Masha Lux 4*– Atsiliepimai

3
Įvertinimas 8.410
pagrįstas
3 apžvalgų
9.3 Skaičius
8.8 Aptarnavimas
9.7 Grynumas
4.2 Mityba
8.6 Infrastruktūra
Naujų butų kompleksas pastatytas 2017 m. Viešbutis puikiai tinka tiek jaunimui, tiek šeimoms.Daugiau →
аватар gallaga
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 9.0
Vieš butyje man patiko, apartamentuose yra viskas, ko reikia patogiai vieš nagei. Mus pasitiko Radomiras – draugiš kas ir draugiš kas buto savininkas, kuris padė jo suneš ti daiktus į kambarį . Pasirinkome vieš butį su virtuvė le ir padarė me teisingą pasirinkimą , viskas, ko reikė jo gaminimui, buvo: 2 puodai, 2 keptuvė s, kauš as, druska, š luostė , indų ploviklis. … Dar ▾ Vieš butyje man patiko, apartamentuose yra viskas, ko reikia patogiai vieš nagei. Mus pasitiko Radomiras – draugiš kas ir draugiš kas buto savininkas, kuris padė jo suneš ti daiktus į kambarį . Pasirinkome vieš butį su virtuvė le ir padarė me teisingą pasirinkimą , viskas, ko reikė jo gaminimui, buvo: 2 puodai, 2 keptuvė s, kauš as, druska, š luostė , indų ploviklis. Indų irgi už teko, trū ko tik gilių lė kš č ių ir stiklinių . Su savimi reikia turė ti š ampū ną , muilą , duš o ž elė , dantų š epetė lius ir dantų pastą . Rankš luosč iai 7 dienoms buvo pakeisti 1 kartą , kaip nurodyta informaciniame lapelyje iš kambario (pridedu informacinio lapelio nuotrauką ). Vonioje yra plaukų dž iovintuvas ir skystas muilas, karš tas vanduo visada yra, nes sumontuotas boileris. Į sikū rė me paskutiniame 5 aukš te – vaizdas nuostabus, visą laiką praleidome terasoje su vaizdu į jū rą . Kambarys š varus, televizorius yra, bet beveik než iū rė jome, yra rusiš kų kanalų , bet nedaug. Paplū dimys ir nemokamas, ir mokamas, nemokamas yra arč iau, ant mokamo gulto ir skė č io kainuoja nuo 10 iki 15 eurų .
Вид с террасы утро, в сторону Будвы Балкон наших апартаментов Вид с нашей террасы. Вид с террасы вечером, в сторону Свети-Стефан. Пляж - мелкая галька, комфортно заходить в море. Глубже встречаются камни побольше. Наши апартаменты. Мини кухня в номере. Кухонные принадлежности.
аватар 050.ua
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 4.0
3* vieš butis. Eilinis gyvenamasis namas, dalis iš pirkta vieš buč iui. Kambariai erdvū s, š varū s, bet nė ra plaukų dž iovintuvo, nė ra ploviklių . Atneš kite muilą , š ampū ną ir pan. Prie jū ros 5-10 minuč ių nuo kalno, atgal į kalną . … Dar ▾ 3* vieš butis. Eilinis gyvenamasis namas, dalis iš pirkta vieš buč iui. Kambariai erdvū s, š varū s, bet nė ra plaukų dž iovintuvo, nė ra ploviklių . Atneš kite muilą , š ampū ną ir pan. Prie jū ros 5-10 minuč ių nuo kalno, atgal į kalną . Š alia prekybos centro "idė ja". Paplū dimys geras, smulkū s akmenukai. Jū ra š vari. Internetas kambaryje puikus. 8 numeris 2 aukš to langai į kitą vieš butį , nesimato nei jū ros, nei kalnų .
вид из окна во дворе пляж
аватар Marina13254
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 10.0
Č ia ne vieš butis, o privatū s apartamentai, nė ra registratū ros. Apsistojome 2 kambaryje pirmame aukš te. Parkavimas -1 ir -2 aukš tuose. Kambaryje buvo svetainė su virtuvė le, stalas, kampinė sofa, televizorius, miegamasis su dvigule lova, spinta, vonios kambarys, balkonas. … Dar ▾ Č ia ne vieš butis, o privatū s apartamentai, nė ra registratū ros. Apsistojome 2 kambaryje pirmame aukš te. Parkavimas -1 ir -2 aukš tuose. Kambaryje buvo svetainė su virtuvė le, stalas, kampinė sofa, televizorius, miegamasis su dvigule lova, spinta, vonios kambarys, balkonas. Taip pat balkone yra stalas. Kambaryje yra wifi, galima ž iū rė ti video. Taip pat yra kambarių su dviem miegamaisiais. Du kambariai buvo su panoraminiais langais ir vaizdu į jū rą . Virš utiniuose aukš tuose vaizdas geresnis. Nemač iau nei vieno kambario, kad bent iš vieno kambario nebū tų vaizdas į jū rą . Ten du pastatai panaš aus fasado, gyvenome pagrindinė je nuotraukoje, antras korpusas deš inė je fone, kairė je Anatolijos vieš butis. Puikū s š eimininkai (nekalba rusiš kai).
Pasirinkome š iuos apartamentus, nes už tokią kainą kelionių agentū ra davė pasiū lymus su prastesniais kambariais, nedideliu plotu (mums reikė jo turė ti virtuvę ), tai buvo tik vieno kambario butai. Kosmetikos trū kumas netrukdė , mė gstu naudoti savo. Valymas turi bū ti suderintas su savininkais.
Mums už sisakius bilietą kelionių agentū roje, savininkai man paraš ė į feisbuką buto, kurį mums už sakė , numerį , atsakė į visus klausimus.
Netoliese yra Bella Vista stotelė , iš kurios autobusu galite nuvykti į Budvą , Sveti Stefaną ir iš š ios stotelė s vykti į ekskursijas.
Nuė jome į paplū dimį , esantį deš inė je nuo Bella Vista paplū dimio. Iš apartamentų eiti lė tai apie 10 minuč ių . Paplū dimys neapkrautas, daug vietų , galima net paž aisti kamuoliu, ypač darbo dienomis ž monių daug maž iau. Kylant į kalnė n iki buto, bet man ir vaikui tai netrukdė , priė jome -2 aukš tą ir pakilome liftu. Galite apeiti pastatą ir patekti tiesiai į.0 aukš tą , bet turite daugiau kilti į kalną .
Jei dar kartą eisime į Becici, tai vė l č ia, tik be kelionių organizatoriaus.
Пляж в будний день в августе


