Svarog Villa 3*– Atsiliepimai

5
Įvertinimas 2.310
pagrįstas
5 apžvalgų
№29 viešbučio reitinge Becici
10.0 Skaičius
8.0 Aptarnavimas
9.0 Grynumas
4.5 Mityba
8.0 Infrastruktūra
Vila pastatyta 2019 m. Įsikūręs antroje linijoje, už kelio. 2 km nuo Budvos. Netoliese yra visa reikalinga infrastruktūra - vandens parkas, vaistinė, nacionalinės virtuvės restoranas stari hrast, paplūdimyje galėsite paragauti picerijos azurro ir restorano maxim patiekalų, 15 minučių pėsčiomis iki mojito diskotekos.Daugiau →
аватар sii54alex
 •  keliavo prieš 2 savaites
Įvertinimas 1.0
Vieš butis vertas 2*. Į vertinimas yra neprotingai aukš tas. Nė ra restorano, nė ra seifo, nė ra virdulio, televizorius kambariuose neveikia, š aldytuvas barš ka, kambariuose nė ra garso izoliacijos ir triukš mas bei automobilių iš metamosios dujos (greita vieš buč io yra greitkelis). … Dar ▾ Vieš butis vertas 2*. Į vertinimas yra neprotingai aukš tas. Nė ra restorano, nė ra seifo, nė ra virdulio, televizorius kambariuose neveikia, š aldytuvas barš ka, kambariuose nė ra garso izoliacijos ir triukš mas bei automobilių iš metamosios dujos (greita vieš buč io yra greitkelis). Kambario valymas prastas. Lova nekeič iama. Vienintelis privalumas – š alia yra paplū dimys. Pusryč iai ir vakarienė Anita vieš butyje – 100 m nuo vieš buč io. Internetas kambaryje silpnas. Nerekomenduoju š io vieš buč io kitiems. Jis dar nė ra visiš kai baigtas. Pridedama bū simo restorano nuotrauka((
аватар VELIKAYA1717
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 8.0
Geras vieš butis Becici mieste. Tie, kurie domisi paplū dimiu, turė tų pagalvoti tik apie š į kaimą , nes. neį manoma patekti tiesiai į paplū dimį Budvoje! Tokia ž monių minia, ž monių tiesiog knibž dė te knibž da, paplū dimiai siauri. … Dar ▾ Geras vieš butis Becici mieste. Tie, kurie domisi paplū dimiu, turė tų pagalvoti tik apie š į kaimą , nes. neį manoma patekti tiesiai į paplū dimį Budvoje! Tokia ž monių minia, ž monių tiesiog knibž dė te knibž da, paplū dimiai siauri.
Becici mieste š is verslas kur kas geresnis jau vien dė l to, kad paplū dimio juosta daug platesnė , palyginimui 4 kartus. Ž inoma, geriausias paplū dimys yra „Queen“ vieš buč io paplū dimys. Jū ra š vari, o š ilta maloni staigmena!
Minusas vieš buč io fojė , wi-fi nemokamas, bet kambariuose jo nė ra.
Vieš butis š varus, personalas draugiš kas ir besiš ypsantis.
Juodkalnija viliojo vaizdingais vaizdais.
аватар irjh1i8p
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 8.0
Buvo 4 naktys. Atskubė jo su ž mona be vaikų . Pirmiausia jie už sakė keturis „Ivanovič ius 2016“, bet mums to nepatvirtino ir pasiū lė š iuos tris. Pats vieš butis yra bomba, viskas nauja, vienas minusas - visą laiką grindys nevalytos, tik paklota lova ir iš neš tos š iukš lė s. … Dar ▾ Buvo 4 naktys. Atskubė jo su ž mona be vaikų . Pirmiausia jie už sakė keturis „Ivanovič ius 2016“, bet mums to nepatvirtino ir pasiū lė š iuos tris.
Pats vieš butis yra bomba, viskas nauja, vienas minusas - visą laiką grindys nevalytos, tik paklota lova ir iš neš tos š iukš lė s. Visi kambariai su vaizdu į jū rą , mes buvome pirmame aukš te, pirmas aukš tas labai aukš tas, vaizdas nuostabus net pirmame. Paties vieš buč io vieta puiki, nepaisant to, kad jis yra virš kelio, bet 1-2 minutė s nuo jū ros. Yra tik vienas minusas - na, nė ra virdulio, virdulio ir lyginimo lentos su lygintuvu pirmame aukš te už registratū ros durų , bet š iaip viskas super. Didelis televizorius, vonios kambarys be pelė sių su visiš kai funkcionuojanč ia santechnika, didelė minkš ta lova, individualus oro kondicionierius, modernus liftas. Svetainė je pateiktos nuotraukos yra visiš kai tikros. Rū syje yra garaž as, už kiek vietų - než inau, tikriausiai už mokestį . Jei kambaryje bū tų mini virtuvė lė , kaina nebū tų buvusi. Netoliese yra dvi bakalė jos parduotuvė s, jei eini keliu, kuriame stovi vieš butis, pirmoji yra mini parduotuvė , antrasis turgus yra toliau (4-5 minutė s pė sč iomis nuo vieš buč io), bet jis didesnis ir geresnis (pagal Juodkalnijos standartus). ).
аватар 123Serg
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 8.0
Geras vieš butis, viskas š varu ir graž u, kaip nuotraukoje, labai mandagus personalas, visada nuoš irdž iai besiš ypsantis, rankš luosč iai keič iami kiekvieną dieną , bet reikė tų priminti apie kambario valymą , jie sunkiai moka rusų kalbą , bet jų kalba gimininga pas mus (nors ukrainieč iams bus lengviau susikalbė ti))) atė mus tai labai triukš mingas pagrindinis kelias prieš ais vieš butį , patartina už imti kambarius aukš č iau 4 aukš to. … Dar ▾ Geras vieš butis, viskas š varu ir graž u, kaip nuotraukoje, labai mandagus personalas, visada nuoš irdž iai besiš ypsantis, rankš luosč iai keič iami kiekvieną dieną , bet reikė tų priminti apie kambario valymą , jie sunkiai moka rusų kalbą , bet jų kalba gimininga pas mus (nors ukrainieč iams bus lengviau susikalbė ti))) atė mus tai labai triukš mingas pagrindinis kelias prieš ais vieš butį , patartina už imti kambarius aukš č iau 4 aukš to. . . pro langą atsivers graž us vaizdas , nė ra virdulio! bet pasiė mė m katilą )) rū bų dž iovyklų taip pat nė ra, teko pirkti virvę už.3 eurus. WiFi veikia labai gerai, nereikia pirkti vietinė s sim kortelė s
Paplū dimys 5-7 minutė s, paplū dimys labai geras, bet vakare ant kranto bū na purvas. Galima degintis ant kilimė lių , skė tį patartina į sigyti už.8-15 eurų .
Prie kavinė s stari hrast už.3 su minusu, reikia ilgai laukti kol ateis padavė jas, tualetai purvini, rusiš kai nesupranta ir angliš kai. . . labai tikiuosi kad vieš butis turė s savo kavinę
Kalbant apie pač ią Juodkalniją , ji labai graž i, bet labai brangi, už tuos pinigus galima pasiimti dvi Turkijas arba tris Egiptus, kur bus viskas į skaič iuota. . . mus irgi už klupo lietus, tai buvo dvi dienos, taigi prieš jus eik, paž iū rė k tikslius orus. . . dar vienas minusas mū sų neį spė jo kelionių kompanijos, kad 10 val. iš varomi iš vieš buč io, nors lė ktuvą turė jome 18:30, ač iū vieš buč io personalui, kad leido likti ilgiau)
аватар sydor.taras.vol
Visiš kai naujas vieš butis. Kambarys su vaizdu į jū rą , erdvus kambarys su vonia ir duš u. Santechnika, baldai ir apskritai viskas kaip tik is parduotuves. Jū ra už truks kelias minutes iki didelio akmenukų paplū dimio. Statyti į prastu tempu už trunka apie pusvalandį. … Dar ▾ Visiš kai naujas vieš butis. Kambarys su vaizdu į jū rą , erdvus kambarys su vonia ir duš u. Santechnika, baldai ir apskritai viskas kaip tik is parduotuves. Jū ra už truks kelias minutes iki didelio akmenukų paplū dimio. Statyti į prastu tempu už trunka apie pusvalandį.
Netoliese yra didelis prekybos centras (5 minutė s pė sč iomis), kur perka pirktą mė są , restoranas ir autobusų stotelė.

Iš trū kumų – tik smulkmenos, kurios neturė jo į takos bendram maloniam vilos į spū dž iui:
- nė ra virdulio
- kaž kodė l nebuvo š ampū no;
– Kartais sunku susikalbė ti su personalu: angliš kai – ne, rusiš kai – sunku.

Apskritai, nauja vila su puikia vieta ir kambariais su vaizdu į jū rą .


VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Вилла построена в 2019 году. Расположена на второй линии, за дорогой. В 2 км от Будвы. Рядом есть вся необходимая инфраструктура — аквапарк, аптека, ресторан национальной кухни stari hrast, на пляже можно отведать блюда из пиццерии azurro и ресторана maxim, в 15 минутах ходьбы — дискотека mojito.

Vieta Вилла расположена в поселке Бечичи, напротив гостиницы «Сплендид», в 50 м от почты и ближайшего магазина.
Paplūdimio aprašymas Расстояние до пляжа — 70 метров. К пляжу можно добраться по надземному переходу.
  • II eilė nuo jūros
  • miesto paplūdimys
  • smėlio ir akmenukų paplūdimys
Viešbutyje

Стойка регистрации, открытая терраса с видом на море, питание в ресторане виллы Ivanovic 2016.

  • liftas
Pramogos ir sportas Водные виды спорта (платно). через дорогу (при гостинице mediteran) находится аквапарк (платно).
  • vandens veikla
Kambarių aprašymas

Всего 23 номера класса люкс (двух и трехместные) и 3 апартамента.

Lux Room SV: в номере французская кровать, возможность дополнительного места. Площадь номера 15-25 м. Максимальное размещение 3 человека.

Lux Studio SV: однокомнатный номер на последнем этаже с мини-кухней, французская кровать и односпальная кровать. Площадь номера 25 м. Максимальное размещение 3 человека.

Lux АРР 04 SV: двухкомнатный номер на последнем этаже, в спальне французская кровать, в гостиной диван, кухня, обеденная зона, cейф. Площадь номера 35 м. Максимальное размещение 4 человека.

Kambariuose

Кондиционер, интернет, плазменный телевизор, холодильник, чайник, ванная комната с душевой кабиной, фен, балкон с видом на море.

Adresas Бечичи, Черногория
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 2-й пляжной линии. Рядом с отелем находится городской песчано-галечный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле есть водные развлечения.