiš ka! niekam nepatariu! Visi č ia gyvenantys sustoja iš než inojimo!


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Вилла расположена в поселке Бечичи. Новое современное здание 2013 года. Подходит как для молодежного, так и для семейного отдыха.

Vieta 50 м от почты. 100 м от ближайшего магазина, аптеки. 2 км от Будвы.
Paplūdimio aprašymas Пляж в 350 м.
  • 3 ir toliau
Viešbutyje

Апартаменты находятся на пятом этаже, лифт, паркинг(бесплатно). Уборка и смена полотенец — каждый третий день, смена постельного белья – через семь дней.

Pramogos ir sportas Недалеко от виллы (при гостинице Mediteran) находится аквапарк.
Kambarių aprašymas

Всего 3 студии и 3 апартамента.

Kambariuose

Французская или раздельные кровати, возможность дополнительного места, встроенная кухня, холодильник, необходимая посуда, столовая зона, ванная комната с душевой кабиной, кондиционер, интернет Wi-Fi, кабельное телевидение.

Adresas 17 Alekse Šantića, Boreti, Becici , Черногория
Klausimai ir atsakymai