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Комплекс новых апартаментов построен в 2017 году. Отель отлично подходит как для молодежного, так и для семейного отдыха.

Vieta Ближайший аэропорт в 21 км от отеля.
Paplūdimio aprašymas Пляж Бечичи — мелкогалечный с золотистым отливом, местами — песчаный, чистый и достаточно просторный, находится в живописной бухте недалеко от Будвы. Вход в море пологий, подходит для купания на мелководье и отдыха с детьми. Общая протяженность пляжа — почти 2 км, ширина до — до 40 метров.
  • 3 ir toliau
  • miesto paplūdimys
  • akmenukų paplūdimys
Viešbutyje

Рядом с виллой — ресторан национальной кухни PALMA.

  • restoranas
  • automobilių stovėjimo aikštelė  FREE 
  • nemokamas wi-fi
  • liftas
  • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Pramogos ir sportas Рядом есть вся необходимая инфраструктура — аквапарк, аптека, рестораны.
Kambarių aprašymas

Всего на вилле 18 номеров.

Kambariuose

Во всех номерах в гостиной угловой диван, столовая зона, полностью укомплектованная кухня, необходимая посуда, кондиционер в каждой комнате, телевизор, две ванные комнаты с душевой кабинойдушевая кабина, интернет, балкон.

Adresas Будва, Черногория
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской галечный пляж